Specialاکشنبازی شمشیری , هک اند اسلشبازی های دوبله شدهپیشنهادیتاریخیسوم شخصماجراجویی

دانلود بازی مختار “فصل قیام” برای کامپیوتر (ترافیک رایگان و نیم بها)

دانلود بازی مختار "فصل قیام" برای کامپیوتر

دانلود بازی مختار “فصل قیام” برای کامپیوتر pc

دانلود مختار برای pc

پیشگفتار

بازی سازی در ایران همیشه با فراز و نشیب هایی همراه بوده است. این صنعت که چند سالی است به شکلی جدی تر دنبال می شود، گاهی اوقات منتقدان جدی و بی رحمی را رو به روی خود دیده است و این امری قابل تامل است. روند کند پیشرفت و به خصوص گرافیک های نه چندان با کیفیت هم به این انتقادات دامن زده است. البته این موارد همگی تا جایی است که به دانلود بازی مختار اقدام نکرده باشید. چرا که این بازی تمام انتظارات شما را از یک بازی تاریخی برآورده خواهد کرد. با ویجی دی ال همراه باشید. VGDL.IR

بازی فوق در سبک تاریخی است و با گیم پلی جذاب می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم نماید. با ما همراه باشید.

بازی مختار "فصل قیام" برای کامپیوتر

آشنایی با کارکتر های بازی مختار

بازی مختار که اخیرا در کشور سر و صدای زیادی به پا کرده است، بی شک شایسته تقدیر است اما بیش از هر چیز کاراکتر های آن نظر شما را جلب می کند. شما در نقش مختار ثقفی در این بازی حضور دارید و همانطور که شاید قابل حدس نیز باشد به خونخواهی امام حسین خواهید پرداخت. اما در روند بازی همه چیز انقدر خلاصه وار پیش نمی رود. رویارویی با شخصیت های تاریخی که در جریان واقعه عاشورا مقصر بوده اند و کش و قوس هایی که در این مسیر با آن مواجه می شوید بر جذابیت داستان افزوده است. چیز دیگری که در این خصوص جالب است نبرد هایی است که با آن مواجه خواهید شد. در روند بازی ماموریت های فوق العاده ای به شما محول خواهد شد.

شخصیت های تاریخی مانند ابن زبیر و ابن زیاد و یزید هم در جریان بازی حضور دارند که باید در مقابل آنها جهاد کنید. سازندگان بازی به خوبی به نیاز گیمر ها آگاهی داشته اند و بنابراین همه چیز را در این خصوص در نظر گرفته اند. مواردی که قطعا موجب می شود به دانلود بازی مختار اقدام نمایید در ادامه ذکر می شوند. تنها کافی است که بازی را آغاز نمایید تا تجربه نبرد ها را از نظر بگذرانید. VGDL.IR

نکات جذاب برای دانلود بازی مختار

برای حضور در حجاز زمان های قدیم آماده اید؟ استفاده از طرز پوشش گذشتگان و روش کار آنها شاید تجربه جدیدی باشد که ارزش امتحان کردن آن را دارد. بازی مختار بر همین اساس عمل کرده است. به نحوی که به سرعت پس از حضور در بازی متوجه تم قدیمی آن خواهید شد. با جرات می توان گفت جزئیات در این بازی به خوبی رعایت شده است که این امر در جذب مخاطبین بسیار موثر است. با این حال نظر شما را به چند نکته جذاب برای دانلود بازی مختار جلب می کنیم:

 • سبک بازی مختار نبرد با شمشیر، سپر و تیر و کمان است. عکس العمل ها در نبرد به خوبی نکته بینی شده اند. به نحوی که هنگام بازی مخاطب به چالش کشیده شده و جذب مسیر می گردد. همانطور که در میدان نبرد مهارت و قدرت حرف اول را میزنند، در میدان نبرد بازی مختار هم این مسئله به خوبی مدنظر قرار گرفته شده است.
 • گرافیک بازی نسبت به قبل آنچنان پیشرفت قابل توجهی داشته است که نمی توان آن را نادیده گرفت. همچنین تا جای ممکن شخصیت ها به خوبی بازسازی شده اند تا مخاطب ارتباط بیشتری با داستان بازی بگیرد. به خصوص که اگر فیلم تاریخی مختارنامه را هم تماشا کرده باشید، به خوبی با این بازی انس خواهید گرفت. امری که در جای خود قابل توجه است.
 • مسئله ای که یکی از بیشترین اهمیت ها را در دانلود بازی مختار دارد، گیم پلی است. امری که مردم عامه شاید به آن توجهی نکنند اما گیمر ها بیش از حد به آن توجه مینمایند. خبر خوب اینجاست که گیم پلی بازی بسیار روان است. به نحوی که اگر تجربه سوارکاری هم نداشته باشید، هنگامی که مختار بر روی اسب است می توانید به خوبی با کاراکتر ارتباط بگیرید و خود را در قالب وی مجسم کنید.

بازی مختار سخن جدید هم دارد!

تاکنون به بررسی کلیات بازی مختار پرداختیم و مواردی را از نظر گذراندیم. اما هم اکنون نوبت به جزئیات رسیده است. مواردی که قطعا ما را به دانلود بازی مختار سوق می دهند.

بر روی این بازی بیش از ۴۰ موسیقی مختلف ضبط شده است. عدد قابل توجهی که شایان تقدیر است و البته بسیار بر روی جذابیت بازی تاثیر می گذارد. برای نخستین بار در کشور نقشه تاریخی کوفه و مکه دقیقا به همان سبک و سیاق قدیمی ترسیم شده است. به خوبی مشخص است که سازندگان چیزی برای این بازی کم نذاشته اند.

همچنین حدود ۱۲ مرحله مختلف با ۶ ساعت گیم پلی از مواردی است که بر جذابیت بازی مختار افزوده است. به طور کلی می توان گفت مواردی که در بازی مختار مدنظر قرار گرفته است، نوید پیشرفت بازی سازی را به قله های موفقیت می دهد. اما در این خصوص امری که مهم است، دانلود بازی مختار و تجربه آن برای همگان است. پس وقت را تلف نکنید و هم اکنون برای تجربه این بازی نسبت به دانلود آن اقدام نمایید. قطعا ویژگی های این بازی رضایت شما را هم کسب خواهد کرد. با ویجی دی ال همراه باشید.  گیم پلی در یوتیوب VGDL.IR

سیستم مورد نیاز

64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

Intel core i3 4160 / AMD Ryzen 3300x

6 GB RAM

Nvidia GTX 1050/AMD RX 560 or better

11 GB available space

‫9 دیدگاه ها

 1. ای کاش بازیا ایرانی به کارکترای دیگه هم میپرداخت . البته زمینه بازی مختار چون تو موضوع انتقام هست بازم خوبه ولی داستان های دیگه هم داریم دس نخوردس برا ساخت بازی کامپیوتری .

  1. با اینکه احترامی ززیادی به بازی های ایرانی دارم ولی هنوز حداقل ۱۰ سال از اساسین ۱ عقبه بازی مختار

 2. مختار یه قدم از بازیای ایرانی جلوتره . گیمپلیش معمولیه ارزش بازی کردنو داره یبار و اینکه برای حمایت از بازی سازی ایرانی من بازی کردم . انشالله پیشرفت کنن . از لحاظ قیمت هم بخوایم دلار ۲۹ هزاری حساب کنیم بازی ۱ دلاره (:

  1. داداش تو بازی مختار رو بازی کردی؟ چطور بود میشه بهم بگی ناموسا؟ یعنی تو بازی ایرانی انجام میدی ؟ من فکر کردم دانلود رایگان بازی مختار

  2. CPU AMD Phenom(tm) IIX2 560 Processor 330GH .RAM 4.00GB گرافیک.ATR Radeon HD 4600 Series و سلام با این سیستم بازی اجرت میشه و اگر گرافیکشو پایین بیارم بدون لگ اجرا میشه ممنون میشم زود پاسخ بدین یندوز۱۰ ۶۴ بیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا