Game NewsTrailers

تریلر جدید بخش چندنفره Doom Eternal + باس جدید بخش تک نفره QuakeCon 2019

طی همایش QuakeCon 2019 علاوه بر معرفی یک باس جدید برای بخش تک‌نفره، تریلرهایی جدید از بخش چندنفره‌ی Doom Eternal منتشر شد.

در جریان آخرین اخبار بازی و در جریان QuakeCon 2019، سازندگان بازی Doom Eternal با حضور در پنل ویژه‌ی این بازی به‌شدت مورد انتظار، از مکانیزم‌های بازی گفتند و با انتشار دو تریلر مختلف، به بخش چندنفره‌ی بازی پرداختند. این بخش از بازی که در E3 2019 نیز از آن شنیدیم، بتل‌مود (Battlemode) نام دارد و در نقشه‌های مختلف، نبردهایی ۲ دربرابر ۱ را برای بازیکنان ترتیب می‌دهد؛ بدین شکل که یک بازیکن در نقش Doom Guy معروف، شکارچی‌ شیاطین محبوب این بازی، قرار می‌گیرد و دو بازیکن دیگر با قرار گرفتن در نقش نیروهای شیطانی مجموعه «دووم» برای از بین بردن او تلاش خواهند کرد.

با به‌این لحظه ۴ کلاس مختلف برای نیروهای شیطانی بخش چندنفره معرفی شده که برخی برای نبردهای نزدیک و برخی برای نبردهای از راه دور تخصصی شده‌اند و درنتیجه، همکاری و برنامه‌ریزی نیروهای شیطانی برای از بین بردن Doom Guy نقشی حیاتی و کلیدی پیدا می‌کند.

در جریان پنل بازی دووم در کوئیک کان ۲۰۱۹ همچنین از یک هیولای جدید برای بخش تک‌نفره‌ی بازی رونمایی شد. این هیولا که احتمالا یک کلاس جدید از دشمنان حاضر در بازی باشد و حتی شاید در قالب یک باس‌فایت با او مواجه شویم، Doom Hunter نام دارد و حسابی شما را به‌چالش خواهد کشید.

اینستاگرام VGDL.IRعضو پیج اینستاگرام ما بشید

نمایش بیشتر

دانلود بازی های دوبله فارسی

♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن