GAMEشوتر اول شخصکم حجم

دانلود بازی Half Life Anthology + All UPDATE نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی هالف لایف ۲ برای PC

Half Life Anthology

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Half Life Anthology برای کامپیوتر – دانلود Half Life Anthology برای pc – دانلود بازی هالف لایف ۲ دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

دانلود بازی Half Life Anthology , دانلود Half Life Anthology  – دانلود بازی نیمه جان ۲ کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Half Life Anthology + کرک + dlc + نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک برای pc نسخه complete edition

 

Half Life یک بازی در ژانر اکشن اول شخص – علمی تخیلی می باشد که توسط شرکت ولو توسعه گردیده و منتشر شد . بازی که در زمان انتشار تحسینن منتقدان و گیمرها را به خود جلب کرد . داستانی فراتر از حد تصور برای یک بازی ویدئویی و گرافیکی که از زمان خود بسیار جلوتر بود از بارزترین ویژگی های بازی هالف لایف بودند .

چه هالف لایف ۱ که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد و چه هالف لایف ۲ که در سال ۲۰۰۴ و به صورت انحصاری برای رایانه شخصی عرضه شد و چه قسمت های فرعی بعدی همگی به مانند یک زنجیر به یکدیگر وصل بودند .

به مانند یک سریال تلویزیونی بی نقص که شما را به پای خود میخ کوب می کند و اغراق نکرده ایم اگر بگوییم در زمانی که گیمر به پای این سری بازی می نشست گذشت زمان را حس نمی کرد .

داستان بازی Half Life Anthology :

چه شما یک گیمر حرفه ای بودید و چه یک گیمر معمولی که فقط برای گذران وقت به بازی می پرداخت در هر صورت هالف لایف به یکی از مهم ترین جزئییات زندگی تان تبدیل می شد . به نوعی می توان هالف لایف را شروع کننده حرکت بازی های رایانه به سوی برخورداری از یک داستان درگیر کننده دانست .

در روزگاری که هدف بازی ها تنها سرگرم کردن مخاطب برای مدتی کوتاه و گاه بلند بود هالف لایف تابو را شکست و ثابت کرد دنیای بازی های ویدئویی بسیار پیچیده تر از آن چیزی می تواند باشد که در آن زمان مشاهد می شد .

اگر از گیمرهای قدیمی هستید که به یقین نیازی به توصیه ما برای تجربه این بازی ندارید اما اگر از گیمرهای جدید هستید و به داستان بیش از هر عنصری دیگری در بازی های رایانه ای اهمیت می دهید

در صورت تجربه نکردن هالف لایف بخش بسیار بزرگی از عمر خود را از دست داده اید . هالف لایف ( نیمه جان ) را بازی کنید و سپس به تفکر بپردازید ، همین !!!


سیستم مورد نیاز بازی Half Life Anthology

OS: Windows 7, Vista, XP

Processor: ۱٫۷ Ghz

Memory: ۵۱۲ MB RAM

Graphics: DirectX 8.1 level Graphics Card (requires support for SSE)

Storage: ۶۵۰۰ MB available space

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


تریلر بازی 

لینک دانلود بازی Half Life Anthology

حجم بازی : ۲٫۶ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

نمایش بیشتر
♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها .

برای دانلود با سرعت بالاتر حتما vpn خود را غیرفعال کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن