Game News

ویروس کرونا مراسم E3 2020 را هم لغو کرد

این روزها شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا به هیچ صنعتی رحم نمی‌کند و این ویروس با بی‌رحمی تمام اقتصاد دنیا را هدف قرار داده است به طوری که جف بیزوس چیزی نزدیک به ۷ میلیارد دلار از پاقدم این ویروس متضرر شده است. چیزی نزدیک به درآمد ایران در سال آینده.ادامه خبر را با ویجی دی ال همراه باشید.

این ویروس اولین اثرش بر صنعت بازی را بر روی کنفرانس GDC و لغو آن گذاشت، سپس اخباری مبنی بر تاخیر در عرضه کنسولهای نسل بعد به گوش می‌رسد و این شایعات هرروز پررنگ تر می‌شوند.

حال به گزارش سایت Gamespot پس از انصراف شرکت Im8bit که طراح فرمت جدید این همایش مهم بود، اکنون شایعاتی مبنی بر درخواست شرکت‌های بازی از برگزارکنندگان برای لغو این همایش به گوش می‌رسید که دقایقی پیش این کنفرانس مهم به صورت رسمی لغو شد. البته مسئولان برگزاری در تلاش هستند تا در موعد مقرر کنفرانس را به صورت دیجیتالی برگزار کنند.

فشارهایی که به خاطر حفظ امنیت، جلوگیری از شیوع و مواردی از این دست از سوی کاربران به شرکت‌های سازنده بازی در شبکه‌های مجازی آنها مانند تویتر آمده است از دلایل درخواست شرکت‌های بازیساز برای لغو کردن کنفرانس عنوان می‌شد که در نهایت با اعلام رسمی ESA این کنفرانس لغو شد.

البته قبل از شرایط فعلی گسترش کرونا خود کنفرانس E32020 شرایط خوبی نداشت، عدم شرکت کمپانی Sony و چند شرکت دیگر نشان دهنده این است که برگزار کنندگان به فکر تغییراتی اساسی در سیاست‌های خود باشند.

ویروس کرونا مراسم E3 2020 را هم لغو کرد.

2+

تلگرام ویجی دی ال اینستاگرام ویجی دی ال

نقد یا تجربه خودتون رو درباره این گیم با دیگر کاربران درمیان بگذارید ... در بخش نظرات

نمایش بیشتر

تلگرام ویجی دی ال _ مطالب مهم حوزه گیم _ اطلاع رسانی از کرک بازی ها

حتما آموزش نصب بازی ها را که زیر مطالب قرار دارد مطالعه فرمایید . اکثر پاسخ هایتان در راهنمای نصب موجود هست .

.

حتما قبل از ارسال مشکلات , مشخصات سیستم خودتون رو ارسال کنید . ( رم , سی پی یو , گرافیک , سیستم عامل و معماری ۳۲ یا ۶۴ بیت )

.
تعرفه ترافیک دانلودی از ویجی دی ال نیم بها و داخلی محاسبه خواهد شد. سایت و سرور دانلود "vgdl.ir" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
برای دانلود از سایت فیلترشکن یا VPN خود را غیرفعال فرمایید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

Avatar
    دکمه بازگشت به بالا
    بستن
    بستن