نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود Foxit Reader 10.1.1.37576 + Portable مشاهده اسناد PDF

5/5 - (1 امتیاز)

دانلود Foxit Reader 10.1.1.37576 + Portable مشاهده اسناد PDF دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال نرم افزار "کاربردی"

دانلود Foxit Reader جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Foxit Reader با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

Foxit Reader اسناد PDF را باز می کند ، محتوای آنها را نشان می دهد و نشانک ها را تنظیم می کند ، نظرات را اضافه می کند ، امضاها را تأیید می کند و پشتیبانی متن به گفتار را جاسازی می کند. این ابزار همچنین دارای ویژگی های امنیتی مانند توانایی متوقف کردن خودکار JavaScript در اجرای کد یا جلوگیری از دسترسی مستقیم URL ها از PDF است.

برخلاف Adobe Acrobat Reader – تمام ابزارهای خواندن PDF – Foxit Reader به شما اجازه می دهد فایل های PDF خود را باز یا بخوانید ، یا کلمات یا پاراگرافهای خاصی را برجسته کنید ، متن را در بالای نسخه موجود اضافه کنید یا حاشیه نویسی کنید. Foxit Reader همچنین به شما امکان می دهد از ابتدا ، از پرونده های Office و با اسکن اسناد کاغذی خود در فایل های PDF ، فایل های PDF جدید ایجاد کنید.

این ابزار رایگان خواندن PDF در یک رابط کاربری زیبا با نوار ابزارهای قابل تنظیم و پشتیبانی از دستگاه های صفحه لمسی ویندوز ارائه می شود. نمای واضح و طراحی ظریف آن به شما امکان می دهد تا فایلهای PDF خود را مرتب و راحت مشاهده کنید. هنگام خواندن پرونده های خود ، می توانید از برنامه بخواهید تا تصاویر کوچک همه صفحه ها را در سمت چپ صفحه نمایش دهد ، هر نشانک موجود را مشاهده کرده و صفحات را بزرگ و کوچک کند تا تجربه مشاهده راحت تری داشته باشید.

قابلیت های اشتراک گذاری و اتصال برنامه (ConnectedPDF) به شما امکان می دهد تا مشخص کنید کدام یک از کاربران می توانند به پرونده های PDF شما دسترسی پیدا کنند ، بخوانند و آنها را اصلاح کنند. اطلاعات مفیدی در مورد اینکه چه کسی و چه زمانی اسناد شما باز و یا اصلاح شده اند به شما ارائه می شود ، بنابراین یک محیط بررسی ایمن برای شما و شرکت خود فراهم می کنید. ConnectedPDF با طعم های مختلفی ارائه می شود تا نیازهای همه استانداردهای امنیتی فناوری اطلاعات را پوشش دهد ، از استاندارد انعطاف پذیرتر تا استاندارد بیشتر.

Foxit Reader همچنین با یکپارچه سازی کامل با Microsoft AIP برای رمزگذاری و رمزگشایی Active Directory مایکروسافت دارای ویژگی های محافظتی جالب توجه است. شما می توانید اسناد خود را با استفاده از این ابزار به صورت الکترونیکی امضا کنید ، و همچنین هر امضای دیجیتالی را اضافه و تأیید کنید.

دانلود Foxit Reader در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار Foxit Reader در ادامه

برای دانلود Foxit Reader برنامه Foxit Reader نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

دانلود Foxit Reader 10.1.1.37576 + Portable مشاهده اسناد PDF دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال نرم افزار "کاربردی"

ویدیوی نرم افزار

 

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال
system requirements
  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 10
  • Microsoft Office® 2007 or later version (required for some PDF creation features)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال