720x360
پیشنهادیبازی کم حجمترسناکدوبعدیفکری و معماییمخفی کاری

دانلود بازی Little Nightmares Complete Edition + Secrets of The Maw Chapter 3 نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی کابوس های کوچک برای PC

4.5/5 - (8 امتیاز)

Little Nightmares Complete Edition

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Little Nightmares برای کامپیوتر – دانلود Little Nightmares Complete Edition برای pc – دانلود بازی کابوس های کوچک دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

دانلود بازی Little Nightmares , دانلود Little Nightmares  – دانلود بازی کابوس های کوچک کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر


Little Nightmares یک بازی در ژانر ترس و بقا می باشد که در آوریل ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر گردید . کابوس های کوچک که با موتور آنریل توسعه داده شده است ، ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی توانست به موفقیت زیادی در میان بازیبازان دست پیدا کند .

BANDAI NAMCO Entertainment ناشر معروفی که نام آن را با بازی های مشهور بسیاری شنیده ایم وظیفه نشر این اثر را بر عهده داشته است و به نظر می رسد پس از مدت ها توانسته با ” کابوس های کوچک ” بخشی از اعتبار از دست رفته خود که به واسطه عناوین ضعیف چند سال اخیر از دست رفته بود را بدست آورد .

دانلود بازی Little Nightmares در ادامه همین مطلب

نقد امتیازات بازی Little Nightmares Complete Edition :

اگر می خواهید با ارزش بالای بازی Little Nightmares آشنا شوید در همین ابتدا کافی است به امتیاز ۹ از ۱۰ آن در فروشگاه استیم و محبوبیت فوق العاده بالای این عنوان در میان گیمرها اشاره کنم . بازی که استودیو سازنده آن را به صورت اپیزودیک و طی یک مدت زمان خاص به مخاطبان عرضه می کند .

” کابوس های کوچک ” هم چنین در وبسایت متاکریتیک که معتبر ترین مرجع نقد فیلم ها و بازی های رایانه ای می باشد از مجموع ۵۲ نقد امتیاز ۷۸ درصد را کسب کرده که برای عنوانی با این ژانر عالی به نظر می رسد .

دی ال سی (Secrets of the Maw)

دی ال سی سه قسمتی بازی که ماجرا را از دید شخصی دیگر نمایش می‌دهد نیز ساخته شده‌است. اولین بخش آن در جولای ۲۰۱۷، دومی در نوامبر ۲۰۱۷، و آخری در فوریه ۲۰۱۸ منتشر شد.

فصل دپس (The Depths)

پسری جوان شناخته شده با نام بچه فرار کن (به انگلیسی: Runaway Kid) از کابوسی برمی‌خیزد که در آن در حال غرق شدن در میان تاریکی است و داخل آب کشیده می‌شود. پس از ترک پرورشگاه وی سرایدار را می‌بیند که در حال گشتن دنبال کودکی است که فرار کرده. پسرک دختری گریزان را دنبال می‌کند ولی او ناپدید می‌شود و چراغ قوه اش را جا می‌گذارد که پسرک آن را برمی‌دارد.

پسرک به اعماق ما می‌رسد که آب گرفته و وی مجبور است که از روی سکوهای شناور راهش را پیدا کند. سپس معلوم می‌شود که اعماق ما خانه موجودی به نام گرنی (به انگلیسی: Granny) است که زیر آب شنا می‌کند و سعی دارد که با قاپیدن پسرک یا با خراب کردن یا تکان دادن سکوهایی که وی رویشان است، او را بگیرد.

پس از انداختن تلویزیونی به درون آب و کشتن گرنی با جریان برق، پسرک راهش را به راه پله ای چوبی و بلند باز می‌کند. سپس او به نردبانی می‌رسد و از آن بالا می‌رود ولی بعد توسط سرایدار گیر می‌افتد و به سمت تاریکی کشیده می‌شود.

صحنه آخر او را در قفسی کنار قفس‌های دیگر کودکان، از جمله سیکس نشان می‌دهد. دست‌های بلند سرایدار وارد صحنه می‌شوند و قفس پسر بچه را می‌برند. این اتفاقات موازی با ماجرای سیکس رخ می‌دهند، وقتی که سیکس در قفسش در فصل The Lair از خواب برمی‌خیزد. دانلود بازی Little Nightmares در ادامه همین مطلب

فصل هایداوی (The Hideaway)

فصل با فرار پسرک از درون کاغذی که دورش پیچیده شده‌است، شروع می‌شود؛ در حالی که با قلابی به سمت آشپزخانه روانه می‌شود. پسرک از قلاب به قسمت جدیدی از کشتی سقوط می‌کند.

با کمک نومهایی که پسر میان راه می‌یابد، او موتورخانه ای پیدا می‌کند که نومها برای انداختن زغال سنگ به درون کوره آن جا می‌آیند. یکی از اتاق‌های این فصل بازی، ماشینی مشابه با ماشین فصل The Lair دارد که بچه می‌تواند با آن مکان‌هایی که سیکس در آن‌ها بوده را ببیند. پسرک حتی خود او را در حالی که از میان انبوهی کفش رد می‌شود می بیند.

در این ماجراها پسرک با سرایدار هم مواجه می‌شود. پس از یافتن تمام نومها، آسانسور بزرگ پشت موتور کاملاً به کار می‌افتد و پسرک را به جایی می‌برد که نومها آن جا جمع می‌شوند که به احتمال پناهگاه آن هاست. سایه‌ها نشان می‌دهند که نومها در واقع کودک هستند یا بوده‌اند. سپس پس از ترک مکان از میان شکاف دیوار، بچه، آخرین سکو را می‌یابد: روی سقف آسانسوری که گیشا درون آن است.

فصل رزیدنس (The Residence)

فصل بالای آسانسوری که گیشا در فصل قبل درون آن بود شروع می‌شود. پسرک در مسیرش به اقامت گاه گیشا می‌رسد و اتاقی را می‌یابد که چندین مجسمه از وی در آن جاست. بعد از حل چندین معما برای یافتن سه مجسمه گم شده، و جنگ با بچه‌های سایه ای، پسرک، خانم گیشا را می‌یابد که به خودش در آینه ای می‌نگرد و می‌گرید.

او چهره ای مخوف و نفرت‌انگیز دارد که احتمالاً این همان دلیلی است که باعث شده او ماسک بزند. در آخرین اتاق فصل، گیشا پسرک را می‌گیرد و او را به نوم تبدیل می‌کند. سپس پسرک راهش را به سمت بخش مهمانان می‌یابد و به سمت سوسیسی می‌رود که در ماجرای سیکس بود.

فصل با ایستادن پسرک-که تبدیل به نوم شده- در کنار سوسیس به پایان می‌رسد، که نشان می‌دهد نومی که سیکس خورده بوده، در اصل او بوده‌است. پس از پایان کردیتس بازی، ناگهان آن‌ها در صفحه تلویزیونی نمایش داده می‌شوند، سپس صفحه تلویزیون شکلی یادآور مرد به دار آویخته ی در بازی نشان می‌دهد. دانلود بازی Little Nightmares در ادامه همین مطلب

دانلود بازی Little Nightmares Complete Edition برای pc نسخه complete edition

Little Nightmares download pc game

Little Nightmares is a puzzle-platformer horror adventure game developed by Tarsier Studios and published by Bandai Namco Entertainment for Microsoft Windows, PlayStation 4, Nintendo Switch, and Xbox One. The game received positive reviews upon release with critics praising the atmosphere, graphics, and sound. Criticism was aimed at the game’s checkpoint system and short length.

A sequel, Little Nightmares 2, has been announced for a 2020 release, featuring Six and a new character called Mono.


سیستم مورد نیاز بازی Little Nightmares Complete Edition

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 64-bit
Processor: Intel CPU Core i3
Memory: ۴ GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 460
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: ۱۰ GB available space
Additional Notes: SSE4.2 required

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


تریلر بازی Little Nightmares Complete Edition

لینک دانلود بازی Little Nightmares Complete Edition

حجم بازی : ۲ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی Little Nightmares 2

Download foreign serials

‫11 دیدگاه ها

  1. من نمیتونم بازی کنم اون قسمت پسره رو. چپتراش هست اما باید بخرمشون. تو نصب احتمالا یه چیزیو جا گذاشتم میتونین شما راهنماییم کنید؟

  2. و اینکهمن قسمتی که شخصیت six هستی رو تموم کرم که تهش اون زنه رو میخوره و اینا..از یه سایت دیگه دانلود کرده بودمالان این رو دانلود کنم دوباره باید نصب کنم و برم همشو تا به قسمت پسره برسم؟یا باید به فایل های قبلی باید یه جوری اضافه کنم؟

  3. سلامنوشتن بازی ۲ گیگ ولیپارت ۱ خودش ۲ گیگهپارت ۲ هم انگار مشکل داره لینکش..و اینکهمن قسمتی که شخصیت six هستی رو تموم کرم که تهش اون زنه رو میخوره و اینا..از یه سایت دیگه دانلود کرده بودمالان این رو دانلود کنم دوباره باید نصب کنم و برم همشو تا به قسمت پسره برسم؟یا باید به فایل های قبلی باید یه جوری اضافه کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا