vgdl.ir-zula
ترینر

دانلود ترینر Cyberpunk 2077 سالم و معتبر (کد تقلب و نسوز کننده)

Cyberpunk.2077.v1.03-v1.20.Plus.32.Trainer-FLiNG

دانلود ترینر سالم و معتبر Cyberpunk 2077 – دانلود پیتزای بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ – دانلود کد تقلب Cyberpunk 2077

ویجی دی ال امروز برای شما عزیزان ترینر کد تقلب صددرصد تست شده و سالم بازی Cyberpunk 2077 را با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است .

تلگرام ویجی دی ال اینستاگرام ویجی دی ال - خبرهای مهم دنیای گیم و اخبار کرک بازی ها  گروه ویجی دی ال _ ( تبادل نظر _ راهنمای نصب _ راهنمای انتخاب سیستم و...)

بازی Cyberpunk 2077 – سایبرپانک ۲۰۷۷ عنوانی در سبک می باشد که توسط استودیو بازی سازی CD PROJEKT RED ساخته و منتشر شده است.

ترینر چیست :

ترینر یا نسوز کننده یا کد تقلب یا پیتزا نام هایی است که برای برنامه ای خاص مخصوص هر بازی که توسط برنامه نویسان نوشته می شود گفته می شود ، حال کار اصلی این برنامه این است که باعث می شود که شما در بازی بتوانید ، خون ، مهمات (تیر) ، SKILLS ، پول و … را قفل و یا افزایش دهید که این کار باعث راحت تر شدن بازی برای شما می شود . گاه پیش می آید که سختی بیش از حد بازی ها ، و یا ارتقا های وقت گیر کارکتر بازی باعث می شود از انجام آن بازی صرف نظر کنید ولی دیگر نگران نباشید شما با استفاده از ترینر سالم و معتبر بازی مورد نظر می توانید به راحتی بازی را به اتمام برسانید . جالبی ترینر در این است که برای هر یک از قابلیت هایش دکمه مخصوص داره و بنا بر میل شخصی شما می توانید هر کدام از شاخصه های ذکر شده را قفل یا افزایش دهید. Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN

vgdl.ir-zula

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن