نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود f.lux 4.119 تنظیمات روشنایی صفحه نمایش

امتیاز

دانلود f.lux 4.119 تنظیمات روشنایی صفحه نمایش دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال نرم افزار "کاربردی"

دانلود f.lux جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار f.lux با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

f.lux نرم افزاری در زمینه تنظیمات روشنایی صفحه نمایش می باشد که امکان تنظیم خودکار روشنایی صفحه نمایش و رنگ ها را بر اساس شرایط نور محیط فراهم می کند. پس از باز کردن این برنامه شما باید اطلاعات و چزئیات مکانی خود را در آن وارد کرده ، نرم افزار پس از پردازش و تحلیل داده های دریافتی نسبت به موقعیت جغرافیایی شما زمان دقیق روز را دریافت کرده و بر همان اساس روشنایی صفحه نمایش در ساعات مختلف روز را حساب می کند. این نرم افزار با تحلیل و پردازش این داده ها یک برنامه 24 ساعته برای شما تنظیم می کند و تمامی جزئیات را در آن اعمال می کند. کاربر می تواند نیزان روشنایی صفحه را شخصی سازی کند که دارای سطوح مختلفی مثل ‘Candle’ ، ‘Halogen’ و ‘Daylight’ می باشد.

این نرم افزاری امکانی قرار داده است که برای اطمینان از مناسب بودن نور صفحه نمایش می توانید زمانبندی در نظر گرفته شده توسط نرم افزار را که برای 24 ساعت است را در چندثانیه مشاهده کنید. این برنامه جهت آسایش هر چه بیشتر مخاطبان خود و رضایت بیشتر آنها حالتی برای نمایش فیلم در نظر گرفته است. اگر این بخش فعال باشد نرم افزار نور صفحه نمایش را به گونه ای تنظیم می کند که بهترین حالت نمایش از نظر نور صفحه مقدار گرما و…. را داشته باشد. اگر در طول روز مدت زمان زیادی به صفحه نمایش نگاه می کنید شما در معرض آسیب های چشمی قرار دارید ، این برنامه با ارائه تنظیمات مناسب و … مانع از وارد آمدن صدمه به چشم شما می شود

دانلود f.lux در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار f.lux در ادامه

توضیحات :

عدم نیاز به سیستم سنگین

برای دانلود f.lux برنامه f.lux نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

دانلود f.lux 4.119 تنظیمات روشنایی صفحه نمایش دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال نرم افزار "کاربردی"

ویدیوی نرم افزار

 

Operating System
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا