نرم افزار "برنامه نویسی"Pc Softwareنرم افزار "کاربردی"

دانلود Aspose Email for .NET 1.7.1 کامپوننتی برای کار با ایمیل

امتیاز

Aspose-Email-for-.NET

دانلود Aspose Email for .NET جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Aspose Email for .NET با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

Aspose Email for NET مجموعه ای کامل و انعطاف پذیری بوده که در جهت کار با ایمیل عرضه شده و همچنین کار با آن برای همه برنامه نویسان بسیار آسان و ساده است.این مجموعه که کار با آن بسیار آسان است تبدیل به یک عنصر قدرتمند و حرفه ای در زمینه برنامه نویسی ایمیل ایجاد شده است.همچنین این مجموعه به شما این اجازه می دهد که به سرعت کد های پیچیده را در اپلیکیشن خود وارد کنید و این عمل سبب صرفه جویی در زمان نیز می شود و می توانید زمان خود را مدیریت کنید و از تلف شدن وقت جلوگیری کنید.Aspose.Email تعدادی از پروتکل های شبکه را اجرا می کند ، به عنوان مثال SMTP ، MIME ، POP3 ، IMAP. قالب های فایل پیام ، به عنوان مثال EML ، MSG ، MHT ؛ قالب های ذخیره سازی نامه مانند: PST و MBOX. و Exchange Server ها به برنامه نویسان اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از برنامه های سرویس ایمیل را بسازند.Aspose.Email به برنامه نویسان کمک می کند تا به راحتی با قالب های پیام کار کنند و دچار سردرگمی  و گیجی نشوند.

دانلود Aspose Email for .NET در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار در ادامه

توضیحات :

.انعطاف پذیر بودن برنامه

.استفاده آسان برای برنامه نویسان

.سریع تر کردن روند عملیات کد زنی

.کار کردن راحت با قالب های پیام

برای دانلود برنامه Aspose Email for .NET نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

Aspose-Email-for-.NET-WorkSpace

ویدیوی نرم افزار

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا