اکشنبازی های دوبله شدهجهان بازرانندگیسوم شخص

 دانلود بازی GTA Vice City برای pc و موبایل دوبله فارسی – دانلود بازی جی تی ای وایس سیتی gta 4

دانلود بازی gta 4 برای کامپیوتر – دانلود GTA Vice City برای pc – دانلود بازی جی تی ا وایس سیتی  دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی

دانلود بازی GTA Vice City – دانلود GTA Vice City  – دانلود بازی جی تی ای وایس سیتی ۴  کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی بازی GTA Vice City دانلود بازی جی تی ای وایس سیتی ۴ + کرک + dlc + نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک برای pc اتومبیل‌دزدی بزرگ: وایس سیتی

 Grand Theft Auto Vice City نسخه اندروید

همراه با ( فایل نصبی و دیتا )

اتومبیل‌دزدی بزرگ: وایس سیتی (به انگلیسی: Grand Theft Auto: Vice City) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی و عنوان چهارمین نسخه در مجموعه بازی‌هایاتومبیل‌دزدی بزرگ است که توسط راک استار نرث (پیشتر DMA Design) توسعه یافت و راک استار گیمز آن را منتشر کرد.

در آمریکای شمالی در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۰۲ (۵ آبان ۱۳۸۱ خورشیدی) برای کنسول پلی‌استیشن ۲ عرضه شد و خیلی زود عنوان پرفروش‌ترین بازی رایانه‌ای سال را از آن خود کرد. تا ژوئیه ۲۰۰۶ وایس سیتی در بازار آمریکا پرفروش‌ترین بازی تمام زمان‌ها شد، زمانی که توسط اتومبیل‌دزدی بزرگ: سن آندریاس، بازی موفق دیگر از سری اتومبیل‌دزدی بزرگ کنار زده شد.

وایس سیتی همچنین در فهرست ۱۰۰ بازی محبوب تمام دوران‌های مجله ژاپنی فامیتسو در سال ۲۰۰۶ که توسط خوانندگان انتخاب شدند ظاهر شد.

وایس سیتی از سبک فیلم‌هایی نظیر صورت‌زخمی، راه کارلیتو و سریال تلویزیونی سال‌های ۱۹۸۰ میامی وایس استفاده کرده‌است. تامی ورستی (Tommy Vercetti) نقش اصلی و شخصیت قابل بازی در این ماجرا است که شباهت‌هایی به شخصیت تونی مونتانا در صورت‌زخمی دارد.

صداگذاری بر شخصیت تامی توسط ری لیوتا (ایفاگر نقش هنری میل در رفقای خوب) صورت گرفته‌است. جی.تی.ای ۴

نام این بازی در ایران به دلیل اینکه بعد از بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۳ عرضه شد به اشتباه جی.تی.ای ۴ خوانده‌ می‌شود.

داستان بازی جی تی ا وایس سیتیGTA Vice City

تامی ورستی سربازی خوب در خانوادهٔ فورلی، یک گروه جنایتکار سازمان یافته در شهر آزادی است. در سال ۱۹۷۱ رئیس این باند مافیایی، «دون فورلی»، تامی را برای کشتن یک نفر می‌فرستد ولی او در آنجا توسط ۱۱ نفر محاصره می‌شود.

او هر ۱۱ نفر را می‌کشد و برای قتل‌عام بی رحمانه‌اش به وی لقب «قصاب هاروُد» را می‌دهند. اما تامی بعد از آن دستگیر شده و ۱۵ سال زندان برایش رقم زده می‌شود، در حالی که نمی‌داند چه کسی قاتلین را فرستاده‌است.

تامی ورستی گانگستر و قاچاقچی مواد مخدر

خانوادهٔ فورلی تصمیم به پیشرفت مواد فروشی خود در وایس سیتی می‌گرند، در حالی که تامی از زندان آزاد می‌شود و سانی فورلی نمی‌خواهد که تامی مزاحم او بشود؛ بنابراین بلافاصله بعد از اینکه وی در سال ۱۹۸۶ از زندان آزاد شد او را برای ملاقات کن روزنبرگ به وایس سیتی می‌فرستد تا با خانوادهٔ ونس، ویکتور و لنس، معاملهٔ کوکائین کنند.

نقشهٔ سانی فورلی این است که وقتی تامی در وایس سیتی به نوایی رسید، وی را از بین ببرد و تجارت وی را خود در دست بگیرد. جی.تی.ای ۴

در حال معامله لنس و ویکتور با تامی توسط یکی از باندهای اوباش محاصره می‌شود و همراهان تامی، هری و لی به همراه ویکتور ونس (برادر لنس) کشته می‌شوند. تامی به طرز معجزه آسایی از مهلکه می‌گریزد اما او مجبور به ترک مواد و پول‌ها در محل معامله می‌شود.

وقتی که وی جریان را برای فورلی تعریف می‌کند، او عصبی می‌شود و وی را تهدید می‌کند اما تامی قول می‌دهد که پول‌ها و مواد را پس گرفته، و مسئول این محاصره را پیدا کند.

داستان اصلی بازی وقتی شروع می‌شود که تامی با لنس ونس ملاقات کرده، و تصمیم همکاری با هم را می‌گیرند.

تامی در این هنگام چون با شهر وایس سیتی آشنایی ندارد،از کن روزنبرگ در مراحل اول کمک می‌گیرد و به دنبال مواد مخدر و پول‌های از دست رفته میگردند و بعد از آشنا شدن با چند نفر بلاخره متوجه می‌شود سرش کلاه رفته و دیاز که قصد کشتن دوست تامی لنس ونس را داشته بود تصمیم می‌گیرد همراه با لنس دیاز را بکشد و این کار را انجام می‌دهد و عمارت دیاز را صاحب می‌شود.

او به سرعت در حال استوار کردن پای خود در وایس سیتی مشغول می‌شود مانند خریدن اسکله و استودیو فیلم و کارخانه چاپ پول و دنس کلاب و …

و بعد از دست و پا کردن افراد مختلف تصمیم می‌گیرد به بانک دستبورد بزند و بعد از آن سانی متوجه این می‌شود که دیگر نمی‌تواند با وجود تامی کار خرید و فروش مواد را در وایس سیتی ادامه دهد.او به سرعت به لنس پیشنهاد جایگاهی که تامی در آن قرار دارد را می‌دهد و لنس قبول می‌کند.

در مرحله پایانی بازی سانی با افرادش وارد عمارت تامی می‌شوند تا پولی که تامی به آن‌ها بدهکار بود را بگیرد (سه میلیون دلار) و تامی میفهمد که لنس هم به آن‌ها پیوسته است. تامی در مرحله آخر به تنهایی تمام افراد سانی و همچنین خود لنس و سانی را می‌کشد.

در آخر تنها دوستی که برای تامی از اول تا آخر ماند همان وکیلی بود که وایس سیتی را با او آشنا کرد؛ یعنی کن روزنبرگ.

کن که تامی را می‌بیند که جان سالم بدر برده است و از اون می‌پرسد:چه خبرش شده؟ تامی می‌گوید:بنظرت چطور بنظر میرسه؟ و به او می‌گوید:فکر نکنم دیگه همسایه‌های شمالی ما رو تهدید کنند چون شمالی وجود نداره؛فقط جنوبه که وجود داره و کن میگه صبر کن؛این همون چیزیه که فکر می‌کنم.تامی: تو چی فکر می‌کنی؟ کن:یعنی ما کنترولو بدست داریم یعنی تو کنترولو بدست داری و تامی: فکر کنم این ادامه یه بیسینس (تجارت) زیباست و باهم به افق نگاه می‌کنند و داستان بازی تمام می‌شود. ویکی پدیا 

اتومبیل‌دزدی بزرگ: وایس سیتی Grand Theft Auto: Vice City

 • جی تی ای وایس سیتی برای اندروید
 • اموزش مراحل جی تی ای وایس سیتی
 • جی تی ای وایس سیتی فارسی
 • اتومبیل‌دزدی بزرگ: وایس سیتی اندروید
 • جی تی ای وایس سیتی استوریز
 • اتومبیل‌دزدی بزرگ: ماجراهای وایس سیتی
 • دانلود اتومبیل‌دزدی بزرگ: وایس سیتی
 • اتومبیلدزدی بزرگ وایس سیتی پلتفرمها
 •  دانلود GTA Vice City
 • دانلود بازی GTA Vice City
 • دانلود بازی GTA Vice City برای کامپیوتر
 • دانلود نسخه کم حجم بازی GTA Vice City برای کامپیوتر
 • دانلود کم حجم GTA Vice City,کم حجم GTA Vice City
 • دانلود نسخه فشرده بازی GTA Vice City
 • دانلود بازی جی تی آ ۴,دانلود بازی جی تی ای ۴ برای کامپیوتر
 • دانلود بازی جی تی ای وایس سیتی
 • دانلود بازی جی تی ای وایس سیتی برای کامپیوتر
 • جی تی ای ۴
 • بازی جی تی ای ۴
 • دانلود بازی GTA 4 در تهران – GTA Vice City
 •  Grand Theft Auto Vice City نسخه اندروید همراه با ( فایل نصبی و دیتا )

دانلود رایگان جدیدترین نسخه مود شده بازی Grand Theft Auto: Vice City  جی تی ای وایس سیتی برای اندرویدی

اجرا بصورت کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت + دیتا

نسخه معمولی + نسخه مود +نسخه مگا مود


سیستم مورد نیاز بازی 

OS: Microsoft® Windows® ۲۰۰۰/XP
Processor: 800 MHz Intel Pentium III or 800 MHz AMD Athlon or 1.2GHz Intel Celeron or 1.2 GHz AMD Duron processor
Memory: 128 MB of RAM
Graphics: 32 MB video card with DirectX 9.0 compatible drivers (“GeForce” or better)
DirectX Version: Microsoft DirectX® ۹٫۰
Hard Drive: 915 MB of free hard disk space (+ 635 MB if video card does NOT support DirectX Texture Compression)
Sound Card: Sound Card with DirectX 9.0


تریلر بازی جی تی ای وایس سیتی

 


لینک های دانلود بدستور کمیته فیلترینگ برداشته شد .

3+

حتماً نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

تعرفه ترافیک دانلودی از ویجی دی ال نیم بها و داخلی محاسبه خواهد شد.
برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.
نمایش بیشتر

راهنمای نصب بازی ها

راهنمای نصب :

+ فایل های RAR یا ZIP دانلود شده را توسط نرم افزار WinRAR استخراج کنید. درصورت چند پارت بودن فایل های دانلود شده انها را در یک پوشه بریزید و فقط روی یکی از فایل ها راست کلیک کرده و گزینه EXTRACT HERE بزنید.

+ فایل ISO بدست آمده رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا با نرم افزار Daemoon Tools باز ( MOUNT ) کنید و یا و نصب نمایید. اگر از ویندوز 10 استفاده میکنید نیازی به نرم افزارهای ذکر شده ندارید چرا که ویندوز 10 از فایل های ISO پشتیبانی میکند.

+ هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

+ کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید (در صورت نیاز) . نسخه های فشرده FITGIRL , COREPACK , BLACKBOX و .. نیازی به کرک ندارند

نکات :

+ در صورت امکان همیشه از جدیدترین نسخه ویندوز استفاد کنید. دانلود ویندوز 10 _ اخرین نسخه + توجه داشته باشید نرم افزار های پیش نیاز بازی ها را نصب کرده باشید . از جمله DirectX  و .NET Framework و C++ Redistributable و

+ حتما درایور کارت گرافیک خود را برای بازی ها جدید آپدیت فرمایید.

+ در صورت برخورد با ارور The Archive is either in unknown format or damaged هنگام باز کردن فایل rar حتما اخرین نسخه نرم افزار WinRAR را دانلود کنید  از منوی Tools نرم افزار گزینه Repair Archive را بزنید. در صورتی که این کارها رو انجام دادید و درست نشد فایل را دوباره دانلود فرمایید.

+ در صورت لزوم برای اجرای بازی های قدیمی بر روی ویندوز 8.1 یا 10 راست کلیک کنید، به بخش Properties رفته و در بخش Compatibility گزینه ی Windows 7 یا Xp یا 98 را انتخاب نمایید.

+ همیشه از آدرس کوتاه برای نصب بازی استفاده کنید. " زیرا که اسم فایل های طولانی ممکن است که در فرایند نصب یا اجرای بازی اختلال ایجاد کند .  مثلا آدرس C:/FFXV را برای نصب بازی انتخاب کنید.

+ تا حد امکان از بکار بردن حروف فارسی در نام پوشه محل نصب بازی و یا ستاپ بازی و درایو  استفاده نفرمایید.

+ حداقل 2 الی ۳گیگ فضای رم خالی برای نصب نسخه های ریپک Fitgirl یا corpack لازم است.

تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

برای استفاده از آپلود تصاویر و دیگر امکانات بخش نظرات ، عضو شوید.

.


16 دیدگاه

 • Avatar
  من نسخه کم حجم دوبله فارسی اش رو نصب کردم و کاملا بی نقص وارد بازی میشه و تا دلت بخواد می تونم بازی کنم ولی نمی تونم بازی رو زخیره کنم چرا؟
 • Avatar
  سلام و خسته نباشید واقعیت اینه که سایتتون فوق العادس و بی شک یکی از بهترین هاست دربازی GTA VC نسخه دوبلش باید بگم که کیفیت دوبلش افتضاحه صدا گذلری اصلا مناسب شخصیت ها نیس صدا کارکتر ها منخصوصا شخصیت اول بازی یعنی تامی تو مراحل مختلف عوض میشه انگار چندتا گوینده داشته زمان بندی دوبلش افتضاح اکثرا اوقات با تصویر هماهنگی نداری کلی فیلتر و حدفیات داره من تیک زیرنویس زده بود و چیزی که زیر نویس نشون میداد با چیزی که دوبلور می گفت زمین تا اسمون فرق داشت بعضی مراحل که اصلا زبان اصلی بودن با اینکه صحنه و... +18 نداشت و بعضی از صحنه ها که صوت رو کلا برداشته بود و جای هر کارکتر یه ترک پخش میشد و در اخر در باره خود بازی لطفا قید کنید که ماد داره مثلا ماشیناش همش ماد هست بعضی ها علاقه ندارن مثل خود بنده و لی واقا به تامی نمی خوره صدا پیشه یکی باشه که مثل هندی ها صحبت کنه هههه یا وکیلش که نگم براتون
 • Avatar
  لعنتی حیف حجم.اول که ارور دیسک میداد با درایو مجازی حلش کردم.بعدشم که تو لودینگ و بازی صد تا تیک میزنه. بعد یه ربع ساعت تازه لود میکنه اضنم نمیشه بازی کرد با اینکه سیستمم چند برابر نیاز این بازیه!
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن