720x360
Game NewsTrailers

تریلر جدید + تاریخ عرضه Sniper: Ghost Warrior Contracts

امتیاز

عنوان Sniper Ghost Warrior Contracts در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (جمعه، ۱ آذر ۱۳۹۸) برای سه پلتفرم PC ،Xbox One و PlayStation 4 در دسترس قرار خواهد گرفت.

دانلود بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts

با توجه به تجربه نه چندان موفق Sniper Ghost Warrior 3، سازنده این سری بازی یعنی استودیو CI Games در نسخه جدید تغییراتی را ایجاد کرده است. Sniper Ghost Warrior Contracts بر خلاف نسخه سوم دیگر جهان آزاد نخواهد بود و تجربه متمرکزتری را ارائه خواهد داد.

CI Games مدتی پس از عرضه Sniper Ghost Warrior 3 اعتراف کرد که این پروژه برای آنها بیش از حد بلند پروازانه بود. به همین دلیل آنها در تجربه بعدی خود در این سری محبوب به سراغ ایده کوچک‌تری رفته‌اند. ماموریت‌های Contracts در پنج نقشه مجزا اتفاق می‌افتند، طراحی این نقشه‌ها با توجه به مکان‌های واقعی در سیبری صورت گرفته است. یکی از این نقشه‌ها را می توانید در نمایش جدیدی بازی مشاهده کنید.

تریلر هیجان‌ انگیز + تاریخ عرضه بازی SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا