نرم افزار "گرافیک"Pc Software

دانلود Home Plan Pro 5.8.2.1 + Portable نقشه کشی ساختمان

امتیاز

Home Plan Pro

دانلود Home Plan Pro جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Home Plan Pro با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

Home Plan Pro یک برنامه CAD متنوع است که به شما امکان می دهد نقشه های 2 بعدی طراحی کنید. این برنامه مجموعه ای از ویژگی های غنی و یک محیط دوستانه را ارائه می دهد که وظایف شما را ساده می کند. این برنامه برای کاربران باتجربه است. این برنامه با یک رابط طراحی شده و آشنا ارائه می شود که دسترسی آسان و سریع به طیف گسترده ای از عناصر و عملکردهای رسم ، مانند دیوارها ، چند ضلعی ها ، خطوط ، قوس ها ، پنجره ها ، اندازه گیری ، متن ، درها و تصاویر را فراهم می کند.

شما همچنین می توانید یک نسخه پشتیبان از برنامه فعلی خود ایجاد کنید ، عکس فوری بگیرید ، طرح را چاپ کنید ، داده ها را از پرونده های DWG و DXF وارد کنید ، پروژه های خود را به عنوان یک سند PDF ذخیره کنید ، برنامه خود را از طریق ایمیل یا فکس ارسال کنید ، و… Home Plan Pro به شما امکان می دهد با استفاده از صفحه کلید ، ماوس یا ترکیبی از هر دو نقشه را طراحی کنید.این برنامه با مجموعه ای از الگوهای از پیش ترسیم شده برای نشان دادن وسایل ، مبلمان ، درها ، پنجره ها و موارد دیگر همراه است. عناصر رسم شده را می توان برای استفاده های بعدی ذخیره کرد. همچنین می توانید از عناصر ذخیره شده در برنامه های دیگر استفاده کنید.

دانلود Home Plan Pro در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار Home Plan Pro در ادامه

 

برای دانلود Home Plan Pro برنامه Home Plan Pro نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

Home Plan Pro

ویدیوی نرم افزار

 

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال
Operating System
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال