نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود SoftInterface Convert Image to PDF 14.10 تبدیل تصاویر به اسناد PDF‌

امتیاز

SoftInterface Convert Image to PDF

دانلود SoftInterface Convert Image to PDF جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار SoftInterface Convert Image to PDF با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

SoftInterface Convert Image to PDF یک ابزار تبدیل فایل با کاربرد ساده و در عین حال پیچیده است که به طور خاص برای تبدیل تصاویر به فایل های PDF طراحی شده است. اگر شما نیاز به تبدیل یک یا هزاران نوع فایل تصویری متنوع به pdf دارید ، این ابزار مناسب شما است . یکی از ویژگی های این نرم افزار تبدیل TIFF به PDF و JPEG به PDF است. تبدیل تصویر به PDF می تواند بسیار مفید باشد. با استفاده از رابط کاربری می توانید هر تعداد تبدیل ایجاد کرده و آن را به عنوان پرونده ‘الگو’ ذخیره کنید. با ذخیره و یادآوری یک فایل الگو ، “تبدیل تصویر به PDF” به سرعت تمام جزئیات وظایف تبدیل را به خاطر می آورد.

همه ابزارهای تبدیل این نرم افزار دارای ویژگی های بی شماری هستند. به عنوان مثال می توانید یک کار تبدیل را در یک بازه زمانی منظم (بر اساس زمان یا تقویم) برنامه ریزی کنید در حالی که به صورت اختیاری پرونده های ورودی را منتقل یا حذف می کنید . همچنین ، ابزارهای تبدیل نرم افزار توانایی راه اندازی برنامه های دیگر و انجام عملیات پرونده را دارند. SoftInterface Convert Image to PDF از طریق خط فرمان قابل استفاده از پرونده های دسته ای و همچنین خودکار بودن از برنامه های دیگر است.

دانلود SoftInterface Convert Image to PDF در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار SoftInterface Convert Image to PDF در ادامه

برای دانلود SoftInterface Convert Image to PDF برنامه SoftInterface Convert Image to PDF نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

SoftInterface Convert Image to PDF

ویدیوی نرم افزار

 

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
آموزش فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل های موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا