نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود ApowerREC 1.4.12.8 + Portable فیلمبرداری از محیط دسکتاپ

3/5 - (2 امتیاز)

دانلود ApowerREC

دانلود ApowerREC جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار ApowerREC با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

ایجاد یک آموزش ، گرفتن یک پخش وب و ضبط یک کنفرانس تلفنی تنها چند مورد از مواردی است که می توانید با ApowerREC انجام دهید. این برنامه می تواند از هر فعالیت روی دسکتاپ ، صداهای زمینه و تصویر شما از وب کم را ضبط کند و آن را در قالب رسانه دلخواه ذخیره کند. علاوه بر این ، می تواند از تمام صفحه رایانه شما یا از یک منطقه سفارشی عکس گرفته و آن را به عنوان یک فایل تصویری ذخیره کند.

شروع ضبط جدید بسیار آسان است. این برنامه یک صفحه کوچک با یک دکمه بزرگ قرمز REC برای شما باز می کند تا در صورت لزوم ، پس از تنظیمات موجود از نظر کیفیت صدا و تصویر ، قالب فایل ، کدک و غیره ، ضبط را بلافاصله شروع کنید. می توانید سفارشی کنید همه آن تنظیمات در هر زمان متناسب و همچنین موارد اختصاصی برای وب کم ، ماوس ، نوار ابزار ، صفحه اصلی ، مجموعه کلیدهای میانبر مورد نظر شما و غیره صورت پذیرد.

می توانید حاشیه نویسی های خود را در زمان واقعی به ضبط های خود اضافه کنید. این برنامه یک نوار منو با قلم مو ، فلش ، جعبه متن ، دایره ها ، مستطیل ها و غیره باز می کند ، بنابراین شما می توانید پیامها و نقاشی های آزاد را به فیلم های خود اضافه کنید. ویرایش بعد از تولید نیز یک گزینه است – شما می توانید ابزارهایی را برای کوتاه کردن فیلم های خود ، افزودن اینترو و اوترو به ضبط خود ، استفاده از علامت چاپ و غیره پیدا کنید و از آنها استفاده کنید.

در مورد عکسهای صفحه ، ApowerREC دارای یک عملکرد اصلی ضبط صفحه است که به شما امکان می دهد منطقه صفحه موردنظر را برای ضبط و برخی از ابزارهای ویرایش و تقویت کنید که می توانید قبل یا بعد از گرفتن عکس از صفحه استفاده کنید. ApowerREC ابزاری جالب برای ضبط دسک تاپ است. استفاده از آن آسان است و نتایج با کیفیت بالایی را ایجاد می کند (البته منوط به تنظیمات کیفی شماست) ، و کاربردهای متنوع آن را برای انواع ضبط ها ، از آموزشها تا گیم پلی و از جلسات حرفه ای گرفته تا رسانه های جریانی ، مناسب می کند.

دانلود ApowerREC در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار ApowerREC در ادامه

برای دانلود ApowerREC برنامه ApowerREC نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

دانلود ApowerREC

Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • از نرم افزار خارج شوید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا