تبلیغ

خرید شماره مجازی دائمی بدون ریپورت از شماره مجازی من

3/5 - (2 امتیاز)

خرید شماره مجازی دائمی بدون ریپورت از شماره مجازی من دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال تبلیغ

در حال حاضر اکثر کاربران اینترنتی برای امنیت بیشتر و حفظ حریم شخصی خود از شماره‌های مجازی استفاده می‌کنند. شماره مجازی می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد و باید بسته به نیاز خود یک نوع شماره مجازی مناسب را انتخاب کنید. خود شماره‌های مجازی نیز از طریق مختلفی ساخته شده و شرکت‌های بزرگ و معتبری آنها را ارائه می‌دهند. برای این که فعالیت مداومی داشته و شماره شما از اعتبار خوبی برخوردار باشد، شماره مجازی دائمی بهترین انتخاب خواهد بود. در بازار شماره‌های مجازی اکثر شماره‌های به صورت ریپورت شده به فروش می‌رسند که می‌تواند فعالیت شما را محدود کند. به همین خاطر در این مطلب قصد داریم تا مرجعی برای خرید شماره مجازی دائمی و بدون ریپورت را معرفی کنیم.

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی همان‌طور که از نام آن پیداست، به صورت مجازی وجود دارد. این عبارت از دو کلمه شماره و مجازی تشکیل شده که نشان دهنده ماهیت و محیط کاربرد آن است. به شماره تلفن‌هایی که تنها در دنیای اینترنت وجود داشته باشند شماره مجازی گفته می‌شوند. برخلاف تصور عموم شماره‌های مجازی توسط شرکت‌های بزرگ و تعداد افراد زیادی استفاده می‌شوند. این دسته از شماره‌ها سال‌ها است که به وجود آمده‌اند و توانسته‌اند در این مدت زمان کاربردهای مختلفی پیدا کنند. شماره‌های مجازی را می‌توان با هر نوع مقصدی انتخاب و خریداری کرد.

شماره مجازی برخلاف شماره واقعی، به هیچ نوع خط تلفنی و سیم کارت وجود ندارد. این دسته از شماره‌ها تنها در دنیای مجازی و اینترنت وجود دارند و با یک دستگاه قابل اتصال به اینترنت به راحتی می‌توانید از شماره مجازی استفاده کنید. شماره مجازی نه تنها به تهیه سیم کارت نیاز ندارد، بلکه کاربرد بیشتری نیز نسبت به شماره سیم کارتی دارد. در نظر داشته باشید که یک گوشی تلفن در نهایت می‌تواند دو سیم کارت را پشتیبانی کند. در این صورت شما می‌توانید تنها دو شماره تلفن داشته باشید، در صورتی که در خرید شماره مجازی با چنین محدودیتی مواجه نخواهید بود. خرید شماره مجازی می‌تواند بسیاری از مشکلات روزمره شما در استفاده از پلتفرم‌ها و سایت‌های مختلف را حل کند که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

شماره‌های مجازی همان‌طور که گفته شد، توسط شرکت‌های بزرگی عرضه می‌شوند. یکی از بهترین نمونه‌ها، گوگل است. شما با تهیه شماره مجازی گوگل ویس می‌توانید از امنیت تماس‌ها و دیگر ارتباطات خود مطمئن باشید. هرچند در خرید شماره مجازی نیز باید و نبایدهایی وجود دارد که در این مطلب به طور کامل به آنها خواهیم پرداخت.

نحوه کار شماره مجازی

خرید شماره مجازی دائمی بدون ریپورت از شماره مجازی من دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال تبلیغ

شماره تلفن‌های فیزیکی به یک دستگاه، خط تلفن و یا یک گوشی موبایل متصل می‌شوند. تنها با این دستگاه‌ها یا خط تلفن می‌توان آن شماره را استفاده نمود. شماره مجازی به جای استفاده از دکل مخابراتی یا خط تلفن، به اینترنت وابستگی دارد. شماره مجازی می‌تواند از انواع پروتکل‌های اینترنتی برای برقراری ارتباط استفاده کند. این قابلیت باعث شده تا شما بتوانید یک شماره مجازی را روی هر نوع دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت دارد استفاده کنید. به همین خاطر شماره مجازی محدودیت خاصی برای کاربران قائل نشده، مگر این که محدودیت‌ها از قبل روی شماره شما از طرف شرکت سازنده اعمال شده باشد. این شماره‌ها را می‌توان از طریق اکثر کشورهای اروپایی و آمریکایی خریداری کرد.

در برخی از شماره‌های مجازی، نیاز است تا یک شماره تلفن حقیقی نیز داشته باشید. در این حالت تمامی شماره‌های مجازی شما به آن شماره فیزیکی متصل شده‌اند. به طور مثال شماره مجازی گوگل ویس که از بهترین و معتبرترین شماره‌های مجازی دنیا است، به یک شماره تلفن فیزیکی نیاز دارد. در این حالت شماره فیزیکی به طور همیشگی یا بازه‌ای به یک شماره تلفن مجازی متصل می‌شود. به دلیل محدودیت‌های اعمال شده از طرف خود شرکت گوگل، تنها شماره‌های کشورهای آمریکا، کانادا و اروپایی قابل اتصال به این شماره هستند. یعنی شما در هنگام ثبت نام در این سیستم نمی‌توانید یک شماره تلفن ایرانی را در پلتفرم گوگل ویس وارد کنید. این شماره تلفن باید معتبر بوده و احراز هویت را انجام دهید. پس از آن شماره‌های مجازی متناسب با محل حضور شما نشان داده خواهد شد.

در وهله بعدی شما می‌توانید یک شماره از منطقه مورد نظر را انتخاب کرده و به طور دائمی از آن استفاده کنید. گوگل ویس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های ارائه دهنده شماره مجازی، شماره‌های خود را از لوکیشن‌ها و مناطق مختلفی ارائه می‌دهد.

مزایا و کاربردهای شماره مجازی

همان‌طور که گفتیم شماره مجازی در سال‌های اخیر کاربران بسیار زیادی پیدا کرده و روزانه اکثر کاربران کارهای خود را با آن انجام می‌دهند. در صورتی که از شماره مجازی استفاده نکرده باشید، با کاربردهای آن نیز ناآشنا هستید. به همین خاطر توصیه می‌کنیم نگاهی به کاربردهای فوق العاده شماره مجازی بیاندازید. به طور خلاصه، کاربردهای شماره مجازی را می‌توان در موارد زیر اشاره کرد که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

  • برقراری تماس و ارسال پیامک
  • ثبت نام در سایت‌های خارجی
  • حفظ حریم شخصی
  • استفاده بیش از یک شماره
  • کاربردهای کسب و کاری
  • برقراری تماس تصویری
  • هزینه کمتر تماس‌ها
  • ضبط تماس‌ها

برقراری تماس و ارسال پیامک

شماره مجازی در اولین کاربرد خود شباهت زیادی به شماره‌های واقعی دارد. شما با ورود به برنامه مخصوص این شماره‌ها می‌توانید به ارسال و دریافت پیامک یا برقراری تماس تلفنی بپردازید. استفاده از شماره مجازی برای چنین کاربردهایی شاید ابتدایی به نظر برسد، اما شرکت‌های ارائه دهنده شماره مجازی قابلیت‌های ویژه‌ای برای همین کاربرد اولیه فراهم کرده‌اند که شاید نظر شما را نیز جلب کند. شما در این حالت می‌توانید کنترل بیشتری روی ارتباطات خود داشته و آمار مربوط به آن را به صورت دقیق‌تری مشاهده کنید.

ثبت نام در سایت‌های خارجی

نه تنها در ایران، بلکه در اکثر کشورهای خارجی نیز کاربران برای ثبت نام در یک پلتفرم و سایت از شماره مجازی استفاده می‌کنند. هرچند این کاربرد برای ایرانیان پراستفاده‌تر از بقیه است. به همین خاطر شماره مجازی برای ثبت نام در پلتفرم‌های خارجی کاربرد زیادی در ایران دارد. اکثر سایت‌ها و پلتفرم‌های مهم و معتبر خارجی برای ثبت نام و احراز هویت کاربران، شماره تلفن درخواست می‌کنند. با وارد کردن شماره تلفن، تماسی تلفنی برقرار شده یا پیامکی دریافت خواهید کرد که به وسیله آن می‌توانید حساب خود را تایید کنید.

به طور مثال در هنگام افتتاح حساب بایننس، برای استفاده از تمامی امکانات بایننس، مجبورید تا حساب کاربری خود را تایید نمایید. همان‌طور که اطلاع دارید، اکثر سایت‌های خارجی، کشور ایران را تحریم کرده‌اند و شما نمی‌توانید با شماره تلفن ایرانی حساب خود را تایید کنید. بایننس نیز یکی از پلتفرم‌هایی است که ایران را در لیست تحریم خود قرار داده است. به همین خاطر استفاده از شماره مجازی می‌تواند بهترین راه برای افتتاح حساب در پلتفرم‌های خارجی باشد. در نظر داشته باشید که شرکت اپل نیز چنین سیاستی را دارد. برای ساخت حساب کاربری یا اپل آیدی نیز به شماره تلفن مجازی نیاز خواهید داشت. قابل ذکر است که پلتفرم‌های خارجی ممکن است علاوه بر کشور ایران، دیگر کشورهای دنیا را نیز تحریم کرده باشند.

در همین مورد می‌توان اشاره کرد که پلتفرم بایننس کشور آمریکا را نیز در لیست تحریم خود قرار داده است. یعنی شما نمی‌توانید با خرید شماره مجازی آمریکا از این پلتفرم استفاده کنید. پس بهتر است قبل از خرید شماره مجازی به قوانین پلتفرم مورد نظر نیز توجه داشته باشید.

حفظ حریم شخصی

حفظ حریم شخصی در دنیای اینترنت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید. با وارد کردن شماره تلفن خود در پلتفرم‌ها و سایت‌های مختلف ممکن است حریم شخصی خود را به خطر بیاندازید. چرا که اکثر پلتفرم‌ها و سایت‌ها از امنیت زیادی برخوردار نیستند. لو رفتن شماره شما نیز می‌توانید حریم شخصی شما را خدشه دار کند. از طرف دیگر شاید نخواهید با ثبت نام در پلتفرم‌های مختلف، بستگان و آشنایان خود را مطلع کنید.

به طور مثال شبکه مجازی اینستاگرام می‌تواند با استفاده از مخاطبین درون سیم کارت، حساب کاربری مخاطبین را در اینستاگرام به شما نشان دهد. چنین اتفاقی می‌تواند برای شما نیز اتفاق بیافتد. در صورتی که می‌خواهید در سایت‌های مختلف به صورت ناشناس فعالیت کنید، خرید شماره مجازی بهترین تصمیم شما خواهد بود. این شماره‌ها را می‌توان به صورت خصوصی نگه داشته و در اختیار عموم قرار نداد.

استفاده بیش از یک شماره

همان‌طور که گفتیم شما می‌توانید حداکثر دو سیم کارت درون گوشی خود قرار دهید. در این حالت شما تنها به دو شماره دسترسی خواهید داشت. در صورتی که شماره مجازی ساختاری فیزیکی ندارد. یعنی هیچ محدودیت فیزیکی شما را تهدید نمی‌کند. پس در این صورت نیاز نیست حتما یک یا دو شماره مجازی خریداری کنید. چرا که این شماره مجازی را می‌توان با استفاده از یک برنامه خاص استفاده کرد. در این حالت کاربران می‌توانند بیش از 2 شماره تلفن نیز داشته باشند. شاید این کاربرد برای اکثر کاربران عمومی بی فایده به نظر برسد، اما برای برخی افراد بسیار کاربردی خواهد بود.

کاربردهای کسب و کاری

سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگی که به صورت بین المللی یا غیره کار می‌کنند، به طور حتم به بیش دو خط تلفن نیاز خواهند داشت. هزنیه اضافه کردن خط تلفن جدید و برقرار ارتباط با آن برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ به صرفه نخواهد بود. علاوه بر این که برقراری تماس با شماره فیزیکی بسیار هزینه‌بر است. برای این که با هزینه کمتر و با تعداد بیشتری از شماره‌ها با کشورهای خارج ارتباط برقرار کنید، چاره‌ای جز استفاده از شماره مجازی ندارید. به طور مثال شرکت‌هایی که در زمینه اخبار بازی عمل می‌کنند، نیاز دارند تا به صورت مداوم با اکثر کشورها در ارتباط باشند تا اخبار مربوط به بازی‌ها و شرکت‌های دیگر را پوشش دهند.

برقراری تماس تصویری

هیچ یک از شماره تلفن‌های فیزیکی قابلیت برقراری تماس به صورت تصویری را ندارند. شما در نهایت بتوانید با استفاده از یک برنامه ثانویه به برقراری تماس بپردازید. در صورتی که اکثر شماره تلفن‌های مجازی قابلیت برقراری تماس تصویری را ایجاد کرده‌اند. شما به راحتی، بدون محدودیت و با سرعت بسیار خوبی می‌توانید با استفاده از شماره مجازی به برقراری تماس تصویری بپردازید.

هزینه کمتر

هر ثانیه تماس برقرار شده با شماره‌های معمولی برای شما هزینه بر خواهد بود. در صورتی که در استفاده از شماره تلفن مجازی چنین محدودیتی برای شما وجود ندارد. شما در ابتدا هر ماه یا به صورت سالانه می‌توانید شماره مجازی را تمدید کنید. با خرید شماره مجازی برای بازه‌های مختلف، نیاز نیست هزینه دیگری برای استفاده از خدمات پرداخت کنید. البته در صورتی که شماره مجازی دائمی را خریداری کرده باشید، باید به صورت بازه‌های مختلف یک هزینه بابت تمدید شماره پرداخت نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از این مزیت، به برقراری تماس‌های طولانی مدت بپردازید. به طور مثال زمانی که در حال انجام یک بازی آنلاین با دوستان خود هستید، برقراری تماس تلفنی و ارتباط صوتی با آنها می‌تواند کمک زیادی به شما کند. چرا که این نوع از برقراری تماس کیفیت صدای بیشتری نیز خواهد داشت و روند انجام بازی را خراب نمی‌کند. به طور مثال در هنگام انجام بازی پابجی موبایل به راحتی می‌توانید با شماره مجازی به تماس صوتی پرداخته و با دوستان خود بازی کنید.

ضبط تماس‌ها

ضبط و ذخیره سازی تماس‌ها دیگر قابلیت مهم و کاربردی شماره مجازی است. این قابلیت تنها در برخی از شماره‌های مجازی قرار دارد. به طور مثال با خرید شماره مجازی گوگل ویس از این قابلیت برخوردار خواهید شد. در نظر داشته باشید که با این قابلیت می‌توانید امنیت تماس‌های خود را نیز تضمین کنید. البته شرکت‌ها برای این که ضبط تماس را شروع کنند، ممکن است در ابتدای کار به دو طرف تماس اخطاری بدهند که تماس در حال ضبط است.

نکات مهم در خرید شماره مجازی

خرید شماره مجازی دائمی بدون ریپورت از شماره مجازی من دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال تبلیغ

خرید شماره مجازی نیز باید به دقت انجام شود. چرا که این دسته از شماره‌ها کاربرد زیادی برای شما خواهند داشت و نمی‌خواهید در مسیر استفاده از آنها دچار محدودیت شوید. به همین خاطر سعی کنید تنها از شماره‌هایی استفاده کنید که از طرف شرکت‌ها و پلتفرم‌های معتبر عرضه شده باشند. این دسته از شماره‌ها امنیت بیشتری نیز خواهند داشت. چون در اکثر مواقع با شماره تلفن می‌توان به حساب کاربری شما در سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلف وارد شد. به همین خاطر توصیه می‌شود از شماره‌های مجازی یک بار مصرف استفاده نکنید. در دنیای اینترنت سایت‌های زیادی هستند که شماره مجازی رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند. با وارد شدن به این سایت‌ها تعداد زیادی شماره مجازی مشاهده خواهید کرد.

پیام‌های دریافت شده توسط این شماره‌ها برای همه کاربران قابل رویت است. در این حالت نمی‌خواهید که اطلاعات مربوط به حساب کاربری شما یا پیام‌های شخصی برای دیگر عموم نشان داده شود. به همین خاطر استفاده از شماره مجازی رایگان به ضرر شما خواهد بود. در وهله بعد، بهتر است تنها از شماره‌هایی استفاده کنید که ریپورت نشده باشند. سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلف قوانین خاصی برای کاربران خود تعیین می‌کنند. در صورتی که این قوانین نقض شود، ممکن است حساب کاربری مربوط به شماره تلفن نیز محدود شود. به طور مثال در پلتفرم تلگرام با ارسال پیام‌های اسپم، ممکن است حساب کاربری مربوط به یک شماره تلفن محدود شود. شماره مجازی مربوط به آن شماره نیز برای مدت زمان مشخصی محدود خواهد شد. به همین خاطر شماره مجازی را تنها از پلتفرم‌های معتبر خریداری کنید.

خرید شماره مجازی دائمی از شماره مجازی من

پلتفرم شماره مجازی من به عنوان یکی از سایت‌های فروشنده شماره‌های مجازی، به صورت تضمینی شماره‌ها را به صورت دائمی و بدون ریپورت ارائه می‌دهد. در صورتی که به شماره مجازی یک کشور خاص نیاز داشته باشید، می‌توانید از طریق پلتفرم شماره مجازی من استفاده کنید. این پلتفرم شماره‌های مربوط به اکثر کشورهای اروپایی و آمریکایی را ارائه می‌دهد تا بسته به نیاز خود، بتوانید یک شماره مجازی با پیش شماره مشخص را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که فروشگاه شماره مجازی من، کمترین قیمت را برای شماره‌های مجازی در نظر گرفته و شما با حداقل هزینه قادرید تا شماره مجازی خریداری کنید.

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا