Pc Softwareنرم افزار "مهندسی"

دانلود SynaptiCAD Product Suite 20.49 طراحی مدار الکترونیکی

دانلود SynaptiCAD Product Suite جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار SynaptiCAD Product Suite با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

SynaptiCAD Product Suite ابزارهای EDA را توسعه می دهد که به مهندسان کمک می کند تا در مورد طرح های خود بدون محدودیت تغییر ایجاد کنند و مجموعه کاملی از ابزارهای VHDL و Verilog برای تولید ، شبیه سازی و زمان بندی برای تجسم نمودار را ارائه می دهد. این محصول ابزاری انقلابی جدید با نمونه سازی سریع و سریع EDA است که به شما در طراحی سریعتر و با اشتباهات کمتر کمک می کند. از ویژگی های صفحه نمایش سیگنال آنالوگ و تجزیه و تحلیل زمان دیجیتال استفاده کنید که به شما امکان می دهد مسیرهای مهم را به طور خودکار تعیین کنید ، حاشیه زمان را تأیید کنید ، برای اثرات تاخیر معمول تنظیم کنید و برای تعیین سرعت بهینه تجزیه و تحلیل “دستورات شرطی” انجام دهید.

SynaptiCAD Product Suite همچنین به شما امکان می دهد زمان سیستم را مشخص و تجزیه و تحلیل کنید و شبیه سازی سطح RTL را بدون نیاز به مدل های شبیه سازی انجام دهید. هنگامی که نمودار زمان بندی شما کامل است ، سپس می توانید محرک های دیجیتالی را برای Verilog ، VHDL ، SPICE یا شبیه ساز سطح گیت مورد علاقه خود ایجاد کنید.  SynaptiCAD Product Suite توانایی وارد کردن و حاشیه نویسی داده های شبیه ساز و تجزیه و تحلیل منطق برای مستندات طراحی با کیفیت انتشار را دارد.

دانلود SynaptiCAD Product Suite در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار SynaptiCAD Product Suite در ادامه

برای دانلود SynaptiCAD Product Suite برنامه SynaptiCAD Product Suite نسخه ویندوز ۶۴bit و ۳۲bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز ۷ و ۸ و ۱۰ با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.


تصویری از محیط نرم افزار

SynaptiCAD Product Suite

ویدیوی نرم افزار

 

Operation Systems
  • Windows 7/8/10
اینستاگرام + (اخبار کرک و بازی ها) تلگرام + (اخبار کرک بازی ها) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها) دانلود بازی Devil May Cry 4

بازی-کامپیوتر-Stronghold:-Warlordsدانلود بازی OUTLAST

vgdl.ir-zula

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.
  • حتما آنتی ویروس یا ویندوز دیفندر را غیرفعال و بازی را کرک یا نصب فرمایید .
  • بازی را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
  • سیستم و کارت گرافیک خود را آپدیت کنید.
  • بدلیل حجم زیاد کامنت ها در بعضی مواقع کمی با تاخیر پاسخگو هستیم.
  • و حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید . 
دکمه بازگشت به بالا