نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود PDFZilla PDF Compressor Pro 5.3 فشرده سازی فایل PDF

امتیاز

PDFZilla PDF Compressor Pro

دانلود PDFZilla PDF Compressor Pro جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار PDFZilla PDF Compressor Pro با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

با نرم افزار PDFZilla PDF Compressor Pro فشرده سازی فایل های PDF و کاهش اندازه فایل PDF به راحتی امکان پذیر است. تعداد زیادی فایل PDF وجود دارد که باید کپی ، انتقال یا مبادله شوند. با این حال ، اسناد PDF اسکن شده از تصاویر ساخته می شوند و اندازه پرونده ها بسیار بزرگ است. ارسال ایمیل با پیوست های بزرگ PDF کار آسانی نیست. PDF Compressor یک ابزار ویندوزی است که هم متن PDF و هم فایل های PDF اسکن شده را فشرده می کند و حجم فایل PDF را از بزرگتر از 30 مگابایت به فقط 1 تا 3 مگابایت ( نسبت فشرده سازی: 10٪ ) سریع و راحت کاهش می دهد. این ابزار به کاربران امکان می دهد مقدار فشرده سازی را تغییر دهند تا نتیجه فشرده سازی و کیفیت محتوای بهتری داشته باشند. همچنین ، این برنامه از حالت دسته ای پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد صدها سند PDF را همزمان فشرده کنند.

PDFZilla PDF Compressor Pro می تواند اسناد PDF فشرده را بدون جایگزینی فایل های PDF اصلی در پوشه PDF اصلی ذخیره کند. اما اگر دوست دارید ، می تواند فایل های فشرده را نیز به یک مسیر پوشه مشخص منتقل کند. این برنامه می تواند به طور خودکار محدودیت را برای پرونده های PDF محافظت شده نیز برطرف کند.

دانلود PDFZilla PDF Compressor Pro در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار PDFZilla PDF Compressor Pro در ادامه

برای دانلود PDFZilla PDF Compressor Pro برنامه PDFZilla PDF Compressor Pro نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

PDFZilla PDF Compressor Pro

ویدیوی نرم افزار

 

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال
Operation Systems
  • Windows 7/8/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال