نرم افزار "گرافیک"Pc Software

دانلود MediBang Paint Pro 26.1 Win/Mac/Android طراحی کمیک

امتیاز

MediBang Paint Pro

دانلود MediBang Paint Pro جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار MediBang Paint Pro با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

MediBang Paint Pro به شما کمک می کند آثار هنری خود را ایجاد کنید. این برنامه به طور خاص برای ایجاد کمیک ، به ویژه انیمیشن مناسب است. رابط کاربری آن کاملاً شبیه به سایر نرم افزارهای نقاشی است: یک بوم به عنوان یک عنصر مرکزی وجود دارد که توسط جعبه ابزار ، منو و جعبه خصوصیات احاطه شده است. این برنامه از وارد کردن آرایه متنوعی از قالب های تصویر پشتیبانی می کند که می توانید مستقیماً از یک پوشه محلی و همچنین از Cloud باز کنید. خوشبختانه یک مجموعه عالی از بافت ها وجود دارد که می توانید از سایت توسعه دهنده نیز بارگیری کنید. می توان از ابتدا یا با چسباندن محتوای کلیپ بورد شروع کرد.

این برنامه نقاشی با چندین ابزار نقاشی همراه است. برس هایی با اشکال مختلف وجود دارد که می توانید اندازه ، تیرگی ، رنگ و حالت ترکیب را کنترل کنید. هنگام کار با نماهای پرسپکتیو ، در صورت استفاده از ضربه محکم و ناگهانی ، از جمله موازی ، کراس کراس ، نقطه محو ، شعاعی ، دایره و منحنی می توانید کمک بزرگی کنید. علاوه بر این ، می توانید از پاک کن ها ، ابزارهای پر کردن و اصلاح گرادیان استفاده کنید. به همین ترتیب ، این برنامه شامل ابزارهای مختلف انتخابی ، مانند عصای جادویی است. علاوه بر این ، امکان افزودن متن قالب بندی شده نیز وجود دارد. سرانجام ، شما مجاز به استفاده از جلوه هایی مانند تاری ، بافت و غیره هستید.

در مجموع ، MediBang Paint Pro یک راه حل کامل برای نقاشی است که مزیت اصلی آن کاملا رایگان بودن است. این کراس پلت فرم است ، بنابراین اگر مرتباً بین سیستم عامل ها جابجا می شوید نیازی به یادگیری استفاده از ابزارهای مختلف ندارید. تنها نقطه ضعفی که می توانم به آن فکر کنم دقیقاً ناشی از پیچیدگی آن است که استفاده از آن را نسبت به سایر نرم افزارهای ساده تر نقاشی دشوار می کند.

دانلود MediBang Paint Pro در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار MediBang Paint Pro در ادامه

برای دانلود MediBang Paint Pro برنامه MediBang Paint Pro نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 + نسخه گوشی موبایل اندروید + نسخه گوشی موبایل ios با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

دانلود MediBang Paint Pro 26.1 Win/Mac/Android طراحی کمیک دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال نرم افزار "گرافیک"

ویدیوی نرم افزار

 

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال
System Requirements
OS Windows 7 Service Pack 1
Windows 8 / 8.1
Windows 10
Mac OS 10.9
Mac OS 10.10
Mac OS 10.11
Mac OS 10.12
Mac OS 10.13
HDD 100MB free space minimum.
2GB recommended.
Memory Capacity For 32bit OS 4GB recommended
For 64bit OS 8GB recommended
Internet Connection In order to use Cloud features (Save to Cloud, Cloud Materials, Cloud Text etc)
an internet connection is needed.
Peripherals Wacom Pen Tablet
Supported file formats mdp(MediBang Paint native file format), png, jpg, bmp, gif, psd, tif, webp
Output file formats mdp(MediBang Paint native file format), png, jpg, bmp, psd, tif, webp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا