Game News

احتمال معرفی یک نسخه جدید از سری Resident Evil در Gamescom

این روزها و با توجه به نزدیک بودن تاریخ شروع رویداد Gamescom، احبار و حواشی مختلفی پیرامون این رویداد مهم منتشر می‌شود و بازار شایعات نیز حسابی داغ است. شرکت کپکام هم در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و با توجه به همین موضوع این احتمال می‌رود که شاید در جریان این نمایشگاه از نسخه‌ی جدید سری Resident Evil رونمایی شود. در واقع طبق شایعاتی که به تازگی منتشر شده است، این بازی مدت زمان زیادی است که در دست تولید قرار دارد و در ژانویه سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

با توجه به این که در جریان رویداد E3 2019 هیچ خبری از نسخه‌ی جدید سری Resident Evil منتشر نشد، طرفداران این سری کمی ناامید شدند اما با توجه به این شایعاتی که اخیرا منتشر شدند طرفداران کمی به آینده این سری محبوب و پرطرفدار امیدوارتر شدند. همین هفته گذشته بود که شرکتCapcom از میان طرفداران Resident Evil به دنبال تستر برای تجربه عنوان معرفی نشده‌ای از این سری بود و همین موضوع هم به این شایعات منتشر شده دامن زده است. یکی از احتمالات مطرح شده در رابطه با این بازی احتمالی این است که این بازی در واقع نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 3: Nemesis باشد . با توجه به این که بازی Resident Evil 2 Remake توانست آمار فروش خوبی را از خود به جای بگذارد و موفقیت باشد و با توجه به همین مورد احتمال ساخته شدن بازی Resident Evil 3: Nemesis remake نیز بسیار بالا می‌رود.

یکی از احتمالات مطرح شده دیگر در این رابطه هم مربوط به در دست ساخت بودن بازی Resident Evil 8 است. طبق شایعات منتشر شده این بازی داستان بازی Resident Evil 8 را ادامه خواهد داد و همچنین برای کنسول‌های نسل بعدی نیز عرضه خواهد شد. به هر حال باید تا شروع رویداد Gamescom 2019 که در روز ۲۹ مرداد خواهد بود صبر کرد و منتظر خبرهای بیشتری در این رابطه بود.

احتمال معرفی یک نسخه جدید از سری Resident Evil در Gamescom وجود دارد

اینستاگرام VGDL.IRعضو پیج اینستاگرام ما بشید

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نمایش بیشتر
♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن