720x360
Trailers

۲۴ دقیقه از گیم‌ پلی مهیج و نفس‌گیر بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare

امتیاز

همان‌طور که می‌دانید تنها چند ماه تا عرضه جدیدترین نسخه از بزرگ‌ترین شوتر سالیانه صنعت بازی یعنی Call of Duty: Modern Warfare زمان باقی مانده و از همین رو به تازگی استودیو Infinity Ward نمایشی ۲۴ دقیقه‌ای از گیم‌پلی حالت‌های چندنفره بازی منتشر کرده است.

این تنها اخبار پیرامون این بازی نبوده و اخیرا یکی از کارگران‌های طراحیِ بخش چندنفره بازی یعنی “جو سِکوت” از طریق Reddit اطلاعاتی جذاب پیرامون حالت‌ها و نقشه‌های بخش آنلاین Modern Warfare به اشتراک گذاشته است.

بنابر گفته‌های “سِکوت”، همانند نسخه‌های پیشین در این نسخه نیز امکان استفاده از بات‌های آفلاین وجود دارد. پس اگر قصد آنلاین شدن نداشته و می‌خواهید به صورت شبکه و یا تنها بازی کنید نیز مشکلی نخواهید داشت. شاید تجربه‌ی بازی به خوبی و کاملیِ بخش چندنفره و آنلاین نباشد ولی باز هم قابل تجربه خواهد بود.

وی هم‌چنین تایید کرد که بخش بازی‌های سفارشی و شخصی‌سازی شده (Custom Games) دوباره به بازی باز خواهد گشت. هم‌چنین در زمینه نقشه‌ها وی به این نکته جزئی اشاره کرد که در حالت “واقع‌گرایانه (Realism)” تمامی HUDها در تمامی نقشه‌ها غیرفعال خواهند شد. که این تایید می‌کند که حالت جدید و جذاب Realism در تمامی نقشه‌ها قابل بازی است.

اما همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، Infinity Ward نزدیک به ۲۴ دقیقه جدید از گیم‌پلی بخش چندنفره بازی و حالت‌های مختلف آن به اشتراک گذاشته که شامل گیم‌پلی‌ـی از حالت‌هایی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Headquarters می‌شود. در این نمایش خبری از هیچ صحبتی نیست و می‌توانید از ویدئو و گیم‌پلی بازی لذت ببرید. ۲۴ دقیقه از گیم‌ پلی مهیج و نفس‌گیر بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare

۲۴ دقیقه از گیم‌ پلی مهیج و نفس‌گیر بخش چندنفره بازی Call of Duty: Modern Warfare

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا