اکشنپیشنهادیدوبعدیکم حجمکودکانه

دانلود بازی Cuphead v1.2 CODEX + Update نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی کله فنجونی برای PC

Cuphead

Cuphead v1.2 PC-CODEX + GOG + FitGirl

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Cuphead برای کامپیوتر و دانلود Cuphead برای pc و دانلود بازی کاپ هد دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Cuphead , دانلود Cuphead دانلود بازی کله فنجونی  نسخه complete edition


کله فنجونی و یا به انگلیسی Cuphead یکی از بازی های انحصاری مایکروسافت می باشد که به سبک و سیاق کارتون های قدیمی والت دیزنی و توسط استودیو MDHR ساخته شده است. این عنوان که در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس ۱ منتشر گردید توانست نگاه ها را تا حد زیادی به سمت خود منعطف کند.

بازی Cuphead دارای وجوهِ هنری زیبایی است. این ویژگی به خوبی در گرافیکِ منحصربه‌فردِ کارتونی آن دیده می‌شود. طراحی گیم‌پلی – که مهم‌ترین اصل در این سبک است – عموما شامل باس‌فایت‌هایی است که هر یک مخاطب را به شکلی جدید به چالش می‌کشند.

پس گیم‌پلی خلق می‌شود و مخاطب نیز سرگرم، اما گیم‌پلی که با آن در بازی Cuphead طرف هستیم از ایراداتی رنج می‌برد که بازی را از حدِ یک عنوان کاملا اورجینال و شاهکار دور می‌کند.

درباره بازی Cuphead :

در بازی کله فنجونی بارها تلاش خواهید کرد، بارها شکست خواهید خورد و بارها به عمه‌ی طراحِ باس‌ها فحش و ناسزا خواهید گفت ولی پس از پیروزی، اولین چیزی که به ذهن‌تان خطور می‌کند این است باس‌فایتِ چند لحظه‌ی پیش تا چه اندازه آسان شکست خورد.!

در حقیقت عامل شکستِ مخاطب نه بازی بلکه اشتباهات بازیکن است. بازیکن زمانی موفق به شکستِ باس می‌شود که از اشتباهات خود درس بگیرد و آنها را در تلاش بعدی تکرار نکند.

این ویژگی در بازی کاپ هد بسیار مهم است. بازی Cuphead برخلاف بسیاری از بازی‌های ویدئویی به بازیکن باج نمی‌دهد، آنقدر بازیکن را شکست می‌دهد تا بازیکن خود به اشتباهات‌اش پی ببرد. زمانی که بازیکن به این درک برسد، در آن صورت در تلاشِ بعدی حتما این بازیکن است که بر چالشِ بازی غلبه می‌کند.


سیستم مورد نیاز بازی Cuphead

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7
Processor: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz or higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Geforce 9600 GT or AMD HD 3870 512MB or higher
DirectX: Version 9.0
Storage: 20 GB available space (Steam ??!)

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


info

Cuphead is a classic run and gun action game heavily focused on boss battles. Inspired by cartoons of the 1930s, the visuals and audio are painstakingly created with the same techniques of the era, i.e. traditional hand drawn cel animation, watercolor backgrounds, and original jazz recordings.Play as Cuphead or Mugman (in single player or local co-op) as you traverse strange worlds, acquire new weapons, learn powerful super moves, and discover hidden secrets while you try to pay your debt back to the devil!


ویدیوی تریلر بازی Cuphead

لینک دانلود بازی کامپیوتر Cuphead

حجم بازی :

• دانلود بازی Cuphead-CODEX با لینک مستقیم:۲٫۴gb

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link

========

• دانلود بازی Cuphead-GOG با لینک مستقیم:۲٫۸gb

دانلود پارت ۱: Direct Link

دانلود پارت ۲: Direct Link========

•دانلود نسخه فشرده فیت گرل بازی Cuphead-FitGirl با لینک مستقیم ۱٫۶gb

اینستاگرام VGDL.IRعضو پیج اینستاگرام ما بشید

 برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

نمایش بیشتر
♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن