GAMEبازی های دوبله شدهپیشنهادیترسناکسوم شخصکم حجم

دانلود بازی Alan Wake American Nightmare + ALL DLC نسخه fitgirl , corepack – آلن ویک کابوس آمریکایی فارسی برای کامپیوتر

Alan Wake American Nightmare

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Alan Wake American Nightmare برای کامپیوتر – دانلود Alan Wake American Nightmare برای pc – دانلود بازی آلن ویک کابوس آمریکایی دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

دانلود بازی Alan Wake American Nightmare , دانلود Alan Wake American Nightmare  – دانلود بازی آلن ویک کابوس آمریکایی کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Alan Wake American Nightmare + کرک + dlc + نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک برای pc نسخه complete edition

 

داستان بازی Alan Wake American Nightmare دو سال پس از عنوان اصلی روایت می‌شود. جایی که آلن خود را درگیر یکی دیگر از داستان‌های مرموز نوشته شده توسط خودش می‌بیند. این داستان که Night Springs نام دارد روایتی است از درگیری و کشمکش بین آلن و Mr Scratch. اولین مشکل بخش داستانی همین‌جا خودنمایی می‌کند. شخصیت Mr Scratch با وجود طراحی نسبتا خوب و اعمال عجیبش به دلیل شکل ظاهری و نحوه‌ی حرف زدنش به هیچ وجه کشش لازم برای یک داستان عظیم همچون آلن ویک را ندارد.

برای مثال وقتی در ابتدای آلن ویک بازی از شما می‌خواست تا با نور چراغ‌قوه‌ی خود با تاریکی مبارزه کنید و مسیر خود را از میان آن پیدا کنید، حس غریبی به مخاطب دست ‌می‌داد .

اما در AN وجود کلی Mr Scratch با وجود این که شخصیت پردازی نسبتا خوبی نیز دارد، به هیچ وجه این احساس ناتوانی را به مخاطب منتقل نمی‌کند. زیرا تا مخاطب می‌خواهد از این شخصیت هراس پیداکند و به نوعی از اون بگریزد با خود می‌گوید: «خُب این هم مثل آلن انسان است! پس من از چی باید بترسم؟!» متاسفانه در طول بازی نیز هیچ کنش خاصی پیش نمی‌آید که این شخصیت را از این حالت خارج کرده و او را به نوعی با روایت بازی هم‌سو کند. دانلود بازی Alan Wake American Nightmare در ادامه مطلب…

بازی Alan Wake American Nightmare در ادامه مطلب…

علاوه بر این، شخصیت‌های فرعی اضافه شده به بازی نیز به هیچ وجه مانند عنوان‌ اصلی جذابیت لازم را ندارند و علت این عدم جذابیت آن‌ها نیز صداگذاری ضعیف و همچنین دیالوگ‌های نه‌چندان جذابی است که توسط آن‌ها ادا می‌شود. در کنار این شخصیت‌های خشک نحوه‌ی فضاسازی بازی نیز در ضعیف عمل کردن بخش داستانی نقش عمده‌ای داشته است. مکان‌های طراحی شده برای بازی بسیار محدود بوده و تنها به چند مکان ساده که از ابتدای بازی با آن‌ها روبرو می‌شوید محدود می‌شوند.

این ضعف وقتی بیشتر خودنمایی می‌کند که بازی در ادامه از شما می‌خواهد تا برای پیش بردن داستان به عقب برگشته و در محیط‌های تکراری بازی ماموریت‌های دیگری را انجام دهید.
البته بخش داستانی بازی با وجود تمام نکات منفی یاد‌شده باز هم جذاب است، اما متاسفانه این جذابیت از جنس دنیای آلن ویک نیست و با توجه به المان‌های داستانی و روایی بازی با آلن و داستانش در تضاد است.

گرافیک بازی برای یک عنوان Arcade که تنها از طریق الکترونیکی قابل دسترس است، بی‌نظیر است. البته بازی نیمی از این جذابیت خود را مدیون نورپردازی خارق‌العاده و حیرت‌آور بازی است. شیوه‌ی نورپردازی بازی و هم‌چنین نحوه‌ی رنگ‌بندی محیط‌های بازی کلاس درسی است برای بازیسازان دیگر. البته گرافیک بازی بی اشکال هم نیست؛ برای مثال هنوز هم طراحی بافت‌های چهره به زیبایی صورت نگرفته است و تا حدی توی ذوق می‌زند.

دانلود بازی Alan Wake American Nightmare در ادامه مطلب…

این مورد در رابطه با شخصیت‌های جدید مشهود‌تر از شخصیت آلن است. البته بدیهی است که این مشکل کوچک با توجه به دیگر نقاط قوت بخش گرافیکی بازی و هم‌چنین عرضه‌ی آن بر روی شبکه‌ی XBL تا حد بسیار قابل چشم‌پوشی است. در کنار این گرافیک زیبا ای کاش سازندگان وقت بیشتری را متمرکز بخش صداگذاری و موسیقی بازی می‌کردند. به ایرادات بخش صداگذاری در هنگام بررسی شخصیت‌های اضافه شده به بازی اشاره کردیم؛ اما متاسفانه بخش موسیقی نیز دست‌کمی از این بخش ندارد.

موسیقی‌های کار شده در بازی به هیچ‌وجه بد نیستند؛ اما متاسفانه با جو و اتمسفر بازی هم‌خوانی ندارند. موسیقی بازی در بیشتر مواقع نوعی تم راک/متال دارد و به نوعی تجربه‌ی مرموز بازی را زیر سوال می‌برد. برای درک بهتر این مطلب کافی است تا موسیقی بازی را موسیقی‌های به کار رفته در عنوان اصلی مقایسه کنید تا به تفاوت بین این دو پی‌ببرید. علاوه بر این افکت‌های صوتی به کار رفته در بازی نیز چندان جالب از کار درنیامده‌اند و به قول معروف شفاف نیستند.

در پایان و با توجه به نکات ذکر شده می‌توان این نتیجه را گرفت که Alan Wake American Nightmare عنوان خوبی است، اما متاسفانه این خوب بودن در قالب یک عنوان با سبک و سیاق آلن ویک به وقوع نمی‌پیوندد.


سیستم مورد نیاز بازی Alan Wake American Nightmare

OS : Windows XP SP2

CPU : Dual Core 2GHz Intel or 2.8GHz AMD

Memory : ۲ GB RAM

Graphics : DirectX 10 compatible with 512MB RAM

DirectX® : ۱۰

Hard Drive : ۸ GB HD space

Sound : DirectX 9.0c compatible

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


تریلر بازی 

لینک دانلود بازی Alan Wake American Nightmare

حجم بازی : ۲٫۷ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود نسخه دوبله Alan Wake American Nightmare


دانلود بازی Alan Wake با دوبله فارسی دانلود بازی الن ویک برای PC نسخه کم حجم و فشرده 

تعرفه ترافیک دانلودی از ویجی دی ال نیم بها و داخلی محاسبه خواهد شد.
برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.
نمایش بیشتر
تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن