720x360
TrailersGame News

گیم پلی جدید + تاریخ عرضه نسخه Early Access عنوان Chernobylite

امتیاز

گیم پلی جدید + تاریخ عرضه نسخه Early Access عنوان Chernobylite

شرکت The Farm 51 امروز اعلام کرد که عنوان جدید خود در سبک علمی تخیلی ترس و بقا یعنی Chernobylite در تاریخ ۱۶ اکتبر (چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸) به صورت دسترسی زودهنگام بر روی شبکه Steam در دسترس قرار خواهد گرفت. به مناسبت اعلام این خبر، تیم سازنده تریلر جدیدی را نیز از این بازی به اشتراک گذاشت که در ادامه می‌توانید تماشا کنید.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی The Farm 51، تمامی طرفداران صبور Chernobylite در تاریخ اشاره شده این فرصت فوق العاده را خواهند داشت که در قلب تاریکی و محیط‌های مخوف کوپاچی و بقایای شهر متروکه پریپیات به گشت و گذار بپردازند.

Chernobylite در مرحله دسترسی زودهنگام با یک روایت داستانی هشت ساعته بازیکنان را با تجربه‌ای  بدون محدودیت از بقا همراه خواهد کرد. علاوه بر این، در این مرحله از طریق عرضه بروزرسان‌های رایگان مراحل، محیط‌ها، شخصیت‌ها و تجهیزات جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

داستان در Chernobylite به صورت غیر خطی و به شکلی غیر قابل پیش‌بینی روایت شده و کاملا متکی به تصمیمات بازیکنان بوده و با توجه به این تصمیمات، به پایان‌های منحصر به فردی نیز ختم خواهد شد. بنابراین، اگر شما داستان بازی را در مرحله دسترسی زودهنگام به اتمام رسانید، هر چند بار که بخواهید می‌توانید آنرا از نو و به روش‌های دیگر تجربه کنید.

گیم پلی جدید + تاریخ عرضه نسخه Early Access عنوان Chernobylite

لازم به ذکر است افرادی که در Kickstarter به ساخت Chernobylite کمک مالی کرده‌اند در تاریخ ۱۷ سپتامبر (سه‌شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸) می‌توانند نسخه آلفای این بازی را تجربه کنند. این افراد به مدت یک ماه برای تجربه بازی فرصت داشته و می‌توانند ایرادات آنرا گزارش کرده و نظرات، ایده‌ها و خواسته‌های خود از نسخه نهایی پروژه را با سازندگان به اشتراک بگذارند.

 Chernobylite تجربه‌ای در سبک علمی تخیلی، ترس و بقا از سوی سازندگان عنوان تحسین شده Get Even است. بازی اکتشاف آزادانه در دنیای آشفته خود را با سیستم مبارزه‌ای چالش‌برانگیز، سیستم ساخت و ساز منحصر به فرد و داستانی غیر خطی ترکیب کرده است. بازی برای ساخت از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده می‌کند و به فناوری اسکن Reality 51، که The Farm 51 بیش از ۵ سال است که بر روی آن کار می‌کند، مجهز خواهد بود.

Download foreign serials

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا