Magتبلیغ

ثبت نام بروکر آمارکتس در بازار فارکس چیست

1/5 - (1 امتیاز)

بروکر آمارکتس را به عنوان یکی از برترین و معتبرترین بروکر هایی می‌ شناسیم که در بازار فارکس وجود دارد. این بروکر به مشتریانی که ایرانی هستند خدمات بی ‌نظیری را ارائه می دهد. بروکر مورد نظر در طی این چند سال که خدماتش را به کشور ایران ارائه داده است سرعت بالایی داشته و به همین دلیل نظر مشتریان را جلب نموده است. شما می توانید مبلغ سنگین که بالای ۱۰۰ هزار دلار می باشد را با سرعت بالا در این بروکر پرداخت کنید. ایمن بودن سرمایه شما در بروکر مورد نظر یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های بروکر می باشد. در واقع زمانی که شما در این بروکر سرمایه گذاری کنید نیازی نیست که نگرانی در مورد امنیت سرمایه تان داشته باشید.

ثبت بروکر AMarkets  در سازمان حل اختلاف

این بروکر بازار فارکس از آنجایی که با شماره ثبت مشخص شده ای فعالیت می کند معتبر است. بروکر مورد نظر بازار فارکس عضو کمیسیون سازمان حل اختلاف می باشد. دویست هزار دلار سرمایه مشتریان در این بروکر بیمه می شود. در زمینه‌ های امنیت واریز و همچنین امنیت برداشت این بروکر خوشنام است. بروکر بازار فارکس برای اداره خدمات مالی با شماره ثبت مشخص شده ای فعالیت می کند. این مسئله به شما کمک می کند تا در مورد مشخصات و ویژگی های بروکر اطلاعات کافی کسب کنید. در واقع باید بدانید که ثبت شماره مشخص در بروکر مورد نظر اهمیت زیادی دارد.

آیا بروکر آمارکتس توسط ایرانی ها تحریم می شود ؟

 بسیاری از افراد بر این باور هستند که شاید بروکر آمارکتس مورد نظر توسط ایران تحریم شود. این احتمال را شما باید برای تمامی بروکرهایی که به افراد ایرانی خدمات می ‌دهند در نظر بگیرید. اما در مورد بروکر مورد نظر نگرانی خاصی وجود ندارد. طبق تجربه ای که مربوط به تجارت بازار فارکس می باشد تمامی بروکر هایی که کشور ایران را تحریم می کنند به مشتریان چند ماه یا چند روز برای برداشت پول فرصت می دهند. به همین دلیل مشتریان ایرانی نیازی نیست که نگران سرمایه‌ شان در بروکر بعد از تحریم باشند. دفتر مرکزی این بروکر در کشور مونته نگرو است. البته در کشور های متفاوتی شعبات فعال دارد.

خدمات بروکر AMarkets

بروکر آمارکتس در سال ۲۰۰۷ فعالیتش را آغاز کرد. تا قبل از سال ۲۰۱۵ این بروکر را با نام‌ های دیگری می شناختند. در تمامی سال ها بروکر مورد نظر مشکل خاصی به وجود نیاورده و به صورت دائم تعهدات را رعایت می ‌کند. به همین دلیل می تواند خدمات بی ‌نظیری را به مشتریان ارائه دهد. در واقع این بروکر را می توانیم در بین انواع بروکر هایی که به کشور ایران خدمت می دهند، به عنوان یکی از بروکرهای باسابقه معرفی کنیم. حساب های متفاوتی در این بروکر که وجود دارد که هر یک از این حساب ‌ها کاربردشان خاص می باشد. شما طبق سرمایه ای که دارید می توانید در این حساب ‌ها سرمایه گذاری نمایید.

آموزش ثبت نام در آمارکتس

 یکی از مهمترین مواردی که زمان افتتاح حساب در بروکر بازار فارکس باید به آن دقت داشته باشید این است که آموزش های اصولی سرمایه‌ گذاری را بشناسید. سرمایه گذاری در بروکر مورد نظر باید طبق نظر افرادی که حرفه ای هستند انجام شود. اگر تخصص و تجربه زیادی در زمینه سرمایه گذاری بازار فارکس ندارید بهتر است که با افراد حرفه ‌ای مشورت کنید. افراد حرفه‌ای به خوبی حساب های بازار فارکس را در بروکرهای متفاوت می شناسند. بر همین اساس می ‌توانند طبق بودجه و سرمایه ای که دارید یکی از بهترین حساب های بروکر را به شما معرفی کنند. این مسئله که امنیت سرمایه تان در بروکر تضمین شود اهمیت زیادی دارد. توجه داشته باشید برای ثبت نام در بروکر آمارکتس از ادرس اصلی ان استفاده کنید

رگوله و اعتبار بروکر AMarkets

آمارکتس در FSA سنت وینست با شماره22567 IBC 2015  به ثبت رسیده و تحت رگولاتوری است که یک نهاد رگولاتوری مستقل محسوب می شود. شکایت هریک از مشتریان ای مارکت در کمیسیون مالی بررسی می شود و تضمین می شود که تا سقف 20000 یورو در هر شکایت به هر مشتری پرداخت شود.

البته ذکر این نکته مهم است که رگوله آمارکتس خیلی معتبر نیست یا بهتر است بگوییم خیلی به درد کاربران ایرانی نمی خورد. زیرا رگوله های معتبر معمولا به ایرانیان پاسخ نمی دهند و بروکرها را مجبور به قطع ارتباط با ایرانیان می کنند. اما درمورد اعتبار آمارکتس دارای سابقه 13 سال است. بیش از 2 سال است که بسیاری از ایرانیان با این بروکر درحال همکاری هستند و شکایتی درمورد پرداخت توسط این بروکر انجام نشده است. بنابراین درمورد کار با این بروکر، با خیال آسوده پیش بروید.

انواع حساب در آمارکتس

در ای مارکتس 3 نوع حساب مختلف ارائه می شود:

 • حساب استاندارد
 • حساب با اسپرد ثابت
 • حساب ECN

حداقل واریز برای حساب استاندارد و حساب اسپرد ثابت 100 دلار است. برای حساب ECN حداقل 200 دلار لازم است. حداکثر لوریج در حساب استاندارد و اسپرد ثابت 1:1000 است و در ECN حداکثر 1:200 است. مقایسه انواع حساب در بروکر Amarkets مطابق با جدول زیر است.

ثبت نام بروکر آمارکتس در بازار فارکس چیست دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال Mag

حساب اسلامی در ای مارکتس

از مزایای بروکر آمارکتس در مقایسه با سایر بروکرها، وجود حساب اسلامی در آن است. به سختی می توانید بروکری را بیابید که بدون محدودیت های زمانی و بدون کمیسیون حساب اسلامی به شما ارائه دهد. و همچنین، تقریبا هیچ یک از بروکرها روی حساب های ECN خود، حساب اسلامی یا بدون سواپ ارائه نمی دهند.

در آمارکتس این امکان فراهم شده که بتوانید بر روی تمامی انواع حساب ها درخواست حساب اسلامی داشته باشید. پس از افتتاح حساب معاملاتی خود می توانید در ناحیه کاربری درخواست تغییر حساب اسلامی را داشته باشید. پس از تایید درخواست شما، سواپ از میان معاملات فارکس و فلزات شما حذف می شود. البته ذکر این نکته مهم است که همچنان بر روی سهام و شاخص ها و کریپتوکارنسی ها، سواپ وجود خواهد داشت.

دارایی های معاملاتی

پس از ثبت نام شما در بروکر ای مارکت و افتتاح حساب معاملاتی، طیف گسترده ای از ابزارها و نمادهای معاملاتی را خواهید داشت که با آنها نیاز هر تریدری برطرف می شود. این ابزارها و نمادها به شرح زیر هستند:

 • فارکس : قادرید 42 جفت ارز فارکس را معامله نمایید.
 • سهام: قادر به معامله 142 سهم متعلق به شرکت های بزرگ دنیا ازجمله اپل، تسلا، گوگل، آمازون، BOA و غیره را معامله کنید.
 • شاخص ها: 16 شاخص شامل شاخص بورس های آلمان، انگلیس، ژاپن، ایتالیا، چین و روسیه و همچنین شاخص های دلار و شاخص نزدک و داوجونز قابل معامله است.
 • کالاها:11 کلا شامل نفت خام، نفت برنت، گاز، گندم، سویا و غیره قابل معامله است.
 • فلزات: امکان معامله فلزاتی ازجمله طلا، مس، نقره، روی، آلومینیوم وپلاتینیوم وجود دارد.
 • اوراق قرضه: شما قادرید اوراق قرضه آمریکا و آلمان را معامله کنید.
 • کریپتوکارنسی ها: 6 رمز ارز ازجمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین کش، دش و اتریوم کلاسیک قابل معامله است.

اسپردها در آمارکتس

کمترین اسپردها در انواع حساب بروکر آمارکتس مربوط به حساب ECN است. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که باید برای 5 دلار در هر لات، کمیسیون بپردازید. اسپردهای آمارکت شامل موارد زیر هستند:

 • اسپرد طلا: میانگین اسپرد 38.08 پیپ
 • جفت ارز EUR/USD: میانگین اسپرد 1.45 پیپ
 • جفت ارز USD/JPY: میانگین اسپرد 2.26 پیپ
 • جفت ارز USD/CHF: میانگین اسپرد 2.28 پیپ
 • جفت ارز GBP/USD: میانگین اسپرد 2.64 پیپ

پلتفرم معاملاتی

پس از ثبت نام در بروکر آمارکتس، می توانید از دو پلتفرم معاملاتی معروف متاتریدر 4 و متاتریدر 5 استفاده کنید. لینک دانلود هریک از پلت فرم ها برای نسخه های ویندوز، اندروید، آی او اس و پلتفرم تحت وب و بدون نیاز به دانلود برای شما قرار داده شده است:

دانلود متاتریدر 4 برورکر آمارکتس

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه آی او اس

دانلود نسخه اندروید

دانلود متاتریدر 4 تحت وب

همچنین ممکن است بخواهید بصورت همزمان بر روی چندین حساب معامله انجام داده و آنها را مدیریت کنید. در این صورت، می توانید از پلتفرم مولتی ترمینال آمارکتس استفاده نمایید.

دانلود متاتریدر 5 برورکر آمارکتس

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه آی او اس

دانلود نسخه اندروید

دانلود متاتریدر 5 تحت وب

پشتیبانی مشتریان در آمارکت

یکی از مهمترین امتیازات و نقاط قوت آمارکتس، پشتیبانی قدرتمند آن است. تنها بروکر فعال در ایران که در تمامی روزهای هفته و بصورت 24 ساعته، پشتیبانی قوی به مشتریان ارائه می دهد را می توان آمارکتس دانست. می توانید ازطریق چت آنلاین سایت، تلگرام و واتساپ، سوالات و مشکلات خود را با این بروکر مطرح نمایید و پاسخ بموقعو مناسب برای شما ارسال می شود. تاکنون آمارکتس ازلحاظ پشتیبانی مشتریان امتیاز بالایی داشته و امید می رود در آینده نیز به همین شکل پیش برود.

AMarkets_Supportbot@ آی دی تلگرام پشتیبانی فارسی برای مشتریان ایرانی

برنامه های تشویق بروکر AMarkets

طرح های تشویقی مختلفی برای کاربران آمارکتس درنظر گرفته شده است. مثلا با ثبت نام در آمارکت و افتتاح حساب معاملاتی، تا 20 درصد واریز اولیه شما هدیه معاملاتی دریافت می کنید.

همچنین قادر خواهید بود باتوجه به حجم معاملات و مدت زمانی که فعال هستید، از طرح کشبک یا بونس وفاداری استفاده نمایید. این طرح در 5 سطح اجرا خواهد شد. پس از احراز هویت شرایط لازم، می توانید در ازای هر لات معامله تا 14 دلار بونس قابل ضرر دریافت کنید. مثلا درصورتی که طی یک ماه معامله 100 لات را انجام دهید، 1400 دلار بونس به حساب شما واریز می شود. باید دقت نمایید که این مقدار قابل برداشت  نبوده و تنها در ضررها می تواند از شما محافظت نماید.

ثبت نام بروکر آمارکتس در بازار فارکس چیست دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال Mag

مشتریان VIPدرصورتی که حداقل 20 هزار دلار حساب معاملاتی خود را شارژ نمایید، مشتری ویژه یا VIP خواهید بود. امتیازات زیر به مشتریان VIP تعلق می گیرد:

 • تعداد بونس های معاملاتی بیشتر
 • افزایش سطح برنامه کشبک
 • درخواست های برداشت با پردازش سریعتر
 • تا 30 درصد کاهش سواپ
 • VPS رایگان
 • انجام تحلیل های پیشرفته

برای اطلاعات بیشتر درباره بروکر آمارکتس به لینک https://chartiran.com/5265/amarkets مراجعه کنید .

عوامل موثر بر اسپرد بازار فارکس چیست

عوامل زیادی بر اسپرد بازار موثر هستند. برخی از مهمترین عوامل عبارتند از: 

حجم بازار و نقدینگی: در بازارهای مالی ازجمله فارکس، بازار آتی یا CFD، در زمان هایی ممکن است حجم معاملات روی یک دارایی زیاد باشد. یا اینکه اختلاف خرید و فروش آن دارایی به حداقل برسد.

مثلا ممکن است در بازار فارکس، به معامله طلا یا جفت ارز یورو/ دلار بپردازیم. این جفت ارز محبوب ترین جفت ارز فارکس است. بنابراین، برای معامله این جفت ارز، می توانید کمترین اسپرد را پرداخت کنید. در این حالت، اسپرد در حد چند سنت بوده و به سمت صفر میل می کند.

اما ممکن است قصد معامله یک ارز دیجیتال و سهامی داشته باشید که دارای نقدینگی و حجم زیادی نباشد. در چنین معامله ای، اختلاف خرید و فروش بسیار بیشتر از معامله یک سهام محبوب از شرکتهایی مانند گوگل یا یک جفت ارز بسیارمحبوب است.

در بازار فارکس ارزهایی که دارای حجم کمتری باشند، دارای اسپرد بیشتری هستند. مثلا ارزهای AUD/CAD، GBP/CAD، GBP/AUD و AUD/CHF اسپرد بیشتری دارند.

نوسانات موجود در بازار: یکی از عوامل تاثیرگذار دیگر بر اسپرد در بازارهای مالی، نوسانات بازار است. زمانی که شاهد یک اتفاق بسیار نادر یا یک بحران در بازارهای مالی هستیم، اسپرد تا حد زیادی افزایش می یابد. مثلا در سقوط بازار آمریکا در سال 2008 یا در ریزش شدید جفت ارز پوند دلار در سال 2017، اسپرد در بازار مانند همیشه نبود و بسیار افزایش یافت.

اعتبار متعلق به دارایی معامله شونده: با بهبود و افزایش اعتبار دارایی معامله شونده، اسپرد کاهش می یابد. مثلا هنگام معامله ی بیت کوین نسبت به یک ارز تازه ایجاد شده در بازار ارزهای دیجیتال، اسپرد کمتری می پردازد. زیرا زمانی که یک دارایی به اندازه کافی اعتبار نداشته باشد، کسی تمایل به خرید آن با قیمتی معقولانه ندارد. در این حالت، اسپرد بیشتری باید بپردازید. دروواقع، اسپرد هزینه ای است که توسط کارگزار از شما دریافت می شود تا کالایی که خریداری کرده اید را بفروشد یا معامله شما را به  شخصی دیگر متصل کند.

ثبت نام بروکر آمارکتس در بازار فارکس چیست دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال Mag

انواع مختلف اسپرد

اسپرد در بازارهای جهانی، به دو صورت است: یا یک عدد مشخص و یا درصدی از قیمت. به عنوان مثال، اسپرد در جفت ارز یورو دلار برابر 20 سنت، با اسپرد در بیت کوین برابر با 0.5٪ تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. تفاوت در اینجا، شیوه بیان اسپرد است. بطورکلی باید این مبلغ را بپردازید، خواه بصورت عددی یا بصورت درصدی باشد.

یکی از نکات مهم دیگر درمورد اسپرد در بازارهای مالی، شناور بودن آن است. مثلا در این لحظه، اسپرد معامله طلا 20 سنت است، در لحظه ای دیگر 15 سنت می شود و در دامنه ای خاص درحال نوسان است. اما در شب هایی که نقدینگی بازار کاهش می یابد، یا اتفاقی مهم رخ می دهد و حجم بازار مختل می شود، اسپرد شناور افزایش می یابد.

مفهوم لوریج فارکس چیست

لوریج یک اعتبار و اهرم معاملاتی است. کارگزار این اعتبار را در اختیار معامله گران خود قرار می دهد تا آنها بتوانند در بازارهای مالی ازجمله فارکس، حجم بیشتری معامله داشته باشند و درآمد بیشتری کسب کنند.امیدواریم در ادامه به سوال لوریج در فارکس چیست پاسخ قابل فهمی به شما بدهیم

فرض کنید اعتبار و اهرم جفت ارزها در بازار فارکس برابر با 1:10 است. یعنی به ازای هر ۱ دلار سرمایه گذاری شما، کارگزار به میزان 100 برابر، یعنی 100 دلار به شما اعتبار معاملاتی ارائه می دهد. بنابراین، شما قادر خواهید بود با حجم بیشتر به معامله بپردازید و سود بیشتری بدست آورید.

این مثال را درنظر بگیرید: فرض کنید 1000 دلار در حساب معاملاتی خود دارید و قصد خرید طلا با پول خود را دارید. درصورت معامله بدون اهرم، قادرید تقریبا یک اونس طلا مثلا با قیمت 1300 دلار خریداری کنید. در این معامله درصورتی سود می کنید که اقتصاد دنیا دچار تحول زیادی شده و قیمت طلا از 1300 به 2300 برسد. در این حالت، تقربا 1000 دلار سود بدست می آورید.

اما حالتی را فرض کنید که از اهرم استفاده می کنید. ۱۰۰۰ دلار در حساب معاملاتی فارکس خود داریم و کارگزار نیز 100 برابر اعتبار به ما می دهد. یعنی با 100000 دلار طلا با قیمت 1300 خریداری می کنیم. این میزان تقریبا برابر با 100 اونس طلا است و منتظر نوسانات قیمت هستیم.

در این حالت، با تغییر قیمت طلا از 1300 به 1310 دلار، 1000 دلار سود بدست می آوریم. اما درصورت عدم استفاده از اهرم، فقط با 10 دلار حرکت سود آن، 1000 دلار بدست می آوردیم.

به همین دلیل امروزه بازارهای مالی مانند فیوچر، سی اف دی و بازار فارکس جذابیت زیادی پیدا کرده اند. زیرا افراد این فرصت را دارند که با پول اندک، مبالغ زیادی را معامله کرده و میلیونر شوند.

مفهوم پیپ

به منظور معامله در بازار فارکس، آشنایی با اصول پایه ای و اولیه ضروری است که یکی از این اصول، پیپ است. به عدد 0.0001 یک قیمت، پیپ می گویند. درواقع به میزان 0.01 از یک درصد، پیپ می گویند.

مثلا برای قیمت جفت ارز یورو دلار که 1.1317 هست، عدد 0.0001 برابر با عدد ۷ می شود. یا زمانی که قیمت دلار برابر با 1280.25 دلار باشد، عدد 0.1 پیپ است.

کاربرد پیپ

میزان حرکت قیمت در بازارهای مالی، براساس دلار، یورو و غیره نیست. به دلیل وجود دارایی های زیاد با ارزهای پایه، پیپ مورداستفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، با جابجا شدن طلا به مقدار 10 دلار، درواقع 100 پیپ جابجا می شود.

پیپ مبدا تمام معاملات در بازارهای مالی است و نقشی بسیار حیاتی ایفا می کند. با مفهوم پیپ متوجه می شویم چند پیپ سود کرده و چه میزان از بازار نوسان دریافت کردیم. اما به منظور محاسبه مقدار سود و زیان، تنها نمی توان از پیپ استفاده کرده و معامله انجام داد. در این میان، مفهوم دیگری به نام حجم مطرح می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا