720x360
نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود ScreenHunter Pro 7.0.1171 عکسبرداری از صفحه نمایش

امتیاز

ScreenHunter Pro

دانلود ScreenHunter Pro جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار ScreenHunter Pro با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

با استفاده از برنامه ScreenHunter Pro می توانید به راحتی عکس های صفحه را بگیرید. علاوه بر یک صفحه کامل ، پنجره فعال و منطقه مستطیلی که مجاز به ضبط آن با ScreenHunter Free هستید ، نسخه پرو به شما امکان می دهد یک شی ، بیضی ، دور مستطیل شکل ، چند ضلعی ، محافظ صفحه و… را عکسبرداری کنید.

شما می توانید برنامه را تنظیم کنید یا فقط یک نوع ضبط را انجام دهد یا کلیدهای میانبر را برای هر یک از آنها تنظیم کنید. همچنین شما قادر به گرفتن عکس های خودکار در کنار عکس های با تأخیر در ScreenHunter Pro هستید.

ScreenHunter Pro همچنین به شما امکان می دهد تصاویر گرفته شده را در کلیپ بورد ، چاپگر ، پرونده یا حتی ایمیل آن کپی کنید تا آن را برای دوست خود ارسال کنید. فرمت های فایل پشتیبانی شده .bmp ، .gif ، .png ، .jpg و .tif هستند. عکسبرداری ممکن است به صورت رنگی و همچنین در مقیاس خاکستری ذخیره شود. برنامه ممکن است یک نام خودکار ، یک نام ثابت به کپچر بدهد ، شما می توانید آن را تعریف کنید ، یا از شما می خواهد که برای هر ضبط نام بگذارید.

علاوه بر این ، به شما پیشنهاد می شود تنظیمات متعددی از برنامه را انجام دهید ، مانند اندازه بزرگنمایی منطقه ضبط ، رنگ برجسته ، نوع اعلان در مورد اتمام ضبط ، گزینه های نمایشگر ، گزینه های ذخیره فایل و غیره

دانلود ScreenHunter Pro در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار ScreenHunter Pro در ادامه

برای دانلود ScreenHunter Pro برنامه ScreenHunter Pro نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

ScreenHunter Pro

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا