coming soonSpecialاکشنبازی شمشیری , هک اند اسلشپیشنهادیتاریخیجهان بازداستانیسوم شخصماجراجوییمخفی کاری

دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage برای کامپیوتر (اساسینز کرید سراب)

4.6/5 - (48 امتیاز)

دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage برای کامپیوتر (اساسینز کرید سراب) دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال coming soon

دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage برای کامپیوتر اساسین کرید میراژ (اساسینز کرید سراب) با لینک مستقیم 

دانلود Assassin’s Creed Mirage برای کامپیوتر اساسین کرید میراژ pc با لینک مستقیم و رایگان نسخه نهایی کامل و فشرده بصورت تست شده 


دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage برای کامپیوتر pc بزودی……

این مطلب بروزرسانی میشود .

بازگشت به ریشه‌های مجموعه اساسین کرید یکی از آرزوهای اصلی طرفداران قدیمی این مجموعه بود که هیچ گاه نتوانستند با سه گانه جدید یعنی Origins ، Odyssey و Valhalla ارتباط برقرار کنند. آن‌ها علاقه‌ای به یک بازی نقش آفرینی Open World عظیم نداشتند و سال‌ها بود که از یوبی سافت یک عنوان مشابه با ساختار کلاسیک مجموعه را طلب می‌کردند. شرکت فرانسوی هم بالاخره با معرفی Assassin’s Creed Mirage به خواسته‌ آن‌ها پاسخ داد. دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage در ادامه مطلب.. با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود گیم کامپیوتر ، دانلود بازی اندروید و دورهمی گیمرها همراه باشید. 

به گفته اعضای یوبی سافت Assassin’s Creed Mirage بازگشتی به ریشه‌های سری اسسینز است که 15 سال پیش بنا شد. یعنی یک بازی اکشن ادونچر با تمرکز روی مخفی کاری عنوانی که هرچند نقشه آن کوچک‌تر از سه گانه جدید است ؛ اما مخاطبان با محیطی پویاتر که پر شده از NPC های مختلف سر و کار دارند. یعنی تقریبا شبیه به همان چیزی که در Unity شاهدش بودیم. بسیاری از مکانیک‌های نقش آفرینی از این نسخه حذف شده‌اند و بازی بسیار خطی‌تر از امثال Origins ، Odyssey و Valhalla دنبال می‌شود. در عوض پارکور ، مخفی کاری و ترور شخصیت‌های مهم که هر سه از ویژگی‌های اصلی گیم‌پلی اسسینز کریدهای کلاسیک بودند در Mirage حضور دارند.

البته یوبی سافت تغییراتی را در این فرمول به وجود آورده است. به گفته کارگردان بازی Mirage از تمامی اسسینزهایی که تا به امروز عرضه شده‌اند بخشی را به ارث برده است. از طرفی سازنده‌ها برای ارتباط بهتر با کاربران جدید ريال فرمول کلاسیک سری را مدرن‌ تر کرده‌ اند. با توجه به تمرکز بازی روی مخفی کاری ، سازندگان ابزار و سلاح‌های جدیدی را برای بسیم طراحی کرده‌اند. یکی از آن‌ها detection mine که باعث شکل گیری ابری قرمز شده تا بسیم بتواند در مواقع لزوم سریعا از مهلکه فرار کند.

اساسین کرید میراژ assassins-creed-mirage

در مورد پارکور هم گفته شده بغداد طوری طراحی شده که بسیم بتواند همانند نسخه‌های کلاسیک سریعا از پشب بامی به پشت بام دیگری بپرد و از موانع موجود عبور کند. جالب اینکه یوبی سافت اعلام کرده سرعت پارکور را حتی به نسبت نسخه‌های کلاسیک افزایش داده تا کاربران هنگام حرکت در مناطق مرتفع شهر حس چابکی داشته باشند. علاوه بر بازسازی حرکات و انیمیشن‌های کلاسیک ، سازندگان حرکات پارکور جدیدی را هم برای بسیم طراحی کرده‌اند.

در نهایت می‌رسیم به ترور شخصیت‌های منفی. تیم یوبی سافت بوردو تمرکز زیادی روی این بخش داشته و امکانات جدیدی را برای این کار در اختیار مخاطبان قرار داده. به گفته سازندگان این دست ماموریت‌ها Black Box missions نام دارند و شما می‌توانید از طرق مختلف اهداف خود را ترور کنید. اگر از دوستداران قدیمی این سری هستید قطعا با این دست ماموریت‌ها آشنایی دارید. ماموریت‌های Black Box که در نسخه‌های Unity و Syndicate حضور داشتند و سپس به DLC ه The Siege of Paris بازی Assassin’s Creed Valhalla راه یافتند. در این دست ماموریت‌ها باید یکسری مکان یکسری اهداف کلیدی را شناسایی کنید ، از طریق موقعیت‌ها ممکن از جمله راه‌های مخفی به آن مکان نفوذ کرده و سپس هدف مورد نظر را ترور کنید.

برای ترور دیگر اهداف هم می‌توانید همچون نسخه‌های کلاسیک از شلوغی محیط برای ترور سریع هدف استفاده کنید. از بالای پشت بام روی سر هدف بپرید و کار او را تمام کنید یا حتی از تله‌های محیطی که به این نسخه اضافه شده‌اند بهره ببرید. جالب اینکه تیم سازنده ابزار مخصوصی را برای ترور کاراکترهای بازی طراحی کرده که با آپگرید کردن ابزار خود به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

دیگر ویژگی مهم اضافه شده به این بخش امکان کشتن چند هدف به صورت همزمان است که از نسخه‌های کلاسیک به این شماره بازگشته هرچند سازنده‌ها میراژ تاکید داشتند که این ویژگی بیشتر چیزی شبیه به Mark and Execute بازی Splinter Cell Conviction خواهد بود.

اساسین کرید میراژ assassins-creed-mirage


شخصیت اصلی بازی Basim Ibn Ishaq است که مخاطبان مجموعه اسسینز برای اولین با در Valhalla با او آشنا شده بودند. Basim یکی از شخصیت‌های کلیدی و تاثیرگذار والهالا بود اما داستان Mirage در قرن نهم و در سال 861 میلادی رخ می‌دهد حدودا 11 تا 17 سال پیش از اتفاقاتی که در Valhalla شاهدش بودیم. البته حد فاصل بین دو قسمت دقیق مشخص نیست. Valhalla بین سال‌های 872 تا 878 بعد از میلاد رخ می‌داد. از طرفی Mirage قرار است سیر تحول بسیم طی چند سال را به تصویر بکشد و سازنده‌ها حتی آن را یک داستان Coming of age خطاب کرده‌اند که به داستان‌هایی گفته می‌شود که به بلوغ رسیدن یک یا چند شخصیت را به تصویر می‌کشند. به گفته یوبی سافت ما در این بازی شاهد تحول شخصیتی بسیم و چگونگی پیوستن او به اسسین‌ها خواهیم بود.

اساسین کرید میراژ assassins-creed-mirage

به گفته Jean-Luc Sala کارگردان هنری میراژ بغداد قرن نهم یکی از پیشرفته‌ترین شهرهای دنیا بوده ، شهری که خاستگاه علوم مدرن ، هنر ، تجارت و نوآوری بوده است. برای طراحی هر چه بهتر بغداد تیم سازنده از بسیاری از متون تاریخی و مستندهای مرتبط استفاده کرده. آن‌ها حتی برای درک بهتر این شهر طی آن بازه ، دیگرهای شهرهای مهم عراق آن دوره همچون سامرا را مورد بررسی قرار داده‌اند.

بغداد در میراژ به 4 بخش مختلف تقسیم شده. یکی از آن‌ها بخش صنعتی کرخ است که یکی از محله‌های قدیمی بغداد محسوب می‌‍شد و بر اساس اسناد تاریخی 11 سال پس از شکل گیری بغداد ایجاد شد. بخش دیگر «شهر گرد بغداد» است که مکانی سرسبز محسوب می‌شود و مقر اصلی درگاه خلافت بنی عباس بوده‌اند.

جالب است بدانید شهر گرد بغداد که زمانی به عنوان نماد اصلی این شهر شناخته می‌شده توسط دو طراح ایرانی یعنی «نوبخت اهوازی» و « ماشاءالله ابن اثری» طراحی و ساخته شده است. یکی دیگر از بخش‌های مهم بازی که قطعا طرفداران ایرانی اسسینز از دیدن آن استقبال خواهند کرد قلعه الموت است. خانه اصلی اسسین‌ها که در خارج از شهر قرار دارد و گیمرها می‌توانند از آن دیدن کنند و ماموریت انجام دهند. این نخستین باری است که قلعه الموت در یکی از نسخه‌ها اسسینز گنجانده شده.

Jean-Luc Sala قول داده که نه تنها تمامی مکان‌های بازی با دقت تمام طراحی شده‌اند بلکه مخاطبان می‌توانند انتظار شهری به شدت شلوغ و پرازدحام را داشته باشند. سالا در این مورد می‌گوید :«ساکنان شهر به هر حرکت شما واکنش نشان می‌دهند». در این مورد مشخصا می‌توانیم انتظار بغدادی شبیه به پاریس اسسینز کرید یونیتی را داشته باشیم.

برای دانلود نسخه فشرده کم حجم fitgirl , corepack + نسخه complete edition فارسی و کرک و dlc دی ال سی ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. دانلود Assassin’s Creed Mirage برای pc – دریافت بازی اساسین کرید میراژ با لینک مستقیم و رایگان (youtube) Assassin’s Creed Mirage (اساسینز کرید سراب)

دانلود بازی کامپیوتر Assassin’s Creed Mirage 


گالری بازی

‫12 دیدگاه ها

 1. سلام. با کارت گرافیک کوادرو 1000M، چهار گیگابایتی اجرا می شه؟ سیستممو بخاطر ساختن بازی انتخاب کردم. راستی یک کانال یوتیوب به اسم Altair’s best friend دارم که ازتون دعوت می کنم که سابسکرایب کنید تا ازش بتونم درآمد داشته باشم و بتونم بازی بسازم(بازی های ساده ی دوبعدی).

 2. زابن سامورایی داشته و ایران فرقه قاتلان چه اندازه ما می تونیم از این بخشی از تاریخ کشورمان فیلم های سرگرم کننده و جالبی مانند سامورایی های زابن بسازیم ولی توجهی به این مورد تا کنون حالا نشده می تونند قرار داد با هالییود ببندند تا هالییود این کارو انجام بده سهمش هم دریافت کنه بس از بایان کار

 3. اون موقعی که حسن صباح بود حاکمان تورک حکمرانی میکردند(سلجوقی) و بنا به اختلافات داخلی که هر شخصی میخواست حکومت خود را تشکیل بده
  حسن صباح هم اینطوری که از طریق دین و مذهب میخواست مردم رو به طرف خودش بکشونه.
  جوری که حتی فدائی های خودشم بخاطر وعده حسن صباح از جونه خودشون میگذشتن .
  تاریخ و بازی رو یکی نکنیم
  مثل اساسینز یک که الطایر میفهمه المعلم هم مثل تمپلار ها چه شخصی بوده نمیذاره سیب بهشت ب دستش بیوفته .

  1. شهره اغداشلو بود و اسمشم پیشوا نیست روشنه و چون که خود روشن توی بازی ایرانیه پس قاءدتا باید لحجه ارسی داشته باشه برای همین از یه صداپیشه ایرانی استفاده کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا