720x360
Game News

تاریخ رونمایی از کنسول PS5 لو رفت : شایعه

امتیاز

همانطور که در این خبر اشاره شد، به تازگی وبسایت ۴Chan شایعه‌ای را به اشتراک گذاشته است که به برنامه‌های کمپانی Sony در آینده اشاره می‌کند. منبع ۴Chan برای این شایعه، ایمیل‌هایی است که ادعا می‌شود از سوی Sony برای اعضای تیم بازاریابی Playstation فرستاده شده است. طی این ایمیل‌، نه تنها به تاریخ پخش اپیزود بعدی برنامه‌ی State of Play بلکه به زمان رونمایی از کنسول PS5 نیز اشاره شده است.

بنابر این اطلاعات، کمپانی Sony قصد دارد تا در تاریخ ۱۲ فبریه سال ۲۰۲۰(چهارشنبه ۲۳ بهمن) رویدادی جدید به نام PlayStation Meeting را برگزار کرده و طی آن به صورت رسمی از کنسول نسل نهمی خود PS5 رونمایی کند.

با وجود این که تاریخ مذکور عقلانی به نظر می‌رسد، اما وبسایت ۴Chan در گذشته گزارشات اشتباه و غلط نیز منتشر کرده است. بنابراین، بهتر است با بدبینی به این شایعه نگاه کرده و منتظر به اشتراک گذاشته شدن جزئیات رسمی توسط کمپانی Sony باشیم. تاریخ رونمایی از کنسول PS5

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا