Pc Softwareنرم افزار "ریکاوری"

دانلود Goodsync Enterprise 11.5.3.3 Win/Mac پشتیبان گیری و هماهنگ سازی فایل

امتیاز

دانلود Goodsync پشتیبان گیری و هماهنگ سازی فایل

دانلود Goodsync پشتیبان گیری و هماهنگ سازی فایل جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Goodsync با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

نرم افزار Goodsync جهت پشتیبان گیری و همگام سازی فایل های کامپیوتر می باشد . هدف از پشتیبان گیری این است که در صورت خلل در سخت افزارتان و پاک شدن اطلات به بازیابی سریع و قابل اعتماد داده هایتان دسترسی داشته باشید. این نرم افزار همچنین قابلیت همگام سازی بین فایل ها را دارد یعنی اگر فایلی را در دسته اول حذف کنید در دسته های دیگر هم همین عمل انجام می شود و کلیه کارها به صورت هماهنگ انجام می شود.

توضیحات نصب و اجرای برنامه در 4 مرحله!

1. GoodSync را دانلود و نصب کنید.

2. اولین وظیفه GoodSync خود را ایجاد کنید و نامگذاری کنید و از بین پشتیبان گیری یک طرفه یا همگام سازی دو طرفه را انتخاب کنید.

3. پوشه های مبدا و مقصد را انتخاب کنید پرونده هایی را که می خواهید از آنها پشتیبان بگیرید یا همگام سازی کنید ، تعیین کرده و مقصد آنها را انتخاب کنید. GoodSync از همه پروتکل های اصلی و سرویس های ابری پشتیبانی می کند.

4- گزینه خودکار را انتخاب کنید GoodSync وظیفه خود را با تنظیماتی که از قبل تعیین کرده اید در زمان مشخص شده ، دوره ای یا برنامه ریزی شده ، انجام می دهد. آرام باشید و بدانید که دیگر هرگز یک پرونده را از دست نخواهید داد.

دانلود Goodsync در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار Goodsync در ادامه

توضیحات :

سرعت بالا در اجرا

قابلیت همگام سازی در تلفن همراه

قابلیت همگام سازی در حافظه های قابل حمل شبکه

قابلیت همگام سازی با اینترنت و پروتکل FTP و SFTP

بدون نیاز به سخت افزار سنگین

رابط کاربری آسان

برای دانلود Goodsync برنامه Goodsync نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا