720x360

.

 
نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود Deep Freeze Enterprise 8.61.220.5611 Win/Mac حفاظت از ویندوز در برابر تغییرات

امتیاز

دانلود Deep Freeze

دانلود Deep Freeze جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Deep Freeze با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

 Deep Freeze اعمال تغییرات و ورود و خروج فایل ها را روی کامپیوتر شما غیرقابل تغییر می کند و اگر تغییری ایجاد کنید تمامی تغییرات را پس از راه اندازی مجدد رایانه (ReStart) به حالت قبل باز می گرداند. اگر تا بحال از رایانه های کافی نت ها ، مدارس ، آموزشگاه ها و… استفاده کرده باشید متوجه این شده اید که اطلاعاتی که روی آنها ذخیره می کنید بعد از ریستارت همه پاک شده و تمامی تنظیمات به حالت پش فرض بر میگردد. این مجموعه ها برای این کار از نرم افزار Deep Freeze کمک می گیرند تا اطلاعاتشان دستکاری و غیرقابل بازگشت نشود.

این کار به آنها این امتیاز را عطا می کند که بدون نگرانی از حذف فایل ها و نرم افزارها و یا حتی خود ویندوز سیستم را در اختیار شما قرار دهند. بله درست خواندید! حتی اگر کاربر ویندوز را دچار مشکل و یا فایل های اصلی را پاک کند شما تنها با ریستارت کردن آن می توانید تمامی اطلاعات و هر چیزی که در رایانه قبلا وجود داشته است را به طور کامل و سالم دریافت کنید بدون حتی بهم خوردن تنظیمات!Deep Freeze فقط از رایانه شما محافظت می کند یعنی دسترسی کاربر برای حذف و نصب برنامه ها باز است و میتواند تغییرات دلخواه خودش را اعمال کند اما بعد از راه اندازی مجدد همه چیز به حالت قبل باز میگردد.

دانلود Deep Freeze در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار Deep Freeze در ادامه

توضیحات :

قابلیت تنظیم پسورد زماندار

زمانبندی برای ریستارت یا خاموش شدن

تنظیم پسورد یک بار مصرف

و…

برای دانلود Deep Freeze برنامه Deep Freeze نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

[/box]

دکمه بازگشت به بالا