GAMEFPSSpecialآخرالزمانیاکشنداستانیشوترشوتر اول شخص

دانلود بازی Wolfenstein Youngblood v20220308 – FLT/DODI + All Dlc + نسخه کامل و فشرده برای کامپیوتر (ولفنشتاین یانگ بلاد)

3.5/5 - (4 امتیاز)

Wolfenstein Youngblood v20220308FLT/DODI

نسخه فاقد دنوو بازی آپدیت تا 8م مارس 2022 اضافه شد


بازی Wolfenstein Youngblood ولفنشتاین: نیروی تازه‌ نفس یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی ماشین گیمز در حال ساخت بوده و در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۹ توسط شرکت بتسدا برای سکوهای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر خواهد شد. این قسمت اولین نسخه از سری ولفنشتاین است که بازیکنان می‌توانند به صورت تک‌ نفره یا کو-آپ مراحل بازی را انجام دهند. دانلود بازی Wolfenstein: Youngblood در ادامه


داستان بازی Wolfenstein: Youngblood : 

در این مجموعه بازسازی شده، این بازی دچار یک تغییر اساسی شده است. در عنوان Youngblood شما به جای کنترل کاراکتر همیشگی یعنی بی. جی. بلاسکوویچ، ماجراجویی‌های دو دختر او، جس (Jess) و سوف (Soph) را تجربه خواهید کرد.

داستان این بازی بیست سال پس از بازی Wolfenstein: The New Colossus و در دهه هشتاد میلادی رخ می‌دهد. زمانی که جس و سوف بزرگ شده‌اند، و ظاهر و عملکردی مشابه سارا کانر را، با میل به رها ساختن دنیا از شر رژیم سرکش نازی که یادآور خود بلاسکوویچ است، به ارث برده‌اند. دانلود بازی Wolfenstein: Youngblood در ادامه همین مطلب

داستان از این قرار است که پدر دوست آنها در زمان عملیات و مبارزه در پاریس گم شده است و حالا آن دو باید به ماموریتی در پایتخت فرانسه بروند که بدون شک علی رغم تلاش فراوان گروه Kreisau Circle در طی این بیست سال برای خلاص شدن از شر دشمنان، هنوز به شدت تحت تاثیر رژیم نازی است.

داستان بازی Wolfenstein: Youngblood : 

اطلاعات بیشتر درمورد داستان Wolfenstein: Youngblood (ولفنشتاین یانگ بلاد)

داستان بازی در دهه هشتاد میلادی جریان دارد. دو دهه بعد از اتفاقات نسخه دوم یا Colossus. دنیای بازی حالتی متفاوت با اتفاقات واقعی دارد چرا که این بار آلمان نازی ها برنده جنگ جهانی دوم بوده است. حال در همچین شرایطی، دختران دو قلو Blazkovicz, رهسپار فرانسه می شوند تا به دنبال پدر خود بگردند.

Blazkovicz مدت هاست که گم شده و خبری از او در دسترس نیست. در کنار یافتن پدر خود، این دو خواهر به نیروهای مقاومت فرانسه کمک خواهند کرد تا با نازی ها و نیروهای آلمانی که فرانسه را اشغال کرده اند مبارزه کنند. دانلود بازی Wolfenstein Youngblood در ادامه

داستان بازی بیشتر بهانه ای خواهد بود برای قلع و قمع نیرو های نازی. در واقع در جهت رسیدن به Blazkovicz، این دو خواهر باید راه خود را در طول مراحل مختلف از بین نیرو های آلمانی باز کنند.

خط داستانی مربوط به نیروی مقاومت فرانسه نیز احتمالا یا به صورت غیر مستقیم، یا به صورت مستقیم با پیدا کردن Blazkovicz ارتباط خواهد داشت. هر چند تاکنون سازندگان اطلاعات دقیق و جزئی تر از داستان و اتفاقات آن را ارائه نکرده و ففط به ذکر اطلاعات کلی و مبهم بسنده کرده اند. دانلود Wolfenstein Youngblood در ادامه


گیم پلی Wolfenstein Youngblood گرافیک Wolfenstein Youngblood

گیم پلی بازی Wolfenstein: Youngblood (ولفنشتاین یانگ بلاد)

گیم پلی فرانچایز Wolfenstein همواره در سطح بسیار بالایی قرار داشته و جزء بهترین ها در سبک خود بوده است. از گان پلی بازی گرفته، تا فیزیک سلاح ها و هوش مصنوعی دشمنان و موارد مشابه، این فرانچایز همواره عملکرد بسیار مطلوبی در این زمینه ها داشته است. بنابراین بعید می رسد در این نسخه نیز این سطح کیفی مطلوب ادامه نداشته باشد. اما بیش ترین انتظاری که از گیم پلی و موارد مربوطه داریم، مربوط به بخش طراحی مراحل Wolfenstein Youngblood است.

با توجه به مدت زمان بسیار زیاد بخش داستانی، طراحی مراحل اهمیت بسیار فراوانی پیدا خواهند کرد. چون روند بازی بعد از گذشت مدتی حالتی یکنواخت به خود می گیرد و این طراحی جذاب و متنوع مراحل است که می تواند همچنان بازی را برای مخاطب یا مخاطبان جذاب نگه دارد.

گیم پلی و تعامل و همکاری بین دو شخصیت

امیدوارم در طول مراحل و ماموریت های مختلف بازی Wolfenstein Youngblood ، هم با مراحلی با ظاهر و حال و هوای متفاوت روبه رو شویم، و هم مراحل مختلف بخش داستانی بازیبازان را در شرایط گوناگونی قرار دهند تا حس تازگی و جذابیت بازی تا مراحل پایانی حفظ شود. تنوع دشمنان نیز می تواند به این امر کمک شایانی کند.

انتظار پایانی در مورد بخش گیم پلی بازی Wolfenstein Youngblood، مربوط به تعامل و همکاری بین دو شخصیت اصلی است. چه در موقعی که هوش مصنوعی کنترل یکی از خواهر ها را بر عهده می گیرد، و چه در موقعی که دو بازیباز در کنار یکدیگر به تجربه بازی مشغول می شوند.

باید دید سازندگان جه تدابیری برای ارتباط نزدیک تر بازیبازان اندیشه اند و آیا در بخش های مختلف، چالش های مختلف بازیبازان را به اجبار به همکاری سوق خواهد داد و آیا شاهد استراتژی خاصی در این زمینه خواهیم بود یا خیر. دانلود Wolfenstein Youngblood در ادامه


گرافیک Wolfenstein Youngblood

گرافیک Wolfenstein Youngblood (ولفنشتاین یانگ بلاد) نیروی تازه‌ نفس

بدون شک، مهمترین نکته در مورد بخش گرافیکی یک عنوان FPS, مسأله فریم ریت بازی است. فرض کنید در حال تجربه عنوان FPSای هستید که ریتم بسیار بالایی دارد و شما به شدت درگیر بازی هستید. حال در همچین شرایطی اگر بازی دچار افت فریم ناگهانی شود، بلاشک تجربه شما مختل شده و آن حس خوب و جذاب شما را از بین می برد.

حال اگر تعداد افت فریم ها زیاد باشد، عملا لذت بازی تا حد زیادی کمرنگ خواهد شد. به همین دلیل امیدوارم اول از همه بازی دارای فریم ریت ثابت و مناسبی باشد و این فریم ریت در صحنه های مهم و شلوغ بازی تا حد مناسبی ثابت بماند. هر چند در برخی لحظات افت فریم های جزیی اجتناب ناپذیر به نظر می رسند، اما این افت فریم های کوچک قابل چشم پوشی هستند به شرط آن که هم تعداد آنها بسیار کم باشد، هم شاهد افت فریم بسیار شدیدی نباشیم.

در مورد گرافیک هنری بازی هم فکر می کنم به طور کلی گرافیک بازی به استناد تریلر ها در سطح خوب و قابل قبولی قرار دارد. هر چند فکر می کنم سایه زنی و نورپردازی بازی به استناد آنچه از نمایش های بازی دیدیم هنوز کمی تا سطح بسیار مطلوب فاصله دارد.

اما در کل باید گفت بعید به نظر می رسد در بخش گرافیکی شاهد مشکل خاصی باشیم و بلاشک بزرگترین نگرانی و تردید مربوط به افت فریم در طول مراحل بازی است که امیدوارم این مشکل در حداقل حد ممکن قرار داشته باشد تا به تجربه بازیبازان لطمه ای وارد نشود.

سخن پایانی در مورد Wolfenstein Youngblood (ولفنشتاین یانگ بلاد) نیروی تازه‌ نفس

بازی Wolfenstein Youngblood (ولفنشتاین یانگ بلاد) نیروی تازه‌ نفس پتانسیل بسیاری بالایی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین شوتر های چند سال اخیر را دارد. امکان تجربه به صورت دونفره از طریق اینترنت، مدت زمان طولانی بخش داستانی، گیم پلی جذاب و سرگرم کننده همه و همه می توانند دست به دست یکدیگر دهند تا شاهد عنوانی جذاب و با کیفیت بالا باشیم.

امیدوارم بازی دچار مشکلاتی مانند افت فریم یا تکراری شدن مراحل و ماموریت ها نشود چون این نوع مشکلات به شدت می توانند لذت بازی را کاهش دهند. در پایان باید گفت برای قضاوت نهایی در مورد این عنوان هنوز زود است و باید تا زمان انتشار بازی صبر کرد و دید آیا انتظارات از بازی برآورده خواهد شد یا خیر…

 

برای دانلود بازی Wolfenstein: Youngblood با لینک مستقیم و رایگان بهمراه نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack فیت گرل و کورپک + نسخه complete edition و کرک و dlc دی ال سی ها به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. دانلود Wolfenstein: Youngblood برای pc


Wolfenstein: Youngblood Description

Wolfenstein: Youngblood is an upcoming first-person shooter developed by MachineGames and Arkane Studios and published by Bethesda Softworks. A spin-off of the Wolfenstein series, the game is set to be released for Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 and Xbox One on July 26, 2019.

لینک دانلود بازی کامپیوتر Wolfenstein: Youngblood دانلود بازی ولفنشتاین: نیروی تازه‌ نفس (ولفنشتاین یانگ بلاد) در پایین همین مطلب.


تریلر بازی در یوتیوب


دانلود مجموعه بازی Wolfenstein

دانلود بازی Return to Castle Wolfenstein + ALL DLC فارسی – دانلود بازگشت به قلعه ولفنشتاین برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolfenstein 2009 + all DLC – دانلود بازی ولفنشتاین ۲۰۰۹ برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolfenstein II The New Colossus + Update 10 + ALL DLCs – دانلود ولفنشتاین ۲ برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolfenstein The Old Blood + all DLC  – دانلود بازی ولفنشتاین اولد بلاد برای کامپیوتر

دانلود بازی Wolfenstein The New Order + all DLC – دانلود بازی ولفنشتاین نظام جدید برای کامپیوتر

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)

Processor: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 or Intel Core i5-3570/i7-3770

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 770 4GB (Current available GPU GTX1650) or AMD equivalent

Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win7, 8.1, or 10 64-Bit

Processor: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X or Intel Core i7-4770

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB (Current available GPU RTX2060) or AMD equivalent

Storage: 40 GB available space

آموزش نصب نسخه FLT:

1: دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2: فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3: به نصب بازی بپردازید.

4: فایل های موجود در پوشه FLT را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5: از اجرای بازی لذت ببرید.


آموزش نصب نسخه فشرده DODI:

1: دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2: فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3: فایل ستاپ را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. در پنجره اول، ابتدا باید “دکمه جهت بالا کیبورد” را یکبار بزنید تا صفحه نصب نمایش داده شود.

4: ترجیحا تیک نصب گزینه های اضافی مثل ++Visual C را بردارید.

5: فرایند نصب را آغاز کنید.


دقت داشته باشید که آنتی ویروس یا دیفندر شما به طور کامل غیرفعال باشد.

+ فایل های RAR یا ZIP دانلود شده را توسط نرم افزار WinRAR استخراج کنید. درصورت چند پارت بودن فایل های دانلود شده انها را در یک پوشه بریزید و فقط روی یکی از فایل ها راست کلیک کرده و گزینه EXTRACT HERE بزنید.

+ فایل ISO بدست آمده رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز ( MOUNT ) کنید و یا و نصب نمایید.
اگر از ویندوز ۱۰ استفاده میکنید نیازی به نرم افزارهای ذکر شده ندارید چرا که ویندوز ۱۰ از فایل های ISO پشتیبانی میکند. توجه کنید بعضی از بازی ها iso نیستن که نیازی به اقدامات بالا نیست و بعد از اکسترکت اقدام به نصب کنید.

+ کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید (در صورت نیاز) . نسخه های فشرده FITGIRL , COREPACK , BLACKBOX , R.G.Mechanics , dodi و .. نیازی به کرک ندارند.

کرک ها معمولا در پوشه های با نام گروه کرک کننده هست بطور مثال : codex , skidrow , hoodlum , PLAZA , CPY , crack و …

راهنمای نصب بازی ها را حتما مطالعه فرماید.

‫21 دیدگاه ها

 1. سلام من نسخه ولفنشتاین نیو کلاسوس رو گرفتم کارت گرافیکم پشتیبانی نکرد و نتونستم بازی کنم ایا این بازی هم همون مشکل رو داره؟؟؟؟؟؟مدل کارت گرافیکم gtx 940 mx

 2. سلام چرا آپدیت 1.03 به بعد رو قرار نمیدید باید کرک بشه آپدیتش؟ چون آپدیت های جدید خیلی از مشکلات از جمله چک پوینت رو حل میکنهبازم تشکر

 3. سلام عزیز
  ممنون از سایت
  دراین بازی Wolfenstein: Youngblood دی ال سی های گفته شده:

  Wolfenstein: Youngblood – Deluxe Edition Contents
  Wolfenstein: Youngblood – Legacy Pack

  قفل هست dlc unlocker لازمه یا چیز دیگه ای ؟

 4. سلام. مشکل در سیو، مشکل در هوش مصنوعی که باعث میشه خواهر سرعت عمل لازم نداشته باشه و سایر مشکل ها با دریافت آپدیت جدید رفع میشه؟ اپدیت جدید کی عرضه میشه؟

   1. ممنونم… دوستانی که تو این بازی خیلی حرفه ای هستن لطفا کمک کنند.. تو مرحله brother 1 موندم اونجا که وارد میشم زیر پا برق میزنه، خواهر عزیزم خنگ بازی در میاره??? منم میام نجاتش بدم هر دو میمیریم. چجوری این مرحله رو رد کنم؟
    چجوری قدرت اسلحه ها رو به ۱۰۰ برسونم… لولم نزیک ۲۸ اگه اشتباه نکنم… ممنونم راهنمایی کنید

 5. واااای این بازی پررررر از باگه من این همه رفتم جلو مردم باز از اووووول اومده!!!!
  این ب کنار موقع pause بازی بازی جریان داره!!!!
  مشکل زنده شدن مرده ها رو دقت نکردم که دوستان گفتن
  بنظرتون با ابدیت درست میشه اینا؟
  اخه تصمیم گرفتم فعلا ادامه ندم بازیو تا fix بشن باگا

 6. اقا دمتون گرم بابت کرک و سرعت عمل شما . اگه امکان داره پارت های دانلود بازی ها رو همیشه با لینک مستقیم و 2 گیگابایتی باشند . اخه ما از شاتل استفاده میکنیم

  1. سلام امیر جان . چشم انشالله همه گیم های جدید رو همینجور انجام میدیم . نسخه فیت گرل و کورپک codex همه اپلود شدن هرکدوم رو دوست داشتید اپلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا