اکشنترسناکشوتر اول شخصنوستالژیک و قدیمی

دانلود بازی کامپیوتر لجندری Legendary 2008 + نسخه کامل و نهایی

دانلود بازی کامپیوتر لجندری Legendary

دانلود بازی کامپیوتر لجندری Legendary

تلگرام ویجی دی ال اینستاگرام ویجی دی ال گروه ویجی دی ال _ ( تبادل نظر _ راهنمای نصب _ راهنمای انتخاب سیستم و...)

نسخه کم حجم و فشرده شده RG Mechanics Legendary 2008

بازی Legendary نام یکی از بازیهای اکشن اول شخص و ترسناک است که در سال ۲۰۰۸ برای پلتفرمهای مختلف منتشر شد و در مدتی کوتاه توانست به موفقیتهای بسیاری دست پیدا کند . Legendary داستان زمانی از زمین را روایت میکند که موجودات شیطانی و اهریمنی زمین را مورد حمله قرار داده اند و نیورهای نظامی از مهار آنها عاجز مانده اند و قتل و خونریزی در قسمتهای مختلف زمین در حال اتفاق افتادن است .

در این بازی شما در نقش سربازی ظاهر خواهید شد که به همراه گروهی با نیروهای شیطانی درگیر است و سعی دارد با استفاده از مهارت و تجهیزاتی که در اختیار دارد آنها را نابود کند . سلاح های بازی همان هایی هستند که در بازی هایی همچون میدان نبرد مشاهده و استفاده کردید.

دانلود بازی کامپیوتر لجندری Legendary 2008 در ادامه مطلب

شما می توانید با مسلسل دوربین دار خود دشمنان را از ای در آورید یا در مورد دشمنانی که بزرگ هستند و به شما نزدیک می شوند تا صدمه وارد کنند ، می توانید از شاتگان خود استفاده نمایید و تنها با چند تیر آن ها را از پای در آورید. در این بازی دشمنان در حمله کردن به شما خیلی سریع و خشن عمل می کنند اما همان گونه که آن ها برای شما بسیار خطرناک هستند شما نیز با استفاده از سلاح های واقعا خوب و موثر خود می توانید برایشان مرگبار باشید.

Legendary از جمله بازی هایی است که شما در آن می توانید تاثیر واقعی سلاح خود را حس کنید و خونی را که بر اثر شلیک شما از بدن دشمنتان خارج می شود بچشید! تیر های شما قبل از کشتن یک دشمن او را ضعیف کرده یا ممکن است به عقب براندش و سپس از پای در بیاردش.


Legendary video game

Legendary (previously known as Legendary: The Box is a first-person shooter video game developed by Spark Unlimited and published in North America by Gamecock Media Group and in the PAL region by Atari Europe.

The game takes place in New York City and London.The protagonist is a professional thief named Charles Deckard, who is hired by a mysterious organization known as the Black Order to steal an artifact from a New York museum which turns out to be the fabled Pandora’s Box.


سیستم مورد نیاز بازی کامپیوتر لجندری Legendary 2008

OS: Windows XP SP2 or Windows Vista
Processor: Dual-core CPU with 2.0 GHz or better
Memory: 4 Gb
Hard Drive: 9.5 Gb free
Video Card: nVidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3850


 


دانلود با لینک مستقیم_ ۳٫۳ گیگابایت

نمایش بیشتر

تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن