720x360
Video

بازسازی CYBERPUNK 2077 به سبک بازی‌های PS1

امتیاز

بدون هیچ شکی، Cyberpunk 2077 از موردانتظارترین بازی‌های نسل هشتم می‌باشد که بسیاری از گیمرها برای تجربه‌ی آن لحظه‌شماری می‌کنند. حال با وجود اینکه چندین ماه تا زمان عرضه‌ی این عنوان نقش‌‌افرینی باقی مانده است، یکی از گیمرها دست به ابتکار جالبی درباره‌ی این بازی زده است. به به نقل از Comicbook، یکی از کاربران موفق شده است تا Cyberpunk 2077 را به سبک و گرافیک بازی‌های PS1 بر روی عنوان انحصاری Dreams بازسازی کند که ویدئوی مربوط به آن را در زیر می‌توانید تماشا کنید.

البته، این یوتیوبر با آی‌دی Bearly Regal تنها بخش‌هایی از نمایش‌هایی که از Cyberpunnk 2077 دیده‌ایم را شبیه به عناوین ۲۵ سال قبل کرده است. همچنین، Bearly Regal اشاره می‌کند که این ویدئوی بازسازی تنها چشمه‌ی کوچکی از یک پروژه‌ی کامل و بزرگ است که در Dreams بازسازی شده است.

بازسازی CYBERPUNK 2077 به سبک بازی‌های PS1 بر روی بازی انحصاری DREAMS

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا