بازی های دوبله شدهترسناکسوم شخص

دانلود بازی رزیدنت اویل ۵ دوبله فارسی – دانلود بازی Resident Evil 5 Gold Edition نسخه کم حجم و فشرده

دانلود بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل 5

دانلود بازی Resident Evil 5 برای کامپیوتر – دانلود Resident Evil 5 برای pc  دوبله فارسی – دانلود بازی رزیدنت اویل ۵  دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی

دانلود بازی Resident Evil 5 برای کامپیوتر – دانلود Resident Evil 5 برای pc دوبله فارسی – دانلود بازی رزیدنت اویل ۵ کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵ دوبله فارسی + کرک + dlc + نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک برای pc

فارسی ساز بازی اضافه شد

داستان یکی از ارزشمند ترین عناصر یک بازی رایانه ای محسوب میشود . یک داستان خوب می تواند گیمر را تا پایان ماجرا به انجام بازی وادارد ، حال آنکه بازی مورد نظر ما مشکلاتی در سایر بخش ها مثل گیم پلی و گرافیک داشته باشد .

سری بازی های Resident Evil همواره در زمینه داستانی از پیشتازان این عرصه در میان بازی های رایانه ای بوده اند .

در Resident Evil 5 نیز ما شاهد یک داستان جمع و جور و در مجموع قابل قبول هستیم که با وجود کاستی ها گیمر را با خود همراه می کند .این بار وارد قاره ی آفریقا می شویم، زمانی که جهنم زامبی ها به دنیای سوزناک آفریقا کشیده شده بود.

در واقع این قاره نیز قربانی حملات تروریستی و بیولوژیکی از سوی یک گروه مخرب شده است. پس از آن که لیان اس کندی، قهرمان نسخه ی چهارم گزارشاتی از شیوع ویروس مخربی در روستاهای کشور اسپانیا را دربافت کرده بود، اکنون نیز چندین مورد از دیوانگی و حملات مردم شهر در بعضی نقاط غرب قاره ی آفریقا گزارش داده شده است، اما این بار لیان حضور ندارد و قهرمان آشنای دیگری را در بازی داریم.

دانلود بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵

همانند نسخه ی قبل بازی درباره ی زامبی های مضحک سری می باشد که گاهاً میان آن ها غول های بزرگی نیز دیده می شود و در دل این جهنم سوزناک زامبی ها قهرمانی سلاح به دست حاضر است یک تنه وارد این جهنم سوزناک شود.

پس از سه نسخه غیبت، کریس ردفیلد، قهرمان محبوب سری، شخصی که در نخستین نسخه از این سری حضور پر رنگی داشت و محال است دنیای «Resident Evil» را بدون او تصور کنیم، در نسخه ی پنجم شخصیت اصلی می باشد.

کریس پس از آخرین مأموریت خود، قدرتمند تر از قبل بازگشته و از همان ابتدای بازی مشخص می کند که هدف وی یافتن جیل و وسکر است. در طول بازی می فهمیم که دو شخص مذکور به گونه ای گمشده محسوب می شوند و حال کریس ردفلید به شواهدی که حاکی از حضور آن دو در نیجریه می باشد دست یافته است. البته باید گفت روایت بازی کش و قوس های مخصوص به خود را دارد که با تجربه ی بازی در طول زمان آن ها را درک می کنید.

«Resident Evil 5» با اینکه از ریشه های اصلی سری دور شده ، اما جذابیت خاصی نیز دارد . نبود حس ترس آن هم در یک عنوان رزیدنت اویل بازی را ناقص کرده و بازی تبدیل به یک اکشن محض کرده است .

دانلود بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵

در «Resident Evil 5» ایده های جالب فراوانی وجود دارد که متاسفانه خوب پیاده سازی نشده وگرنه بازی پتانسل بسیار بالایی برای خلق شدن یک رزیدنت اویل افسانه ای داشت. مشخص است که تیم سازنده ایده های خوبی برای این نسخه داشتند که خوب به ثمر ننشسته اند اما این موضوع را نیز نمی توان کتمان کرد که به هر حال پنجمین نسخه این سری، هیجان خاص خود را دارد و یک بار تجربه آن لذت منحصر به فردی را برای بازی بازان و مخصوصا اکشن دوستان رقم می زند.

مشخص است که «Resident Evil 5» بیشترین ضربه خود را از بخش گیم پلی و حذف تقریبا کامل المان های وحشت بقا می خورد. در نهایت اگر تصمیم دارید در طی روزهای پیش رو نگاهی به گذشته بیندازید و اندکی هوس کردید بازی های گذشته را برای بار دیگر تجربه کنید، پیشنها ما به شما می تواند «Resident Evil 5» باشد. دانلود بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵

حداقل سیستم مورد نیاز Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵ :

OS: Microsoft® Windows 7/8/10
Processor: Intel Core 2 Duo 2,4GHz+ or better
Memory: ۲ GB RAM
Graphics: ۵۱۲MB video card with Shader model 3.0 support
DirectX: Version 9.0c
Storage: ۱۰ GB available space
Sound Card: DirectX 9 compatible sound card
Additional Notes: Supports Microsoft® Xbox 360 controller


تریلر بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵

دانلود نسخه گلد ادیشن بازی اویل ۵ دانلود بازی اویل ۵ برای کامپیوتر دانلود بازی رزیدنت اویل ۵

 


پیج بازی در :  WikiYoutubeSteam


دانلود بازی بازی Resident Evil 0 برای کامپیوتر رزیدنت اویل 0 دانلود بازی بازی Resident Evil 4 برای کامپیوتر رزیدنت اویل 2 ریمیک دانلود بازی بازی Resident Evil 3 برای کامپیوتر رزیدنت اویل 3 نمسیس دانلود بازی بازی Resident Evil 4 برای کامپیوتر رزیدنت اویل 4  دانلود بازی بازی Resident Evil 6 برای کامپیوتر رزیدنت اویل 6


لینک دانلود بازی Resident Evil 5 رزیدنت اویل ۵

دانلود بازی ۳ گیگابایت

دانلود فارسی ساز – صوت دوبله فارسی

***

دانلود بازی های دوبله به فارسی

نمایش بیشتر

دانلود بازی های دوبله فارسی

♦ کانال تلگرام ویجی دی ال _ مطالب داغ حوزه گیم و سینما + اطلاع رسانی از کرک بازی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن