Game News

احتمال غیبت سونی در E3 سال ۲۰۲۰

طی چند سال گذشته، حضور کمپانی SONY در کنفرانس های بزرگ، محفل گفت و گو در صنعت بازی سازی شده است. SONY نه تنها مراسم PSX خود را، برای ۲ سال پشت سر هم اجرا نکرد، بلکه در سال ۲۰۱۹ برای اولین بار در تاریخ مراسم E3، در آن حضور نداشت. و اگر شایعه جدید، حقیقت داشته باشد، SONY ممکن است در E3 امسال هم حضور پیدا نکند.

اخیرا وب سایت VGC یک مقاله تحلیلی درباره تاریخ احتمالی عرضه کنسول playstation 5 نوشته است، که در بخشی از آن، به برنامه های SONY برای E3 اشاره می کند. این مقاله ادعا می کند، که منابعی به VGC گفته اند SONY ممکن است در E3 2020 حضور نداشته باشد، گرچه این مساله تصمیمی نیست که قطعی شده باشد.

تلگرام ویجی دی ال اینستاگرام ویجی دی ال گروه ویجی دی ال _ ( تبادل نظر _ راهنمای نصب _ راهنمای انتخاب سیستم و...)

علاوه بر این، VGC همچنین ادعا می کند، که Microsoft فرض را بر این نهاده که SONY بار دیگر در E3 امسال غایب خواهد بود. و به خاطر همین نقشه های خود را ارتقاع داده اند تا نهایت استفاده را از این موضوع ببرند.

در ضمن، آقای مایکل پچر (آنالیست بازی های ویدیویی) هم اعتقاد دارد که SONY در E3 حضور نخواهد داشت. او گفت:

تا جایی که من می دانم، برنامه ای برای آمدن ندارند، که به نظرم اشتباه بزرگی است، چون عدم حضورشان در مراسم های بزرگ این صنعت، با شعار “تمرکز بر مشتری” آنها، همخوانی ندارند. امیدوارم نظرشان را تغییر دهند، گرچه به این موضوع تردید دارم.

احتمال غیبت سونی در E3 سال ۲۰۲۰

نمایش بیشتر

تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

نوشته های مشابه

حتما آموزش نصب بازی ها را که زیر مطالب قرار دارد مطالعه فرمایید . اکثر پاسخ هایتان در راهنمای نصب موجود هست .

.

حتما قبل از ارسال مشکلات , مشخصات سیستم خودتون رو ارسال کنید . ( رم , سی پی یو , گرافیک , سیستم عامل و معماری ۳۲ یا ۶۴ بیت )

.
تعرفه ترافیک دانلودی از ویجی دی ال نیم بها و داخلی محاسبه خواهد شد. سایت و سرور دانلود "vgdl.ir" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن