Game News

عنوان انحصاری PROJECT: MARA پروژه بعدی استودیو NINJA THEORY برای XBOX

به گزارش Gamesradar، استودیو سازنده Hellblade در حال کار کردن روی یک عنوان آزمایشی جدید به نام Project: Mara می باشد.ادامه خبر را با ویجی دی ال همراه باشید.

نینجا تئوری (NINJA THEORY) اهدافش را برای این عنوان در پست بلاگش تعیین کرده است، و همانند برخی از عناوین دیگر نینجا تئوری (NINJA THEORY)، این پروژه نیز بر پایه سلامت روانی ساخته شده است. کارگردان تجاری Dom Matthews در مورد این پروژه چنین نوشته است:

تلگرام ویجی دی ال اینستاگرام ویجی دی ال گروه ویجی دی ال _ ( تبادل نظر _ راهنمای نصب _ راهنمای انتخاب سیستم و...)

Project: Mara دنیایی واقعی و برپایه نمایش ترور روانی خواهد بود، دقیقا مبنی بر تجربیاتی در زندگی واقعی و تحقیق عمیق، هدف ما بازسازی ترس های ذهنی با بیشترین دقت و واقع گرایی ممکن است. Project Mara یک عنوان آزمایشی و نمایش دهنده مواردی است که می توانند به مدیوم های جدید روایت تبدیل شوند.

در کنار تیزر و معرفی Project: Mara، نینجا تئوری (NINJA THEORY) مقاله ای در مورد چگونگی ساخت و طراحی بازی نیز منتشر کرده است. جدا از عنوان در دست ساخت دیگر آنها یعنی Bleeding Edge، تیم های دیگری در حال کار بر روی پروژه تحقیقاتی The Insight Project و Hellblade 2 به عنوان پروژه های مستقل از هم هستند.

همچنین تایید شد که داستان Project Mara تنها دارای یک شخصیت بوده و در یک مکان، که همان ساختمان بی روح نمایش داده شده در تیزر است، جریان خواهد داشت.

عنوان انحصاری PROJECT: MARA پروژه بعدی استودیو NINJA THEORY برای XBOX.

نمایش بیشتر

تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

نوشته های مشابه

حتما آموزش نصب بازی ها را که زیر مطالب قرار دارد مطالعه فرمایید . اکثر پاسخ هایتان در راهنمای نصب موجود هست .

.

حتما قبل از ارسال مشکلات , مشخصات سیستم خودتون رو ارسال کنید . ( رم , سی پی یو , گرافیک , سیستم عامل و معماری ۳۲ یا ۶۴ بیت )

.
تعرفه ترافیک دانلودی از ویجی دی ال نیم بها و داخلی محاسبه خواهد شد. سایت و سرور دانلود "vgdl.ir" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن