GAMEاکشنپیشنهادیجهان بازشوتر اول شخص

دانلود بازی Far Cry 2 + ALL DLC نسخه کامل فشرده – دانلود فارکرای ۲ برای کامپیوتر

Far Cry 2

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Far Cry 2 برای کامپیوتر – دانلود Far Cry 2 برای pc – دانلود بازی فارکرای ۲ دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

دانلود بازی Far Cry 2 , دانلود Far Cry 2 – دانلود بازی فارکرای ۲ کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر


با معرفی شدن Far Cry 2 و بازگشت امیدها برای دیدن یک بازی زیبای دیگر، که این بار دست پخت یوبی سافتِ خلاقِ آن سال ها بود، همه در انتظار یک بازی زیبا ماندیم. بازی در افریقا جریان داشت و قرار بود همچنان ریشه های تاکتیکی‌اش را حفظ کند. با ویجی دی ال بزرگترین مرجع گیم ایران در ادامه مطلب همراه باشید.

باید گفت که خوشبختانه، یوبی سافت به قول هایش عمل کرد و یک بازی زیبا تحویلمان داد. بازی‌ای که روایتگر ماجرای یک مزدور (از میان ۹ شخصیت قابل انتخاب) بود که از سوی سازمانی استخدام شده و به افریقا فرستاده شده بود تا دلال بزرگ اسلحه یعنی جاکال (jackal) را کشته و کسب و کارش را از بین ببرد.

بستر داستانی در ابتدای بازی ساده است، اما پیچ و خم هایی زیبا به خودش میبیند و جزییات فراوانی دارد. رسیدن شخصیت اصلی بازی به افریقا همزمان شده است با شکل گیری یک جنگ داخلی در کشوری خیالی که بازی در آن جریان دارد. دانلود بازی Far Cry 2

سفر به افریقا

علت اساسی این جنگ تا جایی که روشن است، دلال اسلحه معروف و بزرگ؛ جاکال است، کسی که ما هم به قصد کشتنش به افریقا سفر کرده ایم.

این هرج و مرج و جنگ داخلی، شرایطی را در کشور فراهم کرده که باعث شده جاکال تجارتِ کثیفش را مدام گسترش داده و قدرت بیشتری کسب کند. از سوی دیگر، دو حزب داخلی که به جان هم افتاده اند، با تصرف مناطق مختلف و کشتار، شرایطی به شدت خطرناک را برای مردم کشور ایجاد کرده اند.

با رسیدن شما به افریقا و در سفر کوتاهی که برای رسیدن به شهر پالا (Pala) مهمان تاکسی هستید، می فهمید که به بلای بیماری مالاریا دچار شده اید. بلایی که خوش بختانه فقط و فقط نقشی تزیینی در داستان نداشته و بعد ها در گیم پلی زیبای بازی حسابی گریبانمان را می گیرد.

با از حال رفتن و بیداری مجدد، با صورت جاکال در مقابلمان رو به رو می شویم. دلال بزرگ سلاحی که نقل قول هایی از فیلسوف بزرگ نیچه برایمان می آورد و حسابی هم تهدیدمان می کند. اما در آخر با زنده گذاشتن ما، ماجرایی بسیار عجیب و دور از ذهن را برای خودش و شخصیت اصلی بازی تدارک می بیند. ماجرایی که بسیار پیچیده و زیباست، اما اصلاً جذاب روایت نمی شود.

برای دانلود بازی Far Cry 2 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

در این نقطه و پس از به دست آوردن هوشیاری کرکتر است که متاسفانه روند خوب افتتاحیه با شوکی عظیم تبدیل به ماجرایی راکد و کمی هم بی روح می شود.

داستان بازی در ابتدا به شدت کلیشه ای و ساده است، اما با پیشروی جزییات فراوان و پیچش های غیرقابل حدسی را شامل می‌شود. داستان بازی اما جزییات و پیچش هایی که متاسفانه همه‌شان را در روایت نه چندان هیجان انگیز و جذابش از دست می‌دهد. داستانی که با همه ساده بودن و تکرارش، پتانسیل بسیاری برای تبدیل شدن به یک قصه خوب را داشت.

دانلود بازی Far Cry 2 نسخه complete edition

اما در روایتش ناکام ماند، حال باید بررسی کنیم که علت اساسی این ناکامی بزرگ در قصه گویی چیست.

همانطور که اشاره شد، در ابتدای امر با جاکالی رو به رو می شویم که فلسفه فکری خاصی دارد و حتی برایمان سخنرانی هم می کند . این شخصیت که به نظر می رسد جرقه هایی هرچند کوچک از آنتاگونیست بی نظیر سری یعنی واس را در خود داشت، استعداد تبدیل شدن به یکی از شخصیت های به یاد ماندنی سری را درون خودش می دید.

داستان Far Cry 2

چرا که جاکال شخصیتی بسیار پیچیده، مرموز و قدرتمند است که هدف هایی منحصر به فرد و عجیب را دنبال می کند. اما همه این پتانسیل به دلیل روایت تکه و پاره و ناقص بازی به طور کلی به هدر می رود.

Far Cry 2 بازی بزرگی است که در زمان عرضه هم دست کم گرفته شد، خوب به یاد دارم که حجم بازی بسیار کمتر از مقداری بود که پیش بینی می کردیم و همگی با دیدن حجم کم بازی به شدت حیرت زده شدیم.

اما با شروع شدن بازی همگی درک کردیم که خوبی های یک بازی بزرگ، فقط و فقط در میان پرده ها و حجم زیادش نهفته نیست. یک بازی می تواند با اضافه کردن چند عنصر ساده اما جدید، شکل و شمایل گیم پلی را به طور کلی زیر و رو کند و تجربه ای منحصر به فرد تحویلمان دهد.

فارکرای ۲ ، بازی خوبی است که افریقا و بی روحی واقعی آن را به تصویر کشیده، فارکرای ۲ با همه تکراری شدنش طبیعت وحشیِ افریقا را برای ما که در خانه نشسته ایم به تصویر کشیده و موفق شده که یکی از شوتر های بسیار خوب باشد.

این بازی بی نقص نیست، چرا که با وجود داستان خوبی که دارد، در روایت و شکل دادن به آن عاجز می ماند و نمی تواند شخصیت هایش را بسط دهد، اما خوبی هایش به راحتی نقص هایش را می پوشاند و می‌تواند تجربه‌ای زیبا برایمان به ارمغان بیاورد.

فارکرای ۲ شاید تجربیاتِ ملموسِ واقعی را نداشته باشد. اما همیشه می تواند حقیقتی نو را برایمان شکل دهد. حقیقتی که بخش مهمی از زندگی بازی‌باز ها شده است. دانلود بازی Far Cry 2

download Far Cry 2 pc game

Far Cry 2 is an open world first-person shooter developed by Ubisoft Montreal and published by Ubisoft. It was released worldwide for Microsoft Windows, PlayStation 3, and Xbox 360 in October 2008. It is the second installment of the main Far Cry series, preceded by 2004’s Far Cry and followed by 2012’s Far Cry 3. Far Cry 2 is backwards compatible with Xbox One.

Ubisoft has marketed Far Cry 2 as the true sequel to Far Cry, however the sequel has very few noticeable similarities to the original game. Instead, it features completely new characters and setting, as well as a new style of gameplay that allows the player greater freedom to explore different African landscapes such as deserts, jungles, and savannas. The game takes place in a modern-day Central African nation during civil war. The player takes control of a mercenary on a lengthy journey to locate and assassinate “The Jackal”, a notorious arms dealer.


سیستم مورد نیاز بازی Far Cry 2

CPU: Intel Dual Core 1.8 GHZ
RAM: ۱۰۲۴ MB
GPU: ۲۵۶ MB
DX: DirectX 9.0c
OS: Widows XP Service Pack 2
HDD: 6 GB

 Wiki – Youtube – Steam


تریلر بازی 

لینک دانلود بازی Far Cry 2

حجم بازی : ۲٫۴ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم 

0

حتماً نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

تعرفه ترافیک دانلودی از ویجی دی ال نیم بها و داخلی محاسبه خواهد شد.
برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.
نمایش بیشتر

راهنمای نصب بازی ها

راهنمای نصب :

+ فایل های RAR یا ZIP دانلود شده را توسط نرم افزار WinRAR استخراج کنید. درصورت چند پارت بودن فایل های دانلود شده انها را در یک پوشه بریزید و فقط روی یکی از فایل ها راست کلیک کرده و گزینه EXTRACT HERE بزنید.

+ فایل ISO بدست آمده رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا با نرم افزار Daemoon Tools باز ( MOUNT ) کنید و یا و نصب نمایید. اگر از ویندوز 10 استفاده میکنید نیازی به نرم افزارهای ذکر شده ندارید چرا که ویندوز 10 از فایل های ISO پشتیبانی میکند.

+ هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

+ کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید (در صورت نیاز) . نسخه های فشرده FITGIRL , COREPACK , BLACKBOX و .. نیازی به کرک ندارند

نکات :

+ در صورت امکان همیشه از جدیدترین نسخه ویندوز استفاد کنید. دانلود ویندوز 10 _ اخرین نسخه + توجه داشته باشید نرم افزار های پیش نیاز بازی ها را نصب کرده باشید . از جمله DirectX  و .NET Framework و C++ Redistributable و

+ حتما درایور کارت گرافیک خود را برای بازی ها جدید آپدیت فرمایید.

+ در صورت برخورد با ارور The Archive is either in unknown format or damaged هنگام باز کردن فایل rar حتما اخرین نسخه نرم افزار WinRAR را دانلود کنید  از منوی Tools نرم افزار گزینه Repair Archive را بزنید. در صورتی که این کارها رو انجام دادید و درست نشد فایل را دوباره دانلود فرمایید.

+ در صورت لزوم برای اجرای بازی های قدیمی بر روی ویندوز 8.1 یا 10 راست کلیک کنید، به بخش Properties رفته و در بخش Compatibility گزینه ی Windows 7 یا Xp یا 98 را انتخاب نمایید.

+ همیشه از آدرس کوتاه برای نصب بازی استفاده کنید. " زیرا که اسم فایل های طولانی ممکن است که در فرایند نصب یا اجرای بازی اختلال ایجاد کند .  مثلا آدرس C:/FFXV را برای نصب بازی انتخاب کنید.

+ تا حد امکان از بکار بردن حروف فارسی در نام پوشه محل نصب بازی و یا ستاپ بازی و درایو  استفاده نفرمایید.

+ حداقل 2 الی ۳گیگ فضای رم خالی برای نصب نسخه های ریپک Fitgirl یا corpack لازم است.

تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

برای استفاده از آپلود تصاویر و دیگر امکانات بخش نظرات ، عضو شوید.

.


2 دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن