720x360
Trailers

اولین تریلر بخش داستانی بازی CALL OF DUTY: MODERN WARFARE

امتیاز

در جریان برنامه‌ی State of Play استودیوی Infinity Ward و کمپانی اکتیویژن اولین تریلر بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare را منتشر کردند و در پایان نیز بخش‌هایی از حالت Spec Ops به نمایش درآمد.

متاسفانه در تریلر جدید، کارکترهای نمادین سری Modern Warfare مانند Soap یا Ghost به تصویر کشیده نمی‌شوند، هر چند که این تریلر به خوبی ما را با بخش‌های مختلف داستان بازی آشنا می‌کند. همچنین، برخی صحنه‌های تریلر دیشب مربوط به دمویی هستند که در رویداد E3 تنها برای اهالی رسانه پخش شده‌ بودند.

علاوه بر نمایش بخش داستانی، ما بخش‌هایی از حالت Spec Ops را نیز در تریلر جدید مشاهده می‌کنیم. علاوه بر این، به صورت رسمی تایید شد که این بخش تا ماه اکتبر سال آینده تنها بر روی PS4 در دسترس خواهد بود و این قرارداد، طولانی‌ترین قرارداد ثردپارتی فرنچایز Call of Duty تاکنون می‌باشد.

اولین تریلر بخش داستانی بازی CALL OF DUTY: MODERN WARFARE

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا