نرم افزار "کاربردی"Pc Software

دانلود WindowBlinds 10.84 نرم افزار زيباسازی محيط ويندوز

امتیاز

دانلود WindowBlinds

دانلود WindowBlinds جدیدترین نسخه و اخرین آپدیت نرم افزار WindowBlinds با لینک مستقیم و رایگان در ادامه مطلب .

WindowBlinds شما را قادر می سازد تا رابط کاربری دسکتاپ خود را شخصی سازی کنید! منوی شروع ، نوار وظیفه ، قاب پنجره و دکمه های کنترل را سفارشی کنید! WindowBlinds کاربران را قادر می سازد تا تم های رابط کاربری دسکتاپ به نام skins را برای شخصی سازی ظاهر و احساس دسک تاپ خود تنظیم کنند.پوسته های انتخابی دارای چندین سبک فرعی هستند که می توانند متناسب با سلیقه شخصی شما اعمال شوند. همچنین می توانید ترکیبات سبک خود را بعنوان قالب ذخیره کنید تا بعداً به سرعت دسترسی داشته باشید. به راحتی فونت هایی را که پوسته شما استفاده می کند تغییر دهید. پوسته خود را در مرکز توجه قرار دهید یا اجازه دهید تا در پس زمینه شما ترکیب شود.

WindowBlinds منوی پیکربندی را ساده کرده است تا شخصی سازی دسک تاپ شما سریع و بصری باشد. قبل از اعمال روی دسکتاپ ، پیش نمایش گزینه ها و تنظیمات خود را ببینید. با استفاده از یکی از بافت های موجود در WindowBlinds ، هر پوسته‌ای را شخصی سازی کنید یا از یکی از ساخته های خود استفاده کنید. آیا از دیدن آن پنجره های سفید خسته کننده اکسپلورر خسته شده اید؟ آنها را با پس زمینه های منحصر به فرد Explorer سفارشی کنید. هنگامی که از تغییراتی که در پوسته خود ایجاد کرده اید راضی بودید ، می توانید شخصی سازی را در قالب یک فایل ذخیره کنید. این فایل ذخیره شده به شما امکان می دهد تا به تنظیمات قبلی دسترسی پیدا کرده و آنها را به سرعت روی پوسته اعمال کنید.

WindowBlinds در فواصل زمانی مشخص به طور تصادفی پوسته ها را تغییر می دهد. وقتی هر بار که وارد سیستم می شوید با پوسته ای جدید روبرو می شوید ، دسکتاپ شما هرگز کسل کننده نخواهد بود. پوسته ها را برای هر یک از انواع برنامه های خود انتخاب کنید.با SkinStudio ، منوی استارت ، نوارهای وظیفه ، پنجره های اکسپلورر ، فونت ها ، پس زمینه های رنگی و موارد دیگر را ویرایش کنید. فقط قسمتهایی از رابط ویندوز را که می خواهید تغییر دهید سفارشی کنید و SkinStudio بقیه کارها را انجام می دهد. این امر باعث می شود کاربران به راحتی بتوانند به سرعت پوسته‌ای عالی ایجاد کنند.

دانلود WindowBlinds در ادامه همین مطلب با ویجی دی ال معتبرترین مرجع دانلود نرم افزار و گیم همراه باشید.

دانلود نرم افزار WindowBlinds در ادامه

توضیحات :

پوسته های عالی

سبک های بصری متفاوت

شخصی سازی

دارای فونت های مختلف

تغییر رنگ پوسته

تغییر بافت پوست

پوسته های تصادفی

آسان برای استفاده

قابلیت SkinStudio

برای دانلود WindowBlinds برنامه WindowBlinds نسخه ویندوز 64bit و 32bit بیت کرک شده همراه سریال و پچ و فعالساز و مناسب ویندوز 7 و 8 و 10 با لینک مستقیم و رایگان اخرین نسخه و جدیدترین ورژن به آخر همین مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود بازی کامپیوتر pc - ویجی دی ال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا