GAMEاکشنسوم شخصمخفی کاری

دانلود بازی Splinter Cell Double Agent دانلود اسپلینتر سل ۴ + نسخه کم حجم و فشرده Corepack برای کامپیوتر

Splinter Cell Double Agent

دانلود بازی Splinter Cell Double Agent برای کامپیوتر – دانلود Splinter Cell Double Agent برای pc – اسپلینتر سل ۴ دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی

دانلود بازی Splinter Cell Double Agent- دانلود Splinter Cell Double Agent  – اسپلینتر سل تام کلنسی: مامور دوجانبه کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Splinter Cell Double Agent + کرک + dlc + نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک برای pc

 

در بازی Splinter Cell Double Agent شما کنترل سم فیشر را بر عهده دارید. ماموری مخفی که از سوی NSA و یا CIA به ماموریت های مختلفی در سطح جهان فرستاده می شود.

اتفاقات بازی Splinter Cell Double Agent در سال ۲۰۰۷ روی می دهد جایی که سم فیشر به همراه جان هودج، برای ماموریتی به ایسلند فرستاده می شوند. هودج در این ماموریت کشته می شود و سم نیز زندانی می گردد.

در همین حال و در زمانی که سم زندانی است به وی خبر می دهند که تنها فرزندش یعنی سارا، در طی یک تصادف زیر توسط یک راننده ی مست زیر گرفته شده و مرده است.

سم فیشر در بازی Splinter Cell Double Agent این نسخه فردی خشن و بدون احساسات است.

دانلود بازی Splinter Cell Double Agent.

نمونه ای که احتمالا آن را در سریال ۲۴ دیده اید. شخصیتی که به دنبال مشکلات روحی – روانی، مافوق هایش را مجبور می کند تا به او برای مدتی مرخصی دهند.

بازی Splinter Cell Double Agent یک عنوان مخفی کاری است پس اگر نمی توانید با این دست بازی ها کنار بیایید قطعا عناوین بهتری پیش روی شما قرار دارد. در بحث هوش مصنوعی بازی نسبت به زمان ساخت خود واقعا فوق العاده است.

وقتی به یک محیط جدید وارد می شوید کافی است کوچک ترین صدایی از خود در بیاورید تا دشمنان حاضر را به خود مشکوک کنید.

یا وقتی در یک محیط ساکت می دوید و دشمنان را متوجه صدای پای خود می کنید آن ها را به دنبال خود خواهید کشاند .

هیجان انگیز برای طرفداران ژانر مخفی کاری و زجر آور برای سایرین !

برای پیش بردن این نسخه از سری اسپلینتر سل به اعصاب بسیار زیادی نیز احتیاج دارید چرا که در بسیاری از مراحل باید صبر کنید تا دشمنانتان محیط را ترک کنند و سپس شما ماموریت خود را ادامه دهید.

حتی فکر آن که مثل بازی هایی چون Call of Duty بازی را پیش ببرید نیز خطرناک و از همه مهم تر غیر ممکن است بازی Splinter Cell Double Agent.

در پایان باید گفت که Splinter Cell Double Agent یک بازی مخفی کاری خوب برای علاقه مندان به این سبک است و با توجه به مدت زمان مناسب ۱۰ ساعته خود می تواند گیمر های علاقه مند را برای ساعت ها سرگرم کند.

داستان و شخصیت پردازی و طراحی محیط ها در بازی بی نظیر است و شما را شگفت زده می کند. هم چنین تکنیک های جدید مخفی کاری به کار رفته در بازی نیز از جذابیت بالایی برخوردار می باشند.

با این حال شاید برخی از باگ های بازی کمی شما را آزرده خاطر کند اما Splinter Cell Double Agent آنقدر نکات مثبت دارد که شما را نسبت به این مشکلات کوچک بی توجه خواهد کرد.

 


حداقل سیستم مورد نیاز بازی Splinter Cell Double Agent :

Supported OS: Microsoft Windows® XP
Processor: ۳ Ghz Pentium 4 or AMD Athlon 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended) – Game optimized for dual-processor-enabled computers.
System Memory: ۱ GB or above (1.5 GB recommended)
Video Card: DirectX 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)
Sound Card: DirectX 9.0c-compatible (EAX recommended) – PC audio solution containing Dolby Digital Live required for Dolby Digital audio.
DirectX Version: DirectX® version 9.0c or higher
Hard Disk: ۸ GB available hard disk space


تریلر بازی 

پیج بازی در :  WikiYoutubeSteam


لینک دانلود بازی Splinter Cell Double Agent

 

اینستاگرام VGDL.IRعضو پیج اینستاگرام ما بشید

نمایش بیشتر

دانلود بازی های دوبله فارسی

♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن