نرم افزار "برنامه نویسی"Pc Softwareنرم افزار "کاربردی"

دانلود RedGate 2012 Pack for .NET کامپوننت های ساخته شده توسط شرکت RedGate

امتیاز

RedGate-2012-Pack-for-.NET

دانلود RedGate Pack for .NET جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار RedGate Pack for .NET با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

RedGate Pack for NET مجموعه و یا پکیجی از کامپوننت هایی است که برای زیبایی محیط کاربری نرم افزاری که قرار است بسازید تلاش می کند و ساخته شده توسط شرکت Redgate است.شرکت Redgate که یکی از شرکت های برتر در زمینه ساخت کامپوننت برای محیط Net. است باری دیگر مجومه ای دیگر از از کامپوننت های خود را به دست ما رسانده است تا برنامه نویسان بتوانند با استفاده از آن برنامه خود را بهینه و بتوانند آن را مدیریت کنند تا برنامه ای درجه یک بسازند.این مجموعه شامل برنامه های .NET Reflector 7.6 ، ANTS Memory Profiler 7.3 و ANTS Performance Profiler 7.0 است که می توانید از این برنامه ها استفاده کنید و اضافه کنیم که کامپوننت های شرکت Redgate یکی از گران ترین کامپوننت های برنامه نویسی است که شما برای استفاده از آن باید هزینه ای بپردازید ولی ما برای شما آن را رایگان گزاشته ایم تا همه برنامه نویسان ایرانی بتوانند از آن استفاده کنند و برنامه های خود را طراحی کنند.

دانلود RedGate Pack for .NET در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار  در ادامه

توضیحات :

.قابلیت بهینه سازی و طراحی نرم افزار خود

.ساخته شده توسط یکی از برترین کامپوننت سازان

.شامل سه برنامه NET Reflector 7.6 ، ANTS Memory Profiler 7.3 و ANTS Performance Profiler 7.0

برای دانلود برنامه RedGate Pack for .NET نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

RedGate-2012-Pack-for-.NET-WorkSpace

ویدیوی نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا