720x360
نرم افزار "برنامه نویسی"Pc Softwareنرم افزار "کاربردی"

دانلود Global Majic Software Instrument .NET پکیج کامپوننت های Global Majic

امتیاز

Global-Majic-Software-Instrument-.NET

دانلود Global Majic Software Instrument .NET جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Global Majic SoftwareInstrument .NET با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

Global Majic Software Instrument NET مجموعه کامپوننت هایی است که این پکیج توسعه دهنده ابزارهای توسعه دهنده و نرم افزارهای صوتی و تصویری است.Global Majic Software در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد ، اجزای نرم افزاری را طراحی می کند ، توسعه و به بازار عرضه می کند که بهره بری توسعه برنامه های ویندوز و اینترنت را افزایش می دهد. این شرکت ابزارهای متنوعی را در اختیار کسانی که در حال توسعه برنامه های کاربردی برای جوامع ابزار دقیق فنی ، صنعتی و هواپیمایی و همچنین رویکردهای نوآورانه در تولید و تحویل صحنه شبیه سازی سه بعدی تعاملی در زمان واقعی هستند ، می دهد.شما می توانید با استفاده از این پکیح امکان ساخت نرم افزار ها و همچنین توسعه دهنده ای برنامه های صوتی را انجام دهید و لذت ببرید.

دانلود Global Majic Software Instrument.NET در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار  در ادامه

توضیحات :

.توسعه دهنده نرم افزار های صوتی

.دارای دیگر ابزار های متنوع و متفاوت

.امکان تولید صحنه های سه بعدی

برای دانلود Global Majic Software Instrument.NET برنامه Global Majic Software Instrument.NET نسخه ویندوز ۶۴bit و ۳۲bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز ۷ و ۸ و ۱۰  با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

Global-Majic-Software-Instrument-.NET-WorkSpace

ویدیوی نرم افزار

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا