720x360
Trailersویدئو گیم

اولین گیم‌ پلی بازی GHOSTRUNNER ترکیبی از ۳ بازی DISHONORED ،SUPERHOT و MIRROR’S EDGE

امتیاز

پس از چندین ماه، سرانجام استودیو One More Level و شرکت All in! Gamse به تازگی با انتشار تریلری ۶ دقیقه‌از گیم‌پلی بازی Ghostrunner رونمایی کرده‌اند. این بازی که اساسا همانند ترکیبی از ۳ بازی Dishonored ،Superhot و Mirror’s Edge به نظر می‌رسد، در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

بازی Ghostrunner در آینده و در دنیایی که توسط The Keymaster کنترل و فرمانروایی می‌شود،‌ جریان دارد. وی فرمانروایی خشن و ظالم بوده و بازیکنان باید جهت مبارزه با او و به دست‌آوردن بقایای انسان‌ها که در برجی به نام The Architect قرار دارد، تلاش کنند.

بنابر گفته‌های سازندگان، هرچه بیشتر در بازی و برج پیش بروید، داستان‌ها و رازهای بیشتری برای‌تان آشکار خواهد شد. شما آخرین امید بیشریت هستید و باید برای رسیدن به طبقه‌ی آخر برج و نجات نسل انسان‌ها تمام تلاش و توان خود را به کار بگیرید. هم‌چنین آن‌ها قول داده‌اند که با دنیایی به شدت سایبرپانک و مبارزاتی پویا سروکار خواهیم داشت.

از جمله ویژگی‌های گرافیکی Ghostrunner می‌توان به پشتیانی از تکنولوژی Ray Tracing و هم‌چنین سایه‌های پیشرفته اشاره کرد؛ به گفته‌ی تیم سازنده، پلتفرم NVIDIA GeForce RTX نیز سبب شده تا هوش‌مصنوعیِ‌ بازی پیشرفت‌های بسیاری داشته باشد.

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا