720x360

.

 
نرم افزار "گرافیک"Pc Software

دانلود Light Image Resizer 6.0.6.0 + Portable تغییر سایز تصاویر

امتیاز

Light Image Resizer

دانلود Light Image Resizer جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار Light Image Resizer با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

مواقعی وجود دارد که باید قالب و اندازه اصلی تصویر را تغییر دهیم. Light Image Resizer می تواند به شما در انجام این کار بسیار کمک می کند زیرا می تواند دسته ای از پرونده های عکس را در یک عملیات پردازش کند. این برنامه دارای یک رابط کاربری خوب است ، که استفاده از آن را بسیار آسان می کند. نه تنها این ، بلکه با پوسته ویندوز نیز یکپارچه شده است ، بنابراین می توانید مستقیماً از منوی زمینه از آن استفاده کنید.

Light Image Resizer از فرمت های تصویری زیادی پشتیبانی می کند و حتی می تواند عکس های RAW را که در اصل توسط دوربین شما گرفته شده وارد کند. برای ایجاد یک لیست ، می توانید یکی یکی پرونده ها را اضافه کنید ، اما امکان وارد کردن پوشه کامل نیز وجود دارد. با این حال ، خوب است که بتواند به دوربین شما متصل شود و عکس های موجود را نیز منتقل کند.

پس از این مرحله اولیه ، می توانید برای تنظیم خروجی اقدام کنید ، احتمالاً بهترین ایده برای کاربران بی تجربه انتخاب یکی از نمایه های هدف موجود است که برای مطابقت با اهداف و وضوح های خاص تنظیم شده است. با این حال ، کاربران حرفه ای تر نیز می توانند هر پارامتر خروجی را برای پاسخگویی به نیازهای خاص خود تنظیم کنند. در این راستا می توان حالت (متناسب ، کشش ، مرکز و برش) را انتخاب کرد و روشهای مختلفی را برای مقابله با وضوح و نسبت ابعاد ترکیب کرد. اقدامات دیگری مانند تغییر اندازه و فشرده سازی ، ایجاد PDF یا تولید کلاژ وجود دارد. به همین ترتیب ، می توانید از گروهی از ویژگی های پیشرفته مانند فیلترها ، افکت ها ، فشرده سازی و چرخش استفاده کنید. سرانجام ، عکس های تبدیل شده را می توان در یک پوشه محلی ذخیره کرد و یا از طریق ایمیل ارسال کرد.

درمجموع ، Light Image Resizer کاری نمی کند که شما با سایر برنامه های موجود ، حتی آنهایی که همراه سیستم عامل شما هستند ، نمی توانید انجام دهید. با این وجود ، لیاقت انکار ناپذیری در کارآمدتر کردن تبدیل تصویر و تغییر اندازه دارد. این ابزار عکس ها را بسیار سریع و بدون افت کیفیت تبدیل می کند.

دانلود Light Image Resizer در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار Light Image Resizer در ادامه

برای دانلود Light Image Resizer برنامه Light Image Resizer نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

Light Image Resizer

Operating System
  • Windows XP
  • Windows Vista
  • Windows 7
  • Windows 8.1
  • Windows 10

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار توسط Patch
نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
نرم افزار را اجرا کنید


آموزش فعال سازی نرم افزار توسط Crack
نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
نرم افزار را اجرا کنید.

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

[/box]

دکمه بازگشت به بالا