720x360
Game News

سونی پس از شایعات فراوان انتشار بازی Horizon Zero Dawn را برای رایانه‌های شخصی تایید کرد

امتیاز

بالاخره هرمن هالست(Hermen Hulst)، رئیس سونی خبر عرضه‌ی بازی Horizon Zero Dawn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی را به صورت رسمی تایید کرد. طبق صحبت‌های وی، این بازی در تابستان سال جاری میلادی در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

Hermen Hulst، در مصاحبه‌ی اخیر خود به شایعات پیرامون انتشار بازی پرطرفدار استودیوی بازی سازی گوریلاگیمز(Guerrilla Games) یعنی Horizon Zero Dawn برروی پلتفرم PC پایان داد و آن را رسما تایید کرد. وی که در گفت‌وگوی خود با وب‌سایت PlayStation با سوالات پیرامون شایعه‌ی انتشار Horizon Zero Dawn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی روبرو شده بود، در نهایت این چنین اظهار داشت که:

بله، تأیید می‌کنم که بازی Horizon Zero Dawn در تابستان پیش‌رو در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین، به‌زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه از سوی استودیوی گوریلاگیمز منتشر خواهد شد.

علاوه براین، زمانی که از آقای هولست دلیل تغییر سیاست‌های سونی مبنی بر عرضه‌ی عناوین انحصاری PlayStation برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی سوال شد، وی این چنین پاسخ داد که:

ما قصد داریم به همه این فرصت را بدهیم که با بازی‌های انحصاری سونی آشنا شوند. در نتیجه‌ی این امر، آن‌ها خواهند فهمید که سونی چه محتواهایی را در اختیار دارندگان کنسول‌هایش قرار می‌دهد. من فکر می کنم معرفی ایده‌های ما از این راه بهتر صورت خواهد گرفت و به کسانی که PlayStation  ندارند نشان خواهیم داد که چه بازی‌هایی را از دست داده‌اند.

وی همچنین افزود:

عرضه‌ی Horizon Zero Dawn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، باعث نمی‌شود تا تمام بازی‌های انحصاری نیز مسیر مشابهی را طی کنند. بگذارید خیالتان را راحت کنم؛ انتشار یک عنوان AAA انحصاری برروی رایانه‌های شخصی لزوماً به معنا نیست که همه‌ی بازی‌های انحصاری روزی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد. از نظر من، Horizon Zero Dawn یک نمونه‌ی بسیار خاص است و ما همچنان متعهد به عناوین انحصاری خود هستیم.

به هرترتیب، نشان دادن کیفیت بازی‌های انحصاری PlayStation به بازی‌ بازان سایر پلتفرم‌ها توسط عرضه‌ی Horizon Zero Dawn برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، حرکتی بسیار هوشمندانه به‌نظر می‌رسد. همچنین، دیگر دلیل انجام این امر در این برهه‌ی زمانی را می‌توان نزدیک شدن به تاریخ انتشار کنسول‌ نسل بعدی سونی و متقاعد کردن بازی‌بازان رایانه‌های شخصی به خرید PlayStation ۵ در آینده نامید.

بازی Horizon: Zero Dawn، هم‌اکنون در دسترس کنسول PlayStation ۴ قرار دارد و در تاریخی نامعلوم از تابستان سال ۲۰۲۰، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. همچنین، صفحه‌ی اختصاصی این بازی در فروشگاه استیم از هم‌اکنون فعال شده و در دسترس کاربران این فروشگاه قرار دارد.

سونی پس از شایعات فراوان انتشار بازی Horizon Zero Dawn را برای رایانه‌های شخصی تایید کرد.

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا