نرم افزار "برنامه نویسی"Pc Softwareنرم افزار "کاربردی"

دانلود ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1 Build 6.2.3681.0 گزارش گیری در محیط ویژوال استادیو

امتیاز

ActiveReports-6-SP-2-Hotfix-1-Build

دانلود ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1 Build جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1Build با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1 Build برنامه ای مفید و کاربردی برای برنامه نویسان Net. است که شما می توانید با استفاده از آن بتوانید در محیط ویژوال استادیو گزارش گیری کنید.یکی از قابلیت خوب این مجموعه که می توان به آن اشاره کرد زبان این برنامه است.یعنی این برنامه به زبان Net. است و دیگر نیاز ندارید که زبان دیگری را برای گزارش گیری آموزش ببینید و این قابلیت این نرم افزار که نسبت به نرم افزار های دیگر برتری دارد.این مجموعه مناسب برای برنامه نویسان Net. مناسب است و آنها هم می توانند از این مجموعه استفاده کنند.در واقع این مجموعه برای گزارش گیری سریع تر و آسان تر را به ما می دهدو به ما این اجازه را می دهد که به راحتی در محیط ویژوال استادیو برنامه نویسی کنیم و لذت ببریم.

دانلود ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1Build در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1Build در ادامه

توضیحات :

.پکیجی برای گزارش گیری در Net.

.بدون نیاز به اموزش زبان دیگری

.قابلیت شخصی سازی گزارش

.امکان نمایش گزارش به صورت فایل PDF

.امکان گزارش گیری بدون نیاز به کد خاص

.قابلیت گزارش گیری های ساده و یا حتی پیچیده

.قابلیت گزارش گیری در فرمت های مختلف

.پشتیبانی از فرمت های مختلف

برای دانلود ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1Build برنامه ActiveReports 6 SP 2 Hotfix 1Build نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

ActiveReports-6-SP-2-Hotfix-1-Build-WorkSpace

ویدیوی نرم افزار

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا