720x360
پیشنهادیبازی کم حجمدوبعدیفکری و معماییماجراجویی

دانلود بازی Valiant Hearts The Great War + all DLC نسخه fitgirl , corepack کم حجم و فشرده – دانلود بازی ولینت هارتس برای کامپیوتر

4.5/5 - (2 امتیاز)

Valiant Hearts The Great War

بازی قوی‌ دلان: جنگ جهانی اول ” Valiant Hearts: The Great War “ یک ویدئو گیم در سبک ماجرایی و معمایی است که توسط کمپانی بازی سازی یوبی‌ سافت مون‌پلیه توسعه داده شده و به وسیلهٔ یوبی‌ سافت منتشر شده است.

بازی Valiant Hearts The Great War داستانی واقعی را ارائه می دهد که برگرفته از نامه های سرباز های جنگ جهانی اول می باشد.

با شنیده شدن زمزمه های شروع جنگ، فرانسه تصمیم می گیرد تا تمام شهروندان آلمانی را از خاک خود بیرون کند. شخصیت اصلی آلمانی بازی نیز که کارل نام دارد به زور گلوله از همسر و فرزند خودش جدا می شود و به خدمت اجباری ارتش آلمان فرستاده می شود.

از سویی دیگر پدر زن کارل نیز به جنگ فرستاده می شود و در ارتش فرانسه ایستادگی خواهد کرد.

شخصیت سوم بازی یک آمریکایی به نام فردی می باشد و به صورت داوطلبانه در جنگ حضور دارد اما این داوطلب بودن وی به معنای غیرت وطن پرستی او نیست بلکه کشته شدن همسرش او را روانه جنگ کرده است. شخصیت چهارم نیز آنا نام دارد که دختری پرستار است که به مداوای سربازان آسیب دیده می پردازد.

داستان بازی Valiant Hearts The Great War :

داستانی که در برخی لحظات از نظر جو با بهترین فیلم های سینمایی این ژانر برابری می کند و می تواند اشک شما را در برخی از لحظات در بیاورد.

در گیم پلی نیز ” ولینت هارتس ” فوق العاده ظاهر شده است و با ارائه فضایی دو بعدی نهایت تلاش خود را کرده تا بهترین عنوان این ژانر را به بازیباز تحویل دهد؛ کاری به جرئت در انجام آن موفق بوده است و به طور حتم می توانیم بازی Valiant Hearts The Great War را بهترین بازی در ژانر خود در سال عرضه بدانیم.

داستان و گیم پلی خوب را در کنار گرافیک و موسیقی متن زیبا قرار دهید تا ببینید قرار است با چه شاهکاری رو به رو شوید.

بیش از ۳۹ قطعه معروف از فیلم های مشهور سینمایی و از بهترین آهنگساز های جهان در این بازی بازسازی شده و قطعا شنیدن آن ها در هنگام بازی کردن هیجانی بسیار بالا را به مخاطب وارد خواهد کرد. در پایان به شما می گوییم که اگر به هر نحوی موفق به تجربه ی ” بازی ولینت هارتس ” نشده اید آن را از دست ندهید.

Valiant Hearts: The Great War download pc game

Valiant Hearts: The Great War is a 2014 puzzle adventure game developed by Ubisoft Montpellier and published by Ubisoft. Set during World War I, the game follows four characters who help a young German soldier find his love in a story about survival, sacrifice and friendship.

Players solve puzzles by interacting with various objects and people.

The characters are accompanied by a dog named Walt who helps players solve puzzles. Collectible items hidden in each chapter reveal facts about the war.


دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Valiant Hearts The Great War برای کامپیوتر و دانلود Valiant Hearts The Great War برای pc و دانلود بازی ولینت هارتس دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Valiant Hearts The Great War , دانلود Valiant Hearts The Great War دانلود بازی ولینت هارتس نسخه complete edition


سیستم مورد نیاز بازی Valiant Hearts The Great War

OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Processor: Intel Pentium IV 630 @ 3.0 GHz or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz
Memory: ۲ GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8800 GT or AMD Radeon HD2900 XT (512MB VRAM)
DirectX: Version 9.0
Storage: ۲ GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional Microsoft XBOX360 controller or compatible

Wiki – Youtube – Steam


ویدیو تریلر بازی Valiant Hearts The Great War

لینک دانلود بازی کامپیوتر Valiant Hearts The Great War

حجم بازی : ۶۷۰ مگابایت

دانلود بازی

Download foreign serials

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ترافیک مصرفی دانلود از ویجی دی ال VGDL.IR  نیم بها  حساب میشود.

.

  • سایت و سرور دانلود "di1.netpaak.com و .di2.netpaak.com , vgdl.ir , " در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی https://eservices.ito.gov.ir/page/iplist با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.

.

  • در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

.

.

 حتما راهنمای جامع نصب و مشکلات بازی ها رو حتما مطالعه فرمایید .

.


اینستا (اخبار کرک) تلگرام (اخبار کرک) گروه تلگرام (چت ، بحث و گفتگوی گیمرها)

راهنمای نصب بازی ها

دکمه بازگشت به بالا