نرم افزار "برنامه نویسی"Pc Softwareنرم افزار "کاربردی"

دانلود Aspose Slides for .NET 6.2.0 کامپوننتی برای نوشتن و اصلاح اسناد

امتیاز

Aspose-Slides-for-.NET

دانلود Aspose Slides for .NET جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Aspose Slides for .NET با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

Aspose Slides for NET یک نرم افزار جامع در مورد API است که به صورت یکپارچه در برنامه Net. شما ادغام می شود و کار های آنها در رابطه با نوشتن و اصلاح سند است.این کامپوننت ها با نرم افزار PowerPoint و Opendocument و یا فایل های قابل ارائه مانند:PPT،PPTX،POT،POTX،PPS،PPSX،ODP،OTP،etc پشتیبانی و سر و کار دارند.همچنین شما می توانید بدون نیاز به نصب برنامه PowerPoint و یا کامپوننت های دیگر،می توانید با استفاده از این برنامه اپلیکیشن های Net. طراحی کنید مانند:Windows Forms Apps، Windows Web Apps و یا حتی بتوانید Web Services راه اندازی کنید.این نرم افزار می تواند برای ایجاد ، ویرایش ، قالب بندی ، ادغام ، تقسیم ، ذخیره ، ارائه ، چاپ و تبدیل ارائه استفاده شود.علاوه بر این می تواند  برای کار با اسلایدهای ارائه ، محتوا ، طراحی ، امنیت ، خصوصیات ، نظرات ، یادداشت ها ، انیمیشن ها و ماکروهای VBA استفاده شود.همچنین نیز می توانید با ارائه 3 بعدی PowerPoint و تنظیماتی مانند:rotation،depth ،extrusion، gradient،WordArt بدون محدودیت کار کنید.

دانلود Aspose Slides for .NET در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار  در ادامه

توضیحات :

.پشتیبانی از فرمت فایل های قابل ارائه رایج

.قابلیت راه اندازی نرم افزار بدون نیاز به نصب Powerpoint

.قابل استفاده در ارائه های سه بعدی با Powerpoint

.قابلیت انجام ایجاد ، ویرایش ، قالب بندی ، ادغام ، تقسیم

برای دانلود برنامه Aspose Slides for .NET نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

Aspose-Slides-for-.NET-WorkSpace

ویدیوی نرم افزار

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال