720x360

.

 
نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود AnyMP4 Screen Recorder 1.3.28 Win/Mac + Portable فیلمبرداری از محیط دسکتاپ

5/5 - (1 امتیاز)

AnyMP4 Screen Recorder

دانلود AnyMP4 Screen Recorder جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار AnyMP4 Screen Recorder با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

AnyMP4 Screen Recorder با تمام ویژگی ها و برنامه های کاربردی شما نه تنها برای گرفتن اسکرین شات از دسکتاپ خود و یا ضبط یک فیلم در حال پخش ، بلکه همچنین برای ضبط جلسات ، ایجاد مطالب آموزشی و موارد دیگر ، مناسب است. در واقع ، شما می توانید هر آنچه را که اتفاق می افتد از روی دسک تاپ خود بگیرید. این برنامه نه تنها کاربردی است ، بلکه استفاده از آن بسیار آسان نیز می باشد ، بنابراین آن را به گزینه ای مناسب برای انواع کاربران ، برای انواع فعالیت ها در خانه و اداره تبدیل می کند. سه عملکرد اصلی این ابزار در رابط اولیه برنامه به وضوح مشخص شده است – ضبط کننده فیلم ، ضبط کننده صدا و ضبط صفحه. به غیر از اینها ، شما با مجموعه ای از ابزارهای مفید دیگر نیز استفاده می کنید.

ضبط ویدئو نه تنها ساده بلکه انعطاف پذیر است. شما می توانید به همراه آن تصویر وب کم خود و البته هر آنچه روی صفحه شما اتفاق می افتد را ذخیره کنید – چه یک جلسه ، یک کنفرانس بین المللی ، آخرین ویدیوی هنرمندان مورد علاقه شما ، یک آموزش یا مجموعه ای از دستورالعمل های خاص شما می خواهید برای همکاران خود ارسال کنید ، آن را نامگذاری کنید. می توانید کل صفحه ، یک پنجره خاص و حتی یک منطقه به اندازه دلخواه را به دلخواه ضبط کنید. علاوه بر این ، می توانید متن ، فراخوان ها ، جعبه ها ، یادداشت ها ، رنگ ها و غیره را در زمان واقعی به فیلم های خود اضافه کنید تا همه چیز را برای همه واضح تر کنید و ضبط های خود را حتی بیشتر ادیت کنید. به این معنا ، گزینه افزودن علامت علامت یا آرم به ضبط شما به شما کمک می کند تا به وضوح بگویید چه کسی حقوق مالکیت معنوی آن را در اختیار دارد.

در مورد صدا ، می توانید برنامه را تنظیم کنید تا هر صدای خارجی را که از طریق میکروفون متصل یا داخلی به کامپیوتر شما می آید دریافت کند ، یا می تواند هر صدایی را که از رایانه شما بیرون می آید ضبط کند – کنفرانس ، جلسه ، گپ با دوستان خود ، آخرین ضربه از هنرمند مورد علاقه خود ، یا نظرات خود را هنگام بازی با دوستان خود.

گرفتن عکس از صفحه نمایش ساده ترین عملکرد در دسترس است – حتی در این صورت ، امکان انتخاب منطقه مورد نظر برای گرفتن (که نیازی به پنجره کاملاً مشخص نیست) و همچنین قالب خروجی را به شما ارائه می دهد. برای تصاویر شما (PNG ، JPG ، BMP و سایر موارد).

دانلود AnyMP4 Screen Recorder در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار AnyMP4 Screen Recorder در ادامه

برای دانلود AnyMP4 Screen Recorder برنامه AnyMP4 Screen Recorder نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

AnyMP4 Screen Recorder

ویدیوی نرم افزار

 

Supported System
  • Windows 10/8/7
  • macOS 10.10 or later 64-bit
  • CPU: 1GHz Intel/AMD CPU or above
  • RAM: 1G RAM or more
آموزش فعال سازی نرم افزار توسط Crack
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

[/box]

دکمه بازگشت به بالا