ترینر

دانلود ترینر Titanfall 2 سالم و معتبر (کد تقلب و نسوز کننده)

امتیاز

دانلود ترینر سالم و معتبر Titanfall 2

دانلود ترینر سالم و معتبر Titanfall 2 – دانلود کد تقلب Titanfall 2

ویجی دی ال امروز برای شما عزیزان ترینر کد تقلب صددرصد تست شده و سالم بازی Titanfall 2 را با لینک مستقیم آماده دانلود کرده است .

استودیویی که حالا با پیوستن محمد علوی طراح ایرانی الاصل سری بازی های ” ندای وظیفه ” ( تا نسخه MW 2 ) جان تازه ای نیز گرفته و توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند .

ترینر چیست :

ترینر یا نسوز کننده یا کد تقلب یا پیتزا نام هایی است که برای برنامه ای خاص مخصوص هر بازی که توسط برنامه نویسان نوشته می شود گفته می شود ، حال کار اصلی این برنامه این است که باعث می شود که شما در بازی بتوانید ، خون ، مهمات (تیر) ، SKILLS ، پول و … را قفل و یا افزایش دهید که این کار باعث راحت تر شدن بازی برای شما می شود . گاه پیش می آید که سختی بیش از حد بازی ها ، و یا ارتقا های وقت گیر کارکتر بازی باعث می شود از انجام آن بازی صرف نظر کنید ولی دیگر نگران نباشید شما با استفاده از ترینر سالم و معتبر بازی مورد نظر می توانید به راحتی بازی را به اتمام برسانید . جالبی ترینر در این است که برای هر یک از قابلیت هایش دکمه مخصوص داره و بنا بر میل شخصی شما می توانید هر کدام از شاخصه های ذکر شده را قفل یا افزایش دهید. Trainer FLiNG ، FutureX ،DRoLLe ، MrAntiFun ، HOG ، LinGon ، PLUS7TRN

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال