720x360
رانندگی (ماشینی ، موتوری)

دانلود بازی Need for Speed Underground 1 + all DLC نسخه کامل فشرده – دانلود بازی نید فور اسپید آندرگرند ۱ برای کامپیوتر

4/5 - (4 امتیاز)

Need for Speed Underground

دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Need for Speed Underground برای کامپیوتر و دانلود Need for Speed Underground برای pc و دانلود بازی نید فور اسپید آندرگرند دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Need for Speed Underground , دانلود Need for Speed Underground دانلود بازی نید فور اسپید آندرگرند  نسخه complete edition


جنون سرعت: مسابقات زیرزمینی یا نیدفور اسید آندرگرند ۱ Need for Speed: Underground) NFSU) عنوان هفتمین قسمت از مجموعه بازی‌های مسابقه‌ای جنون سرعت است که توسط استودیو بلک‌باکس توسعه یافته و به‌وسیلهٔ الکترونیک آرتس در سال ۲۰۰۳ منتشر شده‌است. دو نسخه متفاوت از این بازی تولید شد، یکی برای کنسول‌ها و مایکروسافت ویندوز، و دیگری برای کنسول بازی دستی گیم بوی ادونس.

مسابقات زیرزمینی اولین نسخه از سری جنون سرعت بود که حالت حرفه‌ای ارائه می‌داد. این حالت دارای یک سناریو به همراه یک گاراژ بود که به بازیکن اجازه می‌داد تا خودروها را سفارشی‌سازی کند. تمام مسابقات در زمان شب و در یک شهر ساختگی به نام المپیک سیتی انجام می‌شد. این شهر شباهت‌های زیادی به نیویورک، سان فرانسیسکو و لس آنجلس دارد. مسابقات زیرزمینی موفقیت تجاری زیادی داشت و به همین دلیل دنباله‌دار شد.

Underground 1

Need for Speed Underground یکی از محبوب ترین عناوین سری بازی های نید فور اسپید می باشد که استودیو بلک باکس آن را در سال ۲۰۰۳ توسعه داد و الکترونیک آرتس وظیفه ی انتشار آن را بر عهده داشت. آندرگراند را به نوعی می توان اولین نسخه ی سری NFS دانست که با ارائه ی یک گیم پلی حرفه ای بازیبازان زیادی را به سوی خود جذب نمود.

هم ترین ویژگی این نسخه گاراژی بود که به وسیله ی آن می توانستید به ارتقاء خودرو خویش بپردازید که جذابیت های بسیار را به همراه داشت. مورد دیگر که Need for Speed Underground را از دیگر عناوین ریسینگ متمایز می کرد برگزاری مسابقات آن در شب و در شهری خیالی به نام المپیک سیتی بود که از طراحی ویژه ای برخوردار بود. شهری با شباهت هایی به نیویورک و سان فرانسیکو که بازیباز را در غرق در محیط خود می کرد.

Need for Speed Underground

پاداش برای بازیکنانی که در مرزهای خارجی پیست دریفت بزنند، دریفت عمودی بزنند یا دریفت زنجیره‌ای بزنند (به صورت مداوم با چرخاندن فرمان دریفت بزنند تا سرعت را حفظ کنند) اهدا می‌شود؛ اگر بازیکن موفق به پایان دریفت بدون برخورد با دیواره‌های پیست شود، امتیازهای انباشته شده، جمع خواهد شد، در غیر این صورت امتیازها لغو می‌شوند.

حالت دریفت تنها نوع مسابقه است که زمان در آن اهمیتی ندارد و به بازیکن اجازه داده شده تا در سرعت خودشان امتیاز جمع‌آوری کنند؛ به همین دلیل در این نوع مسابقه امکان استفاده از نیتروس اکساید وجود ندارد.

درگ فنی‌ترین مسابقه بعد از دریفت است. این نوع مسابقه شامل یک تا سه رقیب دیگر است که معمولاً در یک جادهٔ صاف و بدون پیچ مسابقه می‌دهند و سعی دارند که نخستین نفر برای عبور از خط پایان باشند. برای حرفه‌ای تر شدن در درگ، بازیکن باید زمان‌بندی و عکس‌العمل خوب در تعویض دنده، سبقت گرفتن و استفاده از نیتروس اکساید داشته باشد. هدایت ماشین در این مسابقه محدود شده و فقط اجازهٔ تغییر لاین را می‌دهد و کامپیوتر خودش وظیفه هدایت ماشین در پیچ‌ها را به عهده دارد تا بازیکن بیشتر بر روی سرعت مطلوب ماشین تمرکز کند.

بازیکن در دو حالت از مسابقه کنار گذاشته خواهد شد: برخورد رو در رو با مانع، ماشین‌های در حال رفت‌وآمد و تقسیم‌کننده ها؛ یا دمیده شدن موتور به دلیل دیر عوض کردن دنده و گرم شدن بیش از حد موتور.

داستان

بازیکن مستقیماً وارد مسابقه‌ای در حالت سرکت با یک اکیورا انتگرای سفارشی‌سازی شده می‌شود. پس از این که حریفانش را به راحتی شکست می‌دهد توسط سامانتا از رویاهایش بیرون می‌آید.

سامانتا دوست بازیکن در فضای جدید است؛ او به بازیکن برای مسابقات دلداری می‌دهد، مسابقه دهندگان را معرفی می‌کند و ماشین بازیکن را مسخره می‌کند؛ ادی (با نیسان اسکای‌لاین نارنجی متالیکش) رهبر گروه ایست سایدرها و بهترین مسابقه دهنده خیابان هاست و ملیسا معشوقهٔ اوست.

زمان می‌گذرد و مسابقات به پیروزی می‌رسند. بازیکن با مسابقه دهندگان دیگر آشنا شده و لیستی از رقبا را در نهایت جمع‌آوری می‌کند که او را به چالش می‌کشند و شکست می‌خورند. او به TJ معرفی می‌شود که به او قول می‌دهد در صورت پیروزی در مسابقات تایم تریل، ماشین او را از لحاظ فنی تقویت کند.

موفقیت‌های بازیکن، ادی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد. اول او مهارت‌های بازیکن را مسخره می‌کند و به او می‌گوید که تو راه زیادی در پیش داری تا بتوانی خیابان‌های مرا درنوردی.

کمی بعد بازیکن شخصیت غلو آمیزی از خودش می‌سازد که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد به همین دلیل ادی قبل از اینکه به دنبال باcیکن بیاید او را برای مسابقه دادن با سامانتا به چالش می‌کشد؛ تمایل بازیکن برای انجام مسابقه سامانتا را خشمگین می‌کند.

بازی Need for Speed Underground :

در حین مسابقه که سامانتا برای شکست دادن بازیکن تلاش می‌کرد به موتور سیویکش به شدت صدمه می‌زند و ناموفق می‌ماند. در پایان مسابقه TJ ماشین اوراقی را برای خودش برمی‌دارد.

در حالی که بازیکن در صدد رسیدن به عنوان مرد شماره یک مسابقات است، ادی سعی می‌کند که رقیبش را بار دیگر از پیش رو بردارد. در همان لحظه بازیکن TJ را در ماشین تعمیر شدهٔ سامانتا می‌بیند که سالم و در حال کار کردن است اما طرح‌های روی بدنه آن تخریب شده.

هر دو روی ماشین‌های یکدیگر شرط می‌بندند که در آخر بازیکن برنده می‌شود. بازیکن ماشین سامانتا را به او بازمی‌گرداند و سامانتا نیز برای جبران به او حق انتخاب کیت بدنه برای ماشینش می‌دهد.

پس از این لحظه متأثر کننده، ادی بازیکن را به چالش می‌کشد و در پایان به مانند بقیه شکست می‌خورد. قبل از این که بازیکن پیروزی اش را جشن بگیرد یک نیسان ۳۵۰زد مرموز او را برای آخرین بار به چالش می‌کشد. پس از این که حریف شکست می‌خورد فاش می‌شود که او ملیسا معشوقهٔ ادی است.

از این پس بازیکن به عنوان بهترین مسابقه دهنده زیرزمینی در شهر شناخته می‌شود.

بازی Need for Speed Underground :

شما با یک اکیورا انتگرای تیونینگ شده به مسابقه با رقیبان خود می پردازید و پس از موفقیت در اولین مرحله ی بازی به آشنایی با محیط بازی و هم چنین رقبای خود می پردازید. این آشنایی توسط سامانتا که به نوعی دوست شما به حساب می آید صورت می پذیرد. به طور کلی داستان در آندر گراند تنها برای پر کردن یک خلا به کار رفته و بازی تمرکز خود را بر روی گیم پلی خویش قرار داده است.

چیزی که تا حدود زیادی نیز درست به نظر می رسد. شما با پیروزی در مسابقات گوناگون مراحل ترقی را سپری می کنید و روز به روز با بدست آوردن تجربه های بیشتر به یک راننده حرفه ای تبدیل می شوید که هر کسی می تواند روی او حساب باز کند.

Need for Speed Underground عنوانی است به یاد ماندنی و فوق العاده که غیر ممکن است گیمر های قدیمی به تجربه ی آن نپرداخته باشند. بازی که بر خلاف نید فور اسپید های فعلی با ارائه یک گیم پلی جذاب توانسته بود مخاطب را به سوی خود بکشاند و با معرفی المان هایی مثل گاراژ که در آن به ارتقای خودروی خویش می پردازید جذابیتی وصف نشدنی را در بازی خود به وجود آورد.


Need for Speed: Underground 1

Need for Speed: Underground is the seventh installment in the Need for Speed series, and was developed by EA Black Box and published by Electronic Arts in 2003. Two different games were produced, one for consoles and Windows, and the other for the Game Boy Advance.

Underground rebooted the franchise, ignoring the previous Need for Speed games which featured sports cars and exotics. It was the first game in the series to offer a career mode featuring a storyline, and a garage mode that allowed players to fully customize their cars with a large variety of brand-name performance and visual upgrades.

All races take place in a generic city at night called Olympic City, though the city bears some resemblance to New York City, San Francisco and Los Angeles. Rather than exotic cars, Underground featured vehicles associated with the import scene. Underground was commercially successful, and was followed by Need for Speed: Underground 2 in 2004.


سیستم مورد نیاز بازی Need for Speed Underground

OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1
Processor: Intel Pentium 4 (or equivalent) running at 2.4GHz or greater; AMD Athlon 64 (or equivalent) running at 2.4GHz or greater
Memory: ۵۱۲ MB or greater
Hard Disk Space: ۳ GB
Video Card: A video card with 64 MB memory and one of these chipsets is required: NVIDIA GeForce3 / NVIDIA GeForce4 (Ti series only) / ATI Radeon 8500, Laptop versions of these chipsets may work but are not supported
Sound: ۱۰۰% DirectX9.0c compatible sound card and drivers
DirectX®: DirectX June 2010

پیج بازی در :  Wiki – Youtube – Steam


ویدیو تریلر بازی Need for Speed Underground

لینک دانلود بازی کامپیوتر Need for Speed Underground

حجم بازی :۷۸۶ مگابایت

 نسخه فشرده Black box – حجم: ۱۷۸ مگابایت دانلود

نسخه غیر فشرده – حجم: ۸۰۰ مگابایت دانلود

دانلود بازی Need for Speed Carbon + all DLC بازی نید فور اسپید کربن برای کامپیوتر

دانلود بازی Need For Speed Most Wanted 1 + all DLC بازی ماست وانتد ۱ برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed Underground 1 + all DLC بازی نید فور اسپید آندرگرند ۱ برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed Underground 2 + all DLC بازی نید فور اسپید آندرگرند ۲ برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed Shift + all DLC بازی نید فور اسپید شیفت برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed ProStreet + all DLC بازی نید فور اسپید پرواستریت برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed: Heat

دانلود بازی Need For Speed Hot Pursuit + ALL DLC نید فور اسپید هات پرسویت برای کامپیوتر

دانلود بازی Need For Speed Hot Pursuit + ALL DLC نید فور اسپید هات پرسویت برای کامپیوتر

دانلود بازی Need For Speed Rivals + ALL DLC دانلود نید فور اسپید رایولز برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed Most Wanted 2012 + ALL DLC نیدفور اسپید موست وانتد ۲ برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed Undercover + ALL DLC نید فور اسپید آندرکاور برای کامپیوتر

دانلود بازی Need for Speed The Run + ALL DLC نید فور اسپید ران برای کامپیوتر

دانلود بازی Forza Horizon 4 فورزا هورایزن ۴

دانلود بازی GRID 2 + ALL DLC گرید ۲ برای کامپیوتر

دانلود بازی Project CARS 1 + ALL DLC پراجکت کارز برای کامپیوتر

Download foreign serials

یک دیدگاه

  1. با سلام.میخواستم ببینم فرق فایل فشرده با اصلی چیه یعنی فشرده هم تمام dlc ها رو داره یا نه فقط غیر فشرده اونارو دارهباتشکر…لطفا زود تر جواب بدید  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا