720x360

.

 
نرم افزار "مهندسی"Pc Software

دانلود SynaptiCAD Product Suite 20.49 طراحی مدار الکترونیکی

امتیاز

دانلود SynaptiCAD Product Suite 20.49 طراحی مدار الکترونیکی دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال نرم افزار "مهندسی"

دانلود SynaptiCAD Product Suite جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار SynaptiCAD Product Suite با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

SynaptiCAD Product Suite ابزارهای EDA را توسعه می دهد که به مهندسان کمک می کند تا در مورد طرح های خود بدون محدودیت تغییر ایجاد کنند و مجموعه کاملی از ابزارهای VHDL و Verilog برای تولید ، شبیه سازی و زمان بندی برای تجسم نمودار را ارائه می دهد. این محصول ابزاری انقلابی جدید با نمونه سازی سریع و سریع EDA است که به شما در طراحی سریعتر و با اشتباهات کمتر کمک می کند. از ویژگی های صفحه نمایش سیگنال آنالوگ و تجزیه و تحلیل زمان دیجیتال استفاده کنید که به شما امکان می دهد مسیرهای مهم را به طور خودکار تعیین کنید ، حاشیه زمان را تأیید کنید ، برای اثرات تاخیر معمول تنظیم کنید و برای تعیین سرعت بهینه تجزیه و تحلیل “دستورات شرطی” انجام دهید.

SynaptiCAD Product Suite همچنین به شما امکان می دهد زمان سیستم را مشخص و تجزیه و تحلیل کنید و شبیه سازی سطح RTL را بدون نیاز به مدل های شبیه سازی انجام دهید. هنگامی که نمودار زمان بندی شما کامل است ، سپس می توانید محرک های دیجیتالی را برای Verilog ، VHDL ، SPICE یا شبیه ساز سطح گیت مورد علاقه خود ایجاد کنید.  SynaptiCAD Product Suite توانایی وارد کردن و حاشیه نویسی داده های شبیه ساز و تجزیه و تحلیل منطق برای مستندات طراحی با کیفیت انتشار را دارد.

دانلود SynaptiCAD Product Suite در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار SynaptiCAD Product Suite در ادامه

برای دانلود SynaptiCAD Product Suite برنامه SynaptiCAD Product Suite نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

SynaptiCAD Product Suite

ویدیوی نرم افزار

 

Operation Systems
  • Windows 7/8/10

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

[/box]

دکمه بازگشت به بالا